[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Lepiej tego ująć nie mógł:

- Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy... - powiedział w rozmowie z "Party".

- Co prawda jest to mała kwota, bo na przykład w Rosji, czy Anglii wygrana to jest milion funtów albo milion dolarów, gdzie dom Wielkiego Brata zarabia dziesiątki milionów złotych, a ja dostałem sto tysięcy - dodał.

Nie dość, że został przepchnięty to jeszcze narzeka... I jeszcze bezczelnie potwierdza wszystkie moje tezy postawione w czasie trwania tej edycji. Do czego to doszło, kiedyś jak ktoś oszukiwał to przynajmniej starał się to ukryć a teraz zarówno produkcja jak i uczestnik się tym chwalą ! :rolleyes:
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Tymczasem Blenderka już do Bidonsów podpina :lol:
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa »

Kamil został nominowany do nagrody Party na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca. Ok, ubiera się fajnie, ale daleko mu do stylu Wiktora. Zwycięzca programu jak widać może więcej ;)
bustram
Activist
x 83
x 1517

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Wszyscy faceci byli ubrani jak pajace w tej edycji. Fajnie się ubierali chyba jedynie Radek i Łukasz z I edycji (czyli normalnie).
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Ja uważam inaczej, Wiktor był daleko z przodu przed wszystkimi, między innymi za styl tak go polubiłam i zauważyłam na samym początku. On to po prostu w sobie ma, ten luz i świadomość siebie, przez to wie jak się ubierać a nie przebierać, więc nawet w kobiecych strojach wygląda dobrze ;) Ale co do Radka i Łukasza z poprzedniej edycji również się zgadzam, nie ubierali się źle.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Nie wyobrażam sobie Wiktora w zwykłych dżinsach i tiszercie, wyglądałby jak lump...natomiast młodszego bidonsa w strojach Wiktora:) nie wszystkim wszystko pasuje.
Ale że Radzio i Łukasz fajnie się ubierali, to się raczej nie spodziewałam że ktoś to kiedyś napisze :lol:

A może styl Wiktora nie jest dla wszystkich i dlatego nikt go nie zauważył :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

:lol: :lol: :lol:

Tu zdania są jednoznaczne.
[ Spoiler ]
A serio, to najmniej rzetelna osoba w historii reaktywowanego BB. Nawet nie udaje, że nie manipulował :lol:
ejulia
Użytkownik
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia »

A czy ten Hubcio to nie jest przypadkiem ten cały ninja?? Porownajcie pierwsze zdjęcie które ninja wstawił na insta widać kształt ust dość specyficzny i postura również podobna.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Nie. Hubert nie był ninja 🙂 Ale obaj faktycznie są zbliżonej postury, jednakże na własne oczy widziałem, że to dwie różne osoby 😊
temereme
Użytkownik
x 90

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

magdalienkaaa pisze:
21 gru 2019, 22:05
Kamil został nominowany do nagrody Party na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca. Ok, ubiera się fajnie, ale daleko mu do stylu Wiktora. Zwycięzca programu jak widać może więcej ;)
Kamil jest sam w sobie mocno nieestetyczny i te jego zdjęcia z nieogolonymi pachami, klatą, nieświeży jakiś. A Wiktor nie jest atrakcyjny, ma trochę dobrych zdjęć, ciuchów, ale generalnie jest mało wyluzowany, nerwowo utrzymuje swoją pozę i stylizacji zaczyna być groteskowy, tak cały czas
typeO
Obserwator
x 186
x 443

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wiktor niewątpliwie miał niepowtarzalny styl i doceniła to np. Maja. Trudno temu zaprzeczyć, aczkolwiek komuś to może nie pasować. Co do jego urody, to według mnie jest przystojny - podoba mi się ten typ urody, a zwłaszcza to, że jest taki szczupły. Kamil też nieźle się ubierał, ale sprawiał wrażenie takiego niechlujnego - te włosy, często jakby nieumyte nie dodawały mu uroku. Może powinien je skrócić.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Wiktor jest przystojny według mnie, choć w ostatnim czasie faktycznie trochę się jakby zestarzał (dobrze zauważył to Kamil), ale to pewnie te trzy miesiące dały mu w kość. On sam oczywiście twierdzi, że wszystko jest cudownie, ale jego twarz mówi jednak troszeczkę coś innego. Mimo to z pewnością nie ustawiłabym go na końcu pod względem atrakcyjności mieszkańców minionej już edycji BB tak jak zrobiła to Karolina, to w ogóle było jakieś nieporozumienie ;)
sweetwhisky007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

Kamilowi o wiele lepiej z ogoloną twarzą i przyciąłby trochę te kudly bo wygląda jak jakis lump. Na dodatek jak ktoś wyżej wspomniał te nieogolone pachy😣 Chyba robi z siebie takiego macho :o
annawoj1104
VIP Expert
x 221
x 765

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Jesli chodzi o wygląd to dla mnie najfajniejszym facetem w tej edycji był zdecydowanie Dawid.
Kamil I Wiktor też niczego sobie-choć dla nie Wiktor zdecydowanie za chudy, a Kamil ciało z kolei idealne, ale zgodzę sie ze często wygladał zwyczajnie niechlujnie.
magdalienkaaa
Obserwator
x 84
x 102

[TVN/TVN7] Big Brother

Przecież Wiktor nie jest chudy, tzn. w programie przypakował, widać nawet różnicę, na początku jak wchodził był chudy, a potem już nie. Jest wysoki i szczupły, ale do bycia chudym dużo mu brakuje. Kamil dla mnie też lepiej prezentuje się bez brody, z włosami w jakimś ładzie, nieogolone pachy mi nie przeszkadzają, zresztą Wiktor też nie goli pach ;) Dawid to taka trochę amerykańsko-australijska uroda, w sam raz na plażę, no taki surfer po prostu, fajny, ale nie mój typ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”