Mc2=maszyna czasu-Mann i materna znów na wizji

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Duet Mann i Materna znów na wizji

Duet Wojciech Mann i Krzysztof Materna powraca na wizję. Rozmowy panów będzie można oglądać już na początku przyszłego roku w nowym programie - "Mc2 = maszyna czasu Manna i Materny"

Program będzie emitowany na antenie TVP2. -Raz w tygodniu zabierzemy zaproszonych gości w 40-minutową podróż w czasie - mówi "Super Expressowi" Wojciech Mann. Autorzy w programie będą wspominać, zastanawiać się, co będzie w przyszłości oraz żartować.
Żródło: media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2822

Post autor: Karol »

Bardzo lubię obu panów, ale niestety są ślepi. Już dawno powinni wynieść się do Niny Terentiew do Polsatu.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi »

Nie koniecznie do Polsatu.Głownie chodzi o to żeby byc jak najdalej od TVP.... W moim mniemaniu nie można prowadzić programu satyrycznego w telewizji opanowanej przez pis.....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2822

Post autor: Karol »

Ale myślę, że do programów Manna i Materny najbliżej jest Polsatowi. TVN stawia raczej na informację i publicystykę...
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

No w sumie program nadawał by się do Polsatu...
balneum
Użytkownik

Post autor: balneum »

bez przesady! MM to pożądny program, bardzo dobrze, że znowu będą na wizji:)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

A czy ktoś twierdzi inaczej. Twoje posty nie mają wogóle sensu człowieku zastanów się wogóle o czym piszesz.....
balneum
Użytkownik

Post autor: balneum »

wybacz, ale co jest w nich bez sensu? może sam/a powinieneś/powinnaś się zastanowić nad tym, co piszesz? nie wiem, co może być bez sensu w wyrażaniu swojej opinii? a to, że uważam, iż przesadą jest pchanie MM do polsatu... swoją drogą, dlaczego akurat tam? wg mnie polsat teleturniejów Ibisz (np.), nie dla satyryków... Twój post na ww. temat raczej mniej wniósł niż mój:)

poprawka, nie wiem, czemu ucieło (?): ..polsat jest dobrym programem (rzecz jasna) dla teleturniejów Ibisza, nie dla satyryków...

Słyszałeś o opcji edycji swoich postów? gosc
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

TO do jakiego kanały powinni się przenieść to były tylko nasze spekulacje których jak widzę nie zrozumiałeś.
A dlaczego powinni się wynieść. W TVP powoli zaczyna panować cenzura i nie wszystkie dowcipy satyryków mogą być mile widziane więc jeżeli ktoś nie chce być ograniczanym powinien poszukać miejsca w innej stacji np Polsacie lub TVN.

A propos twoich postów. Oceniłem je po przeczytaniu kilku wczoraj i dzisiaj i wszystkie są krótkie niewiele wspólnego mają z dyskusja i nic nie wnoszą ciekawego do wątku. Nad tym co pisze nie muszę się zastanawiać gdyż doskonale wiem co robią. Jestem na tym forum dużo dłużej niż ty.
wies
Użytkownik

Post autor: wies »

Poziom dowcipu MM niestety sięgnął dna i nie przekona mnie nikt o specyfice tego dowcipu lub też ukrytych głębiach,jest to kiepskie i zaiste śmiesze,tzn. prowadzący są śmieszni,ale ja bym z tego zadowolony nie był,,, chwilami bardzo żenujacy program
szeker

Post autor: szeker »

Proste, że ten program nie będzie śmieszył wszystkich. Dla jednych Szymon Majewski - dla innych mc2.
Zgred

Post autor: Zgred »

Chlopcy w przeszlosci owszem , bywali mniej lub bardziej smieszni. Ale. "Dobrali sie" na zasadzie Flipo-Flapowej, lecz niestety czas robi swoje. A odgrzewanie tych samych dowcipow w nieskonczonosc jest niestrawne.
ewelineczka

Post autor: ewelineczka »

moim zdaniem temu programowi duuużo brakuje!! po pierwsze goście!! niektorzy sa naprawde nuudni np. jak był Duze P i Olbrychski strasznie zanudzali tą swoja gadka..to było beznadziejne..podobał mi sie program z Kaya tylko szkoda ze jako gosc nic nie zaspiewała:( po drugie powinny byc ten program bardziej rozrywkowy np.wiecej powinno byc muzyki i tańca..Lubie Materne i Manna ale nieraz strasznie przynudzaja troche maja chyba za długie dialogi..ogolnie czekałam z niecierpliwoscia na ich powrot ale szczerze mowiac sie zawiodłam..mam nadzieje ze cos sie zmieni w nim..
kasia

Post autor: kasia »

lubie tych facetow sa naprawde fajni:):)ale programem sie rozczarowałam zgadzam sie z ewelineczka ze troche przynudzaja..powinni niektore rzeczy zmienic..niektore numery taneczne sa naprawde fajne np. Flip i Flap:):)powinno by takich numerow wiecej!!pozdrawiam:*
viki

Post autor: viki »

ej ludzie nie rozumiem o co wam chodzi!!! moze ich zarty sa dla ludzi inteligentnych i dlatego ich nie rozumiecie!! jesli chodzi o MM to sporo czasu mineło ale moim zadniem bedą nadal na czasie:) trzymam za nich kciuki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”