Wątek polityczny (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 16:23

W najnowszym sondażu spadek poparcia dla partii PiS o 12 %, a wzrost PO o 6 %.
Tak oto PiS ma 28 %, a PO 22 %: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz- ... is/vz2msts

Trochę martwi mnie ten sondaż, bo mi akurat bliżej do PiS-u niż do PO. Ale w sumie wszystko jedno kto będzie rządził po najbliższych wyborach.
Dla mnie najważniejsze jest tylko, aby dyktator Tusk już nigdy nie doszedł do władzy i nie miał w Polsce żadnego stanowiska! Mam alergię na tego rudego człowieka jak na nikogo, dla mnie mógłby on najlepiej w ogóle nie istnieć!

Jeszcze raz taki pokaz nienawiści, a wlepię ostrzeżenie. FA98
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Wątek polityczny

Post autor: Karol » 28 mar 2018, 16:34

Brawo PO! Nie mogę się doczekać aż Tusk wróci do kraju :-)
0 x
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: kacper3100 » 28 mar 2018, 16:36

Przecież Tusk jest to najlepszy polityk, jaka Polska sobie może wymarzyć. Zaś nie chcę, by rządził dyrektor Jarek.
0 x
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 16:38

Jak Tusk dojdzie do władzy to wprowadzi zakazy dla facetów poniżej 170 cm wzrostu. Taki z niego "wspaniały" polityk.
Ja rozumiem że można nie przepadać za facetami niskiego wzrostu, ale nie do tego stopnia żeby im ograniczać praw!!
0 x
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Wątek polityczny

Post autor: Lupus28 » 28 mar 2018, 16:41

O czym ty w ogóle piszesz? Jakie znowu zakazy?
0 x
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 16:46

Tusk nie raz się wypowiadał że pracuje nad ustawą zakazującą mężczyznom o wzroście niższym niż 170 cm niektórych praw. Przykładowo mężczyzna który będzie miał mniej niż 170 cm wzrostu i mniej niż 50 lat nie będzie mógł legalnie związać się z kobietą, współżyć z nią seksualnie ani posiadać potomstwa. Nie będzie też mógł zrobić prawa jazdy i jeździć samochodem. Tusk chciał to wprowadzić w celu podniesienia prestiżu naszego kraju, bo według niego mężczyźni poniżej 170 cm psują dobry wizerunek Polski i tacy nie powinni się żenić z kobietami ani nie powinni jeździć samochodami bo są za mali i mogą spowodować wypadek. Niski mężczyzna nie powinien też posiadać potomstwa, bo jeśli syn odziedziczy geny niskiego ojca, to będzie tak samo niski jak ojciec (a może nawet niższy). A jak wiemy im wyższy wzrost u mężczyzny, tym wyższy prestiż. To słowa Tuska, ja tego sobie nie wymyśliłem. Poza tym w konstytucji nie ma słowa o dyskryminacji za wzrost, dlatego Tusk bez problemu będzie w stanie taką ustawę wprowadzić.

Na takie informacje mówi się jakoś specjalnie - jak to mawia Donald Trump? Fake news. Jeśli za chwilę nie przedstawisz KONKRETNIE, że gdzieś Tusk tak faktycznie powiedział, to dostaniesz bana. FA98
0 x
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: kacper3100 » 28 mar 2018, 16:50

Można prosić o źródło tej informacji? Pierwsze czytam.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Wątek polityczny

Post autor: Karol » 28 mar 2018, 16:51

Chyba zaraz będzie ban :-)
0 x
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 16:54

Tutaj na forum wszyscy panowie raczej mają powyżej 170 cm, więc jakby co poprą tą ustawę, byleby tylko Tusk wrócił do władzy. Ja wam nie napiszę ile mam cm wzrostu, ale powiem że mam kumpla który ma 169 cm i on też nie znosi Tuska podobnie jak ja, bo wie co go czeka jak ten człowiek ponownie dojdzie do władzy.
Poza tym facetów w wieku 20-50 lat o wzroście niższym niż 170 cm jest w Polsce bardzo nieznaczny odsetek, więc jakby Tusk wprowadził tą ustawę, to protesty byłyby znikome, raczej większość ludu by tą ustawę poparło.

P.S. Za co ban ?
To że nie jestem w stanie podać wam na chwilę obecną źródła tej informacji, to nie znaczy że Tusk się nie wypowiadał nt niskich facetów. Doskonale pamiętam jak posuszył tą kwestię, a Kaczyńskiego nazwał kurduplem (czy tam kartoflem, ale jakoś podobnie).
0 x
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert

Wątek polityczny

Post autor: FA98 » 28 mar 2018, 16:55

Ktoś Kaczyńskiego nazwał kurduplem w Sejmie kilka(naście) miesięcy temu, owszem. Tylko, że to nie był i nawet nie mógł być Tusk, bo to było już za obecnych rządów PiS ;)
0 x
Obrazek
LGBT person
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny (KOSZ)

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 16:57

FinalAnswer98 pisze:Ktoś Kaczyńskiego nazwał kurduplem w Sejmie, owszem. Tylko, że to nie był i nawet nie mógł być Tusk ;)
OK, co mam zrobić aby tego bana nie dostać? Jestem nowym userem i mam sporo do powiedzenia na waszym forum, a że w tematach politycznych nie mam szczęścia to już na to nie poradzę...

Na serio wiem, że Tusk nie przepada za niskimi facetami i najchętniej by wprowadził przeciwko nim ustawę. Nie jest to pewne, ale znam Tuska na tyle że wiem że mógłby tak zrobić. Przepraszam jak kogoś uraziłem.
Nie karzcie mnie za to, że mam inne poglądy niż wy.
0 x
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Frontowiec » 28 mar 2018, 17:00

Kaczyńskiego nazwał kurduplem Armand Ryfiński - a to było jeszcze w grudniu 2014 roku (rządy PO-PSL), gdzie podczas tego incydentu Krystyna Pawłowicz jadła sałatkę na sali Sejmowej.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2018, 17:01 przez Frontowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Wątek polityczny

Post autor: Lupus28 » 28 mar 2018, 17:01

To nie jest kwestia innych poglądów, tylko sposobu ich wyrażania. A "doniesienia" o zakazach dla niskich mężczyzn można skomentować tylko w jeden sposób: :lol:
0 x
GoldenChris
Użytkownik

Wątek polityczny

Post autor: GoldenChris » 28 mar 2018, 17:03

Jestem bardzo wyczulony na tolerancję u ludzi. Nie mogę znieść jak ktoś kogoś dyskryminuje zwłaszcza za wzrost! A Tusk ma takie zapędy, to widać po nim po prostu. OK kończę ten temat, bo na serio jestem nowy na forum i już mam zostać zbanowany... a myślę że wielu osobom mogę się tu na coś przydać. Jestem informatykiem, mogę pomóc w sprawach komputerowych, znam się także dość dobrze na Radiofonii, sam prowadzę amatorskie radio więc coś w tej kwestii mam do powiedzenia. A polityka to tak dodatkowo, nie to żebym był fanem, po prostu mam jakieś tam poglądy i tyle.
0 x
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert

Wątek polityczny

Post autor: FA98 » 28 mar 2018, 17:03

Frontowiec pisze:Kaczyńskiego nazwał kurduplem Armand Ryfiński - a to było jeszcze w grudniu 2014 roku (rządy PO-PSL), [...]
A to jeśli wtedy było, to przepraszam, biję się w serce - niemniej nadal to nie zmienia faktu, że tego nie powiedział Tusk, który już był wtedy "prezydentem Europy" (przypomnę, jest nim od 1 grudnia 2014 r.) ;)

Co do tolerancji - sam jestem osobą (przy okazji podkreślę, że mam 173 cm, a mam 20 lat :P), która chce, żeby była tolerowana i niektórzy na tym forum wiedzą o czym mówię. Jednak wiem, że tak się nie da i zawsze się znajdzie ktoś, kto nie przyjmie do wiadomości tego, że mogą być "inni od innych". Co do twoich wypowiedzi o Tusku - sam przyznasz, że brzmią one absurdalnie, dlatego mi osobiście ciężko uwierzyć w te informacje, ale jak podasz źródła to wtedy można o tym na serio podyskutować
0 x
Obrazek
LGBT person
Zablokowany

Wróć do „Kosz”