[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Chyba faktycznie jest ich coraz mniej. Sporo czasu antenowego kradnie im Konrad, Marika, a tych znowu goni Kuba z Oliwką. A jeszcze trochę i do programu wparuje Dominika i zaczną się niezłe dymy...
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Zastanawia mnie też czemu przed premierą 5 sezonu, Klaudia El Dursi porównywałem ten sezon z 3 sezonem. Wydaje mi się, że tam była o wiele większa sielanka i dwie pary (Basia i Krystian oraz Bibi i Simon) od początku dążyły do finału, a tutaj więcej się dzieje, więcej zmian par, nowych uczestników i tylko jedynie kto może na ten moment wejść do finału tak jak wspomniał @śledź05 to Eliza i Jay albo Oliwia i Kuba, przy czym, ani jednej, ani drugiej parze nie kibicuję.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start odcinka Anita otworzyła skrzynkę, a tam puste kartki. List do wszystkich z pytaniami "co byś wolał/a". Kolejnego dnia rozkminy dziewczyn, która do kogo podejdzie, jakoś nic ciekawego. List do dziewczyn, że będzie pojedynek, w którym jedna wygraną immunitet :o Zadaniem było rozbijanie balonów w basenie, wybrała Laura. Sama Laura później powiedziała, że pomoże Marice, aby nie odpadła na Rajskim Rozdaniu. Na koniec list do zwyciężczyni immunitetu.

Ogółem odcinek całkiem nudny, nic większego się nie działo, większość do konspiry.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Klaudia El Dursi wyjaśniła sytuację ze zmianą fryzury i paznokci Oliwki w momencie ich „zbliżenia”. W trakcie całego sezonu, zarówno ekipa jak i uczestnicy mają dwa razy po jeden dzień urlopu i akurat przypadł on na dzień po podwójnym RR.

Źródło: wywiad z party.pl
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Kurdeweźwyjdź pisze: 29 kwie 2022, 7:20 Klaudia El Dursi wyjaśniła (...) W trakcie całego sezonu, zarówno ekipa jak i uczestnicy mają dwa razy po jeden dzień urlopu i akurat przypadł on na dzień po podwójnym RR.
Czyli mała manipulacja jednak była. Z tego co rozumiem ujęcie wzięto z +24h po RR. Czyli ciocia Dominika nie powinna się tak wściekać, to nie stało się zaraz po jej wyjściu.. Sama na wejściu odbiła Kubę Zdzira innej dziewczynie, sugerując mu uchylanie nieba i czego tam jeszcze. Oliwia miała kręcone włosy wieczorem po RR i z tego co pamiętam również następnego dnia przy śniadaniu. Pod prysznicem proste. "Dzień wolny" stępił czujność obojga i być może myśleli że scena w łazience nie będzie utrwalona.

Ale nawet; 2h po RR czy 24h po RR, musimy pamiętać, że
Thor3 pisze: 23 kwie 2022, 13:35 (...) w polskim grajdole - pełnym hipokryzji, ciemnoty, zakłamania i zacofania - seks jest uosobieniem niemoralności, kojarzonej ze złem. I wiemy kto narzuca nakazy i zakazy związane z wolnością życia intymnego - tzw. ziemski personel. (...) W cywilizowanym świecie seks jest wolnością jednostki i służy głównie przyjemności oraz pogłębianiu relacji i mnie akurat bardziej zniesmaczyło, że realizatorzy to pokazali, niż to, że do tego doszło.
Mimo, że komentarz lektora był przyjazny dla pary Oliwia-Kuba, to jednak zbitka sugerująca sex zaraz po wyjściu z HP5 cioci Dominiki
(i biorąc pod uwagę powyższe), mogła sugerować spore odjechanie od "polskich standardów" w tym względzie. Dla kogo to jest korzystne? Dla cwanej pary udającej rodzące się uczucie: Jeremibi i żmijka Łeliza. Są oni wyraźnie forowani. Jak dla mnie rozwalenie pary Karolina i Kacper, gdzie właśnie rodziły się romantyczne uczucia (poprzez wypad obojga) też pomógł toxic parze. Powtórzę - udającej rodzące się uczucie.

Jednak zniesmaczyło mnie ogromnie gadanie o sexie innym. Oliwia zrobiła to chyba w nadziei, że umocni to ją jako pretendentkę do finału - oto jej para jest bardziej zaangażowana niż Jeremi z Łelizą. Natomiast Kuba Zdzir potraktował swoją partnerkę żenująco. Pokazał, że jemu nie zależy, ale przede wszystkim, że nie jest mężczyzną. I w mojej opinii raczej już nigdy się nim nie stanie.

HP5 jak dla mnie - przynajmniej na razie - jest lepszy niż HP3 i HP4. (1 i 2 nie oglądałem).
Ładne otoczenie, ładne dziewczyny, dużo rotacji w parach, losowe immunitety dla nowych w darze od raju,
walka o immunitety, roszady uczestników, widowiskowe konkursy.

Nie ma też męczącego dla widza udawania uczuć - Jeremi i Łeliza widzieli HP3 i nie odważyli się na otwartą maskaradę. Udają, ale delikatnie. Faceci w HP5 są jednak słabi, oprócz reprezentujących jako taki poziom Jeremiego i Sevaga.

Wymuszone rotacje zniechęciły uczestników do szukania romantycznej pary za wszelką cenę. Szukają też innych rozwiązań - przyjaźni, układu, wymiany. Na szczęście nie ma w HP5 również tworzenia koalicji przeciw wszystkim nowym - jak w HP4 - za cenę kłamstw, pomówień i nienawiści.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jutro w HP w Siódemce....

[ Spoiler ]

Żmija już pełne gacie, a Dżej...... :-*
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na początek wczorajszego odcinka list do Laury, aby wskazała dwie osoby, które pójdą na rozmowy, wybrały Marikę i Wiktorię, zgłosiła się również Anita, która również wybrała się. Po rozmowach wynikało, że najprawdopodobniej odpadnie Anita. Wyrocznia całkiem zaskakująca, najbardziej przy pytaniu Kaspra. Konrad trochę irytujący, mówi że już nie będzie z nikim gadać i teraz pokaże swoją prawdziwą twarz :huh:

Na Rajskim Laura miała immunitet, tym samym wybrała i zablokowała Kaspra. Konrad miał do wyboru Wiktorię i Anitę, wybrał Anitę, tym samym Wika pożegnała się hotelem.

Parę pytań z Rajskiej Wyroczni:
[ Spoiler ]
Pary po Rajskim Rozdaniu: Laura i Kasper, Eliza i Jay, Oliwia i Kuba, Marika i Grzesiek, Anita i Konrad.

Dzisiaj najprawdopodobniej
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start wczorajszego odcinka gadanie o odpadnięciu Wiktorii. Konrad rozkręcił aferę, bo niby nie powiedział Wiktorii, żeby podchodziła do niego, ale jego dialog był dosyć bezczelny, naprawdę od jakiegoś czasu bardzo irytuje :redface:

Kolejnego dnia zadania, że mają malować farbami po swoich plecach i klatkach piersiowych. Jedno z malowideł wybrał powracający Grzesiek! :o Na randkę wybrała się Marika, tworząc parę z Grześkiem, tym samym drugi Grześ trafił do singlówki. Ich randka wypadła całkiem pozytywnie, widać, że Marice spodobał się jego powrót.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Początek odcinka to przywitanie Grzegorza i jego mocnego wejścia. Później impreza balonowa, widać było, że Marikę z Grześkiem ciągnie do siebie, więc obstawiam, że mogą zostać na dłużej ze sobą. Później świętowanie 20 urodzin Elizy, podczas imprezy Grzegorz (ten co jest od paru tygodni) skoczył do basenu na twarz rozcinając wargę i trochę nosa :o

Kolejnego dnia Grzegorz poprowadził lekcję medytacji. Następnie list do wszystkich, że wybiorą się na wizytę do sąsiada, którym był krokodyl :lol: Później dziewczyny poszły do Klaudii i musiały wybrać chłopaków, którzy mogliby zastąpić dotychczasowych :o

Dzisiejszy odcinek może być gruby, po zwiastunie widać jakąś aferę z powracającym Grześkiem.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Nie wiem, o co chodzi nowemu/staremu Grześkowi... Jakby postanowił, żeby w jak najkrótszym czasie zniechęcić do siebie, jak najwięcej osób.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nowe pary po zadaniu: Eliza i Kuba, Marika i Kasper, Oliwia i Jay, Laura i Grześ, Anita i Grzegorz, a Konrad został singlem.

Wieczorem Grzegorz do Jay'a mówił, że ma zamiar się odpalić i nikt się tego nie spodziewa i jeszcze jakiś mocny tekst do niego :o Po czym tłumaczył się, że to ze względu, że czuje do niego braterską relację, ale wyszło dosyć toksycznie :redface:

Kolejnego dnia Grzegorz i jego tekst "nie biorę odpowiedzialności za to co powiedziałem jak wypiłem" :rolleyes: List do Konrada, że będzie mógł odebrać przywilej singla, miał wskazać dziewczynę, wybrał Anitę, dodatkowo jedna para mogła jechać z nimi, ale musiała być w przysiadzie z dziewczyną na barkach jak najdłużej, wygrali Grześ i Laura.

Jak coś to Grześ (to ten co jest od dłuższego czasu), a Grzegorz (to ten co powrócił) ;)

W poniedziałek najprawdopodobniej
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

bucik11 pisze: 06 maja 2022, 6:42 (...) to ze względu, że czuje do niego braterską relację, ale wyszło dosyć toksycznie :redface:
Kolejnego dnia Grzegorz i jego tekst "nie biorę odpowiedzialności za to co powiedziałem jak wypiłem" :rolleyes: (...)
To nie wyglądało na "czucie braterskiej relacji". Raczej na parcie na tzw. "ciepłą" relację. Te niemęskie fochy, ten płacz w rękaw, te przytulaski nazajutrz. Błeee. Jeremibi przynajmniej się maskuje i oswaja z bliskością kobiety.
To takie moje odczucia po pozorach widzianych z ekranu, niekoniecznie bliskie prawdy.

Jeremi na widok nowego zrobił wyjątkowo entuzjastyczną minę, podobnie jak wszyscy w zasięgu kamery. Może wejdzie ktoś z innego sezonu HP lub inna znana wszystkim osoba?
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Do programu wróciła
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start kręcenie filmu przez uczestników, nie wyszło im to śmiesznie. Zwycięzcy poprzedniej konkurencji wybrali się na randki, na których nic ciekawego nie było :P Pandora dosyć mocna, najwięcej spięć pomiędzy Mariką. Nagle pytanie do Dominiki, nikt nie widział o co chodzi, a tu nagle wielki powrót :o Kuba przyznał się Dominice, że zbliżył się do Oliwii, ta bardzo zaskoczona tym faktem, powiedziała Elizie, że Oliwia jest dwulicowa. Kuba powiedział, że wacha się pomiędzy Domi i Oliwką :rolleyes:

Parę pytań z Pandory:
[ Spoiler ]

W dzisiejszym odcinku
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Z hotelu odpada Konrad i Anita.
Jutro do programu powrócą prawdopodobnie
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości