[TVP2] The Voice Senior

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Akurat Kurski pogratulował wszystkim jurorom i siłą rzeczy zbliżył się do Piasecznego, bo przecież wręczył statuetkę pani Barbarze. Bardzo ładne słowa o seniorach, widać ,że śledził produkcję, piki zaś to stały element wystąpień Kurskiego, więc to nie zaskoczyło, że były. Swoją drogą myślałem, że się nie pojawi, a statuetkę wręczy Manowska lub ewentualnie Matyszkowicz.
Z Alicją Majewską widać, że Piasek jest bardzo zaprzyjaźniony, ramach WOŚP trwa licytacja kolacji w domu Piasecznego z udziałem Pani Alicji. Jakoś inni jurorzy i ic uczestnicy nie rzucili się Piaskowi z gratulacjami. . Trudno było oczekiwać gorących serdeczności pomiędzy Panami, a i chyba Andrzej Piaseczny sobie ich by nie życzył.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

My chyba mamy wrażenie, że Kurski chciał zachować jak największy dystans od Piasecznego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Piaseczny zaś dążył do jak większego zbliżenia z Kurskim... Swoją drogą największy dystans zachowalby gdyby się w ogóle nie pojawił. :)
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak i dlatego podczas występu zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Senior" podczas napisów końcowych Kurski gdzieś się schował, a Majewska zaczęła gratulować Piasecznemu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 06 lut 2021, 23:50
Trzeciak pisze: 06 lut 2021, 23:26 Pan Piaseczny to w dzisiejszym finale pokazał jednak sporo klasy - w przeciwieństwie do pana Kurskiego, który nawet nie chciał się zbliżyć do trenera - szczególnie, że nie chciał grać tragedią jaka wydarzyła się w życiu swojej podopiecznej.
wislok pisze: 06 lut 2021, 23:21 Tak niech Kammel wszystko prowadzi , bynajmniej to nie Ida bo gdyby Ida to byłby wrzask.
Dla wielu Kammel to wzór prezenterstwa telewizyjnego i konferansjerstwa, o czym - mimo sukcesów na JESC - Ida może jeszcze pomarzyć. ;)
Napisz ,że dla Ciebie, a nie zasłaniaj się jakimś enigmatycznym "dla wielu".
To jak odniesiesz się do tego, że w rankingach konferansjerskich - jak chociażby dla branżowego "Pressu" - Kammel znajduje się na szczytowych pozycjach, a Nowakowskiej nie ma w tym zestawieniu? Wiem, że nie jest to do końca obiektywne, ale Kammel zasługuje na więcej projektów niż Ida, którą Kurski przecenia. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Według informatorów Plotka na dwie godziny przed startem części na żywo Brzozowski dowiedział się że ma koronawirusa, Manowska uratowała sytuację i nauczyła się kwestii Brzozowskiego ze scenariusza a Kurski był zachwycony jej profesjonalizmem i "już myśli o poważnym formacie dla niej" ;) ;)

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... -sama.html
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

To raczej mało realnie. Nawet do takiej krótkiej części są próby więc Brzoza i tak musiałby być obecny na planie.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

No też mi się nie wydaje możliwe, żeby mieli przyjść do telewizji na dwie godziny przed rozpoczęciem programu i prawie z marszu prowadzić program ;)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 07 lut 2021, 13:24
wislok pisze: 06 lut 2021, 23:50
Trzeciak pisze: 06 lut 2021, 23:26 Pan Piaseczny to w dzisiejszym finale pokazał jednak sporo klasy - w przeciwieństwie do pana Kurskiego, który nawet nie chciał się zbliżyć do trenera - szczególnie, że nie chciał grać tragedią jaka wydarzyła się w życiu swojej podopiecznej.

Dla wielu Kammel to wzór prezenterstwa telewizyjnego i konferansjerstwa, o czym - mimo sukcesów na JESC - Ida może jeszcze pomarzyć. ;)
Napisz ,że dla Ciebie, a nie zasłaniaj się jakimś enigmatycznym "dla wielu".
To jak odniesiesz się do tego, że w rankingach konferansjerskich - jak chociażby dla branżowego "Pressu" - Kammel znajduje się na szczytowych pozycjach, a Nowakowskiej nie ma w tym zestawieniu? Wiem, że nie jest to do końca obiektywne, ale Kammel zasługuje na więcej projektów niż Ida, którą Kurski przecenia. ;)
Jak mam się odnieść? Chcesz mi wmówić opinię, której nigdy nie glosilem. Kammel to jest absolutny TOP, ale uwazam, ze niesprawiedliwe jestt porownywanie dziennikarza z blisko 25-letnim doswiadczeniem do Idy - 30 latki. Pretensje kieruj do Jacka Kurskiego, ma twittera mozesz napisac. Ja tam jak mi się program nie podoba to nie oglądam i tyle. Dla mnie rozkminianie kto ma więcej kto ma mniej programow to nie jest cos co mnie interesuje i o czym myślę w wolnych chwilach.
P. S. Kurski w momencie gdy triumfatorka śpiewała, poszedł po kwiaty, a nie się gdzies schowal. Naprawdę tak Cie ta sprawa zajmuje? Powiedzial co powiedział Piasek, zna realia TVP i nie oczekiwal niczego innego.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2021, 16:59 przez wislok, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Ujawniono nazwiska drugiego, trzeciego i czwartego miejsca?
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie, ale podejrzewam, że drugie miejsce zajęła Raisa Misztela, trzecie Andrzej Nosowski, a czwarte Andrzej Pawłowski.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A to przepraszam Manowska nie ma już wielkiego formatu? Wydaje mi się że ma trzy największe hity rozrywkowe rządowej :o

Z Brzozą nie zdziwiłbym się, gdyby sam tego nie puścił tam, żeby jakoś wytłumaczyć swoją nieobecnośc.

No ale jednego nie można odmówić. Manowska czuła się fantastycznie bez karierowicza u boku podczas wyników :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Brzozowski potwierdził, że zaraził się koronawirusem. Przy okazji pogratulował zwyciężczyni programu i podziękował Manowskiej za poprowadzenie sobotnich wyników na żywo:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Formatodawcy z ITV Studios również zadowoleni z wyników drugiego sezonu "The Voice Senior" w Polsce: https://www.itvstudios.com/news/the-voi ... -in-poland
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVP2] The Voice Senior

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co do trzeciej edycji "Seniora" to liczę na naprawdę drobne zmiany w składzie prowadzących jak i trenerów.

- Alicja Majewska, musi zostać w programie, jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Ma ogromny talent i bagaż doświadczeń :)
- Witold Paszt, bardzo fajnie oglądało go się w drugiej edycji i liczę na angaż w trzeciej edycji :)
- Marek Piekarczyk, bardzo chciałbym, aby Marek powrócił do programu. Mile wspominam pierwszą edycję z jego udziałem, jak i dorosłe wersje programu :)
- Urszula Dudziak, bardzo dobrą trenerką była w pierwszej edycji programu i liczę na powrót do programu. W dużym Voice nie była najgorsza, ale jednak w Seniorze lepiej się sprawdziła :)

Nie liczyłbym na angaż Andrzeja Piasecznego, choć szkoda, bo to duża strata, dla programu. Jednak dla niego miejsca na pewno jest w innych stacjach. Co do Pani Izabeli Trojanowskiej to nic nie mam, ale liczyłem na większą charyzmę i angaż w program. Jednak dałbym jej szansę w dużym Voice jakby tylko produkcja chciała.

Co do prowadzących to na pewno zostawiłbym Martę Manowską. Ma ona w sobie tą czułość i wzbudza sympatię. Zrezygnowałbym z Rafała Brzozowskiego. Nie pasował totalnie do programu. Liczę na powrót Tomka Kamela.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości