Wiosna 2007 w TVN

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Morus
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2006, 11:09
Lokalizacja: Toruń

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Morus »

Ruszyła już częściowo wiosenna ramówka TVN. Mimo programowej ofensywy Polsatu stacja z Wiertniczej postawiła tylko na jedną nowość serwując widzom kontynuacje znanych i lubianych programów. Oto jej główne hity oraz ich oglądalność.

> V edycja "Tańca z Gwiazdami" - już po raz piaty gwiazdy zatańczą na antenie TVN. Mimo zapowiedzi studio nie uległo metamorfozie, podobnie jak prowadzący i jury. Oglądalność pierwszego odcinka mimo, iż wysoka nie dorównała propozycjom konkurencji i tym bardziej poprzednim odsłonom programu. W programie tańczą Kasia Tusk, Rafał Olbrychski, Omenaa Mensah, Ewa Wachowicz, Bartosz Obuchowicz, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Cerekwicka i Ivan Komarenko. Odpadli Anna Samusionek i Wojciech Majchrzak. Premiera 5 marca. Widownia premiery : 5,07 mln (AGB) 4,2 mln (OBOP). Odcinek 2 : 5,4 mln (AGB) Odcinek 3 : 5,1 mln
> IV seria "Niani" - kolejna seria popularnej pozycji TVN. Już zakończyły się do niej zdjęcia, a jedną z gwiazd, która pojawi się w kolejnych 15 odcinkach sitcomu ma być np. Piotr Rubik. Premiera 10 marca. Widownia premiery : 3,8 mln.
> NOWOŚĆ - serial kryminalny "Odwróceni" - opowieść o walce policjantów z gangsterami oraz tych policjantach, którzy przeszli na "drugą stronę". W głównych rolach min. Robert Więckiewicz, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski. Serial będzie niejako prequel'em "Świadka Koronnego" - opowiada o wydarzeniach mających miejsce na trzy lata przed czasem akcji "Świadka". Premiera 16 marca Widownia premiery : 3,9 mln. .
> VI seria "Kryminalnych" - mimo spekulacji, iż filmowa wersja "Tryptyku Śląskiego" zakończy ten serial rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części tej produkcji. W nich między innymi Zawada wyruszy za mordercami żony aż nad Morze Śródziemne, a w ekipie pojawi się nowy prokurator (w tej roli Kamil Maćkowiak). Premiera 10 marca. Widownia premiery : 3,37 mln
> IV seria "Magdy M." - mimo głośnych zapowiedzi o tym, iż III seria perypetii 30-letniej prawniczki będzie ostatnią stacja TVN postanowiła nakręcić kolejne 10 odcinków serialu. Głównym powodem jest bardzo wysoka oglądalność - ostatnie odcinki gromadziły ponad 4 miliony widzów, a 45 odsłona "Magdy M." miała oglądalność na poziomie 4,6 miliona. Premiera 3 kwietnia.
> II seria "Heli w opałach" - polska wersja serialu "Grace under life" okazała się sporym sukcesem. Serial emitowany w paśmie popołudniowym przed "Faktami" przyciągał od 2,5 do 3,1 mln widzów, a jego średnia widownia wynosiła 2,85 mln, dlatego podjęto decyzję o kontynuacji oraz co rzadko się zdarza o nakręceniu od razu trzeciej serii. Premiera 11 marca. Widownia premiery : 2,5 mln.

Poza tym w ramówce znajdują się znane i lubiane programy jak "Teraz My", "Dzień Dobry TVN", "Kuba Wojewódzki", "Na Wspólnej", "Detektywi", "Szymon Majewski Show" czy "W11".

Widownia innych pozycji z wiosny:
Kuba Wojewódzki - 2,52 mln (trzy pierwsze odcinki). Odcinek z udziałem A.Leppera : 4,1 mln widzów
Szymon Majewski Show - 3,2 mln.
Isztar
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2006, 12:03

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Isztar »

ja sie ciesze ze wraca Dwururka - prowadzacy sa wspanialymi indywiduami ale mam nadzieje ze wznowiony program zmieni troche idee bo czegos tam brakowalo
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 10 sty 2007, 12:36

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Al_Bundy »

A na 3 sezon "Dowodów zbrodni" to już się pewnie nie doczekam...
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Witu »

Ciekawi mnie bardzo, jak będzie wyglądał serial Odwróceni. Może akurat przypadnie mi do gustu. Moim zdaniem TVN mógłby szybciej produkować nowe odcinki bo aż krew mnie zalewa jak widzę powtórkę :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Pawel

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Pawel »

To ty byś nie mógł wyżyć w USA. Tam na sezon to jest ok. 22 odcinki. U nas TVN swoje seriale produkuje tak że jesienią leci ok. 13 premierowych odcinków i tak samo wiosną co daje ok. 26 odcinków na sezon.

Co do propozycji TVNu to polskie produkcje zupełnie mnie nie interesują, a zagraniczne produkcje TVN traktuje jako zapchajdziury więc i ja podobnie traktuje TVN.
Awatar użytkownika
Belka
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 sty 2007, 8:49

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Belka »

a ja sie ciesze ze wraca dwururka i nowe odcinki Supernianii
Lubię Oglądać Fakty w TVN.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Kryterium0 »

To się nie zapędzaj za bardzo z tą radością... "Superniania" powróci, ale dopiero we wrześniu. A "Dwururka" pewnie nie powróci - Jagielski prowadzi nowe show TVP 2, więc wątpię, by TVN chciała mieć u siebie twarz konkurencji :)
Morus
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2006, 11:09
Lokalizacja: Toruń

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Morus »

Właśnie poprawiłem i zaaktualizowałem kilka informacji.
ARTUR B.

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: ARTUR B. »

No nie oszukumy sie ramówka wiosenna jest bardzo słaba. Dali jedynie dalsze odcinki programów z ubiegłych sezonów
20.15..mks

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: 20.15..mks »

Słaba i nieciekawie ułożona.. Odwróceni mają być nadawani w piątek o 20.15... superkino będzie godzinę później, po co takie zamiany robić.. jak możnaby usunąć cykl "Prawdziwe historie" i tak ten serial włożyć..?
Konkurowałby z Falą Zbrodni, nie miałby wiec trudnego przeciwnika..
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Golbi »

20.15..mks pisze:Słaba i nieciekawie ułożona.. Odwróceni mają być nadawani w piątek o 20.15... superkino będzie godzinę później, po co takie zamiany robić.. jak możnaby usunąć cykl "Prawdziwe historie" i tak ten serial włożyć..?
Konkurowałby z Falą Zbrodni, nie miałby wiec trudnego przeciwnika..
Nie wcale nie bedzie to trudny przeciwnik FALA ZBRODNI dla mnie najlepszy serial kryminalny. A Odwróceni to nic innego jak serialowa wersja Świadka Koronnego pewnie ma z 4 odcinki
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
mks

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: mks »

lubie Falę Zbrodni, ale jej wyniki są coraz słabsze.. mysle, ze serial się niebawem skończy.. nie jest jakąs wielką konkurencją..
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Kryterium0 »

Golbi pisze:A Odwróceni to nic innego jak serialowa wersja Świadka Koronnego pewnie ma z 4 odcinki
Jak nie masz o czymś pojęcia, to się nie wypowiadaj...
Przeczytaj sobie obsadę "Odwróconych" (nie ma tam choćby nawet głównego bohatera filmu- Małaszyńskiego), a przekonasz się, że nie jest to serialowa wersja filmu. Zresztą, gdybyś znał podstawowe prawa rynku, to wiedziałbyś, że żaden producent filmowy nie zgodzi się, by półtorej miesiąca po premierze nadać ten film w otwartej telewizji. Znając życie, to "Ś.K." będzie nadawany w mniejszych miastach nawet w kwietniu...
A "Odwróceni" to serial o policjancie, który przechodzi na stronę "zła". Ogólnie to jest to tak jakby ciąg dalszy filmu, jednak opowiada o wydarzeniach zupełnie innych.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Golbi »

mks pisze:lubie Falę Zbrodni, ale jej wyniki są coraz słabsze.. mysle, ze serial się niebawem skończy.. nie jest jakąs wielką konkurencją..
Do konca roku Fala zbrodni raczej zostaje duzo chyba zalezy od tego czy Prawo miasta bedzie hitem czy kitem jesli to pierwsza to moze zastapi Fale zbrodni. Ale ja bym ja zostawił ale raczej nie dwa odcinki pod rzad tylko w marcu po jednym w srode i czwartek a od wrzesnia juz po jednym tylko w czwartki
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Redaktorek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2007, 19:24

Wiosna 2007 w TVN

Post autor: Redaktorek »

Pora dla"Odwróconych" wcale nie jest zła. Lepszego miejsca w ramówce TVN dla tej produkcji nie widzę. Można było jeszcze rozważyć środę 21.30, badz czwartek 21.30, ale uwazam,że w piątek przed Superkinem serial będzie notowal lepsze wyniki. Silniejszy prime-time. Poza tym Odwróceni wpisują się trochę w konwencję "Superkina", stanowią jego swoiste przedłużenie.

Myślę, że pasmo filmowe również nie straci na tym kroku. W piatkowy wieczór ludzie spędzają zwykle więcej czasu przed telewizorem i pózniejsze zakonczenie filmu nie robi wielkiej róznicy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości