[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na początek odcinka list do Oliwii i Mateusza, aby wybrali sobie drugie połówki na randkę, Oliwia wybrała Kubę, a Mateusz Klaudię. Po randce Mateusz musiał otworzyć szkatułkę, ale nie mógł powiedzieć co było w środku, później okazało się, że było to zablokowanie pary :o Wskazał Karolinę i Michała :( Mateusz i Kasper stanęli za plecami Karoliny, ona wybrała Kaspra tym samym Mateusz pożegnał się z programem.

Pary po Rajskim Rozdaniu: Karolina i Kasper, Eliza i Jeremiasz, Oliwia i Kuba, Wiktoria i Michał, Klaudia i Sevag.

Podejrzewam, że w poniedziałek
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Bardzo mi szkoda Mariki i mam nadzieję, że jeszcze wróci. Była tam najbardziej wyrazistą postacią (chyba obok Grzesia) i jako jedyna dostrzegała, o co chodzi w tej grze.

Ogólnie dużo w tym sezonie takich "śniętych ryb". Uczestników, którzy bardziej są i się snują z miejsca na miejsce, niż rzeczywiści cokolwiek tam robią.

Ciekawe, czy para Jeremiasz-Eliza dotrwa do finału.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

śledź05 pisze: 27 mar 2022, 0:18 (...) Ogólnie dużo w tym sezonie takich "śniętych ryb". Uczestników, którzy bardziej są i się snują z miejsca na miejsce, niż rzeczywiście cokolwiek tam robią. Ciekawe, czy para Jeremiasz-Eliza dotrwa do finału.
Zgadzam się. Jeśli będzie 60 odcinków, to 1/3 mamy za sobą, a kilkoro uczestników gra na przeczekanie. Mając ubogie osobowości stali się "przeźroczyści", niewiele są z siebie w stanie wykrzesać nawet po wywołaniu do ścianki na "setkę".

Ja jednak pozytywnie oceniam ten sezon. Nie ma fałszu dwóch udających miłość par, które zabetonowały się w hotelu od początku do końca HP3. Nie ma toksycznej nienawiści, obdzielanej pod płaszczykiem przetrwania grupy pierwszych uczestników w HP4. W obu przypadkach (HP3, HP4) ci uczestnicy starali się przekonać nas, widzów, że mieli większe prawa do mieszkania w HP niż pozostali. W HP3 producenci ugięli się pod presją fałszywych niby-uczuć, w HP4 zareagowali. Pan z kręconą czuprynką wreszcie musiał odejść z HP4, chociaż wcześnie terroryzował emocjonalnie wielu uczestników.

W HP5 uwolniono wreszcie widzów od takich toksyczności. Mamy prawdziwe uczucia, czyli na razie brak miłosnych namiętności. Związek Elizy i Jeremiego jest dla mnie na razie naciągany pod potrzeby przetrwania w HP5, chociaż niewykluczone, że wreszcie oboje wpadną w pajęczynę, którą wyplatają. Eliza ewidentnie manipuluje Jeremim, ten z kolei ma coraz mniej cierpliwości do kobiet, ale daje sobą pomiatać, aby zaznaczyć jak najwięcej kresek (dni pobytu) na płocie. Ja teraz kibicuję Oliwii i Kubie. Widać, że ciągnie ich ku sobie i nie udają tego.

Dla mnie jako widza sprawdziły się ciągłe rotacje par, pudełka z niespodziankami przed RR, poważne gry o przetrwanie w hotelu. Program nie zawalił się, gdy zaczęto premiować rozdzielanie par. Uczestnicy obejrzeli poprzednie edycje i wiedzą też, że nienawiść nie popłaca, a udawana miłość skończy się rzuceniem bańki i rozstaniem, jak w HP3.

I ostatnie.
Wszystkie obecne uczestniczki HP5 są ładnymi kobietami, chociaż każda z drobnymi niedoskonałościami.
Wiktoria, ze zjawiskowymi oczami i figurą, inteligentna i najlepiej wykształcona spośród obsady HP5, przesadziła niestety z botoksem, co zniekształciło jej uśmiech.
Karolina, promieniująca urodą, ale jeszcze trochę niedojrzała emocjonalnie.
Oliwia, w tej chwili dla mnie nr 1 - uroda, figura, figura, figura, usposobienie i dojrzałość - ale niestety rozpoczęła oszpecanie się tatuażami.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

śledź05 pisze: 27 mar 2022, 0:18 Bardzo mi szkoda Mariki i mam nadzieję, że jeszcze wróci. Była tam najbardziej wyrazistą postacią (chyba obok Grzesia) i jako jedyna dostrzegała, o co chodzi w tej grze. Ciekawe, czy para Jeremiasz-Eliza dotrwa do finału.
Co do Mariki to faktycznie brakuje jej, była najnormalniejsza z wszystkich uczestniczek w tym sezonie, również czekam na jej powrót, o ile taki będzie. Grześka mi nie brakuje, nie przekonałem się do niego. Eliza i Jeremiasz to taka para, na którą nie chce mi się patrzeć i słuchać, tak mnie denerwuje ich toksyczność :huh:

Denerwujące jest też zachowanie Karoliny poniekąd, na początku była z Kasprem, on ją zostawił dla Wiktorii. Karola latała do niego, ale on zapatrzony w Wiktorię, a sama miała całkiem fajnych partnerów, tylko wiecznie do Kaspra latała :rolleyes:
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Żałosne te podchody Wiktorii i Karoliny w stronę narcyza Kaspra, który tak naprawdę płynie z prądem i nie jest zainteresowany żadną z nich. Wiktoria dałaby już sobie spokój z tym wcinaniem się na siłę pomiędzy niego i Karolę. Kasper prawdopodobnie i tak znajdzie sobie inną partnerkę. W tej edycji to dziewczyny atakują i zdobywają, a panowie najwyżej pozwalają na to. Kibicuję Oliwii, która jest najbardziej sympatyczna. Szkoda, że Kuba zapowiada się na mało stabilnego uczuciowo gościa, bo z Oliwką tworzą zgrany duet. Niestety on dobrze nie rokuje - najpierw szybki pocałunek z Mariką, teraz dużo bliskości z Oliwią, a już spogląda w stronę nowej uczestniczki. Obym się myliła.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Za to na insta już kupoburza. Jeremiasz i Melania grożą Marice ujawnieniem kompromitujących ją materiałów, jak nie przestanie o nich pisać. Kasper też "grzecznie" jej odpisał, że sama pierwsza złamała ich wspólne przyrzeczenie, że "co działo się w hotelu, to zostało w hotelu".

Podobno produkcja już ich ostrzega, że jak nie przestaną, to będą działać, bo jest punkt w umowach z uczestnikami zabezpieczający produkcję przy takich rzeczach.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Początek wczorajszego odcinka to roztrząsanie decyzji Kaspra, nuda trochę :rolleyes: Dzień później Kasper, Karolina i Wiktorią tak naprawdę się pogodzili, może bardziej Wika wybaczyła. Chłopaki poszli na lekcje tańca, parę minut później z tą samą instruktorką lekcję miały dziewczyny. Instruktorka to Dominika, czyli nowa mieszkanka hotelu, która rozstrzyganie zawodów "tanecznych" ;)
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek to rozwiązanie i wybranie króla i królowej parkietu, zostało nimi Klaudia i Kuba. Karolina mówi Dominice, żeby uważała na Wiktorię, nie wiem czemu, na razie dla mnie Wika jest okej, z tych wszystkich teraz dziewczyn. Dominice wpadł w oko Kuba i chciałaby chyba stworzyć z nim parę. W nocy Oliwka z Kubą pierwsze pocałunki. Dzień później nowa wybierała szkatułkę, a w jednej z nich nowość w postaci walczenie o immunitet z wybranymi osobami, czy jakoś tak :P Na koniec list do królów parkietu, że będzie ważna rozmowa poza hotelem :o Mają zdecydować kto najmniej odnajduje się w hotelu.

Lektor w odcinku przy Elizie i Jay'u - "Ty i twój tasiemiec'' :lol:
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Jordi pisze: 29 mar 2022, 9:42 Za to na insta już kupoburza.
A co ona tam niby takiego ujawnia ta Marika?

Ja też kibicuję póki co Kubie i Oliwii... Klaudia jakoś mnie do siebie zraziła tym beczeniem i klękaniem u stóp świętej Karoliny...

Tylko, że ona chyba naprawdę powiedziała, że już nie ufa Karolinie, chyba że się mylę.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczoraj Kuba i Klaudia mieli cały dzień na rozmowy i wybranie dwóch osób, które najsłabiej sobie radzą w programie. Wieczorem przyszła Klaudia i ogłosiła, że mają powiedzieć kogo wytypowali, byli to Michał i Eliza. Konsekwencjami tego była rozmowa telefoniczna z rodziną kolejnego dnia. Po decyzji Eliza w płacz, bo twierdzi, że ma szansę na większą relację z Jeremiaszem :lol:

Później zabawa w dokończenie zdania "kto najprawdopodobniej". Karolina podejrzewa, że Klaudia mogłaby zrazić przyjaciela, ta się tłumaczyła, a Karolina wyszła :o Koniec końców chyba sobie wyjaśniły to, ale w takiej histerii i płaczu, że :o
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

śledź05 pisze: 30 mar 2022, 23:15
Jordi pisze: 29 mar 2022, 9:42 Za to na insta już kupoburza.
A co ona tam niby takiego ujawnia ta Marika?
No właśnie nic, ale sobie wpisy robi wyśmiewając głównie Elizę. Oni zareagowali tak (Melania i Jeremiasz jej broniący), że grożą jej ujawnieniem co niby robiła, a czego nie pokazują w TV :lol:
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczoraj obejrzałem odcinek na Playerze, więc może być więcej rzeczy, których nie było w TV, więc wrzucam wszystko w spoiler, bo nie wiem co było, a co nie.

Odcinek zaczął się od
[ Spoiler ]

Klaudia z zadaniem
[ Spoiler ]

Później
[ Spoiler ]

Pandora i parę pytań:
[ Spoiler ]
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Prima aprilis zapewne :evil:
Załączniki
A777C12D-7A76-4D7A-A79B-05B5FEAD1BDA.png
6B52BB6A-7AA3-441E-8164-C104E6EAB9A7.png
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odcinek zaczął się od kłótni Elizki i Jeremiasza, nawet nie wiem o co dokładnie, chyba on rozmawiał z inną dziewczyną, a ona sama gadała z Sevagiem :rolleyes: Dominika czuła się odrzucona przez Kubę, on się tłumaczył, że to nieprawda i oznajmił jej, żeby czuła się bezpiecznie. Później Klaudia tłumaczyła się Sevagowi, a tam powiedział Wiktorii, że chciałby być z nią :o Wyjaśniła się sprawa z Karoliną i Klaudią na Rajskiej Wyroczni i okazało się, że Klaudia nic Elizie nie powiedziała :lol: Dominika w skrzynce od raju znajdował się immunitet.
Sevag na koniec miał wybór pomiędzy Klaudią, a Oliwią, wybrał Oliwię :o Na koniec Eliza chciała wytłumaczyć całą sprawę Klaudii, obydwie pokłóciły się.

Pary po Rajskim Rozdaniu: Dominika i Kuba, Wiktoria i Michał, Karolina i Kasper, Eliza i Jeremiasz, Oliwia i Sevag.

Parę pytań z wyroczni:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Trzeba przyznać Elizie, że w kręceniu i intrygach jest naprawdę niezła. Chyba sugestia Mariki, że Eliza jest "żmiją" były nawet trafione.

Jeśli chodzi o Klaudię, to myślę, że jej odpadnięcie z HP nie wpłynie znaczącą na całość. To też tak naprawdę była osoba, która się ślizgała z odcinka na odcinek. Na początku nawet ją lubiłem, ale w pewnym momencie jej ciągły płacz był irytujący. To, co mnie uderza w tej edycji, to że sojusze są mocno nieskuteczne. Może dlatego, że są bardzo przypadkowe. Ale też sama przyjań-sojusz między dziewczynami (Klaudią, Karoliną i Mariką) okazał się niewypałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości