[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

tomaszek173 pisze:Uff juz myslalem ze mam do czynienia z jakas komletna fanatyczka HP bo z 99% slòw kompletnie sie nie zgadzam ale ostanie zdanie uratowalo sytuacje xd
Nie ma to jak wejść na temat o Hotelu Paradise i mieć problem, że ktoś jest fanem Hotelu Paradise. Tutaj mamy za to kompletnego fanatyka Big Brothera z tego co widzę po większości postów.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

K42200, ale byla umowa ze nie beda rozbijac, przeciez dolaczylem film z youtube.Sara niezle wszystkich urobila, Przemek zupelnie inaczej sobie wyobrazal relacje z nia po hotelu, Michal tak samo,co prawda z nim nie bylo tematu ze beda razem,ale jej zaufal. zrobila gamonia z jednego i drugiego.generalnie jak sie zorientowala z jakimi niedorajdami ma do czynienia rozegrala wszystko pod siebie.tyle,ze to nie BB wygrac mozna tylko w duecie, to nie jest tak,ze wygrala Sara a Mika tam nie bylo,wspolnie zbierali te glosy i cos mu sie nalezalo.takie jest moje zdanie.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Kurdeweźwyjdź pisze: 08 gru 2021, 22:33
tomaszek173 pisze:Uff juz myslalem ze mam do czynienia z jakas komletna fanatyczka HP bo z 99% slòw kompletnie sie nie zgadzam ale ostanie zdanie uratowalo sytuacje xd
Nie ma to jak wejść na temat o Hotelu Paradise i mieć problem, że ktoś jest fanem Hotelu Paradise. Tutaj mamy za to kompletnego fanatyka Big Brothera z tego co widzę po większości postów.
Troszke dystansu, ja nic o tym drugim programie nie wspomnialem

Niekoniecznie. Jest tyle innych ciekawych reality. Np. by mogli wrócić do czegoś w stylu wyspy przetrwania. Się tak nie prujcie. Nikogo tu nie obrażam.
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

pjkrak552 pisze: 08 gru 2021, 22:35 K42200, ale byla umowa ze nie beda rozbijac, przeciez dolaczylem film z youtube.Sara niezle wszystkich urobila, Przemek zupelnie inaczej sobie wyobrazal relacje z nia po hotelu, Michal tak samo,co prawda z nim nie bylo tematu ze beda razem,ale jej zaufal. zrobila gamonia z jednego i drugiego.generalnie jak sie zorientowala z jakimi niedorajdami ma do czynienia rozegrala wszystko pod siebie.tyle,ze to nie BB wygrac mozna tylko w duecie, to nie jest tak,ze wygrala Sara a Mika tam nie bylo,wspolnie zbierali te glosy i cos mu sie nalezalo.takie jest moje zdanie.
No i co z tego, że była umowa? To nie życie realne, to reality show, tutaj musi się dziać. Gdyby doszli do końca razem mielibyśmy kolejne nudne zakończenie i zero tematu do dyskusji. Poza tym powtarzam - oni nie mieli prawa zbudować mocnego zaufania do siebie, żeby być pewnym, że druga osoba nie rzuci kulą, po prostu znali się z krótko. Poza tym przecież Mike wiedział, że Sara miała jakąś tam (głębszą lub nie) relację z Przemkiem, Mike wyrzucił z hotelu jej partnera i ona dosyć szybko "doszła po tym do siebie". Mike mógł się spodziewać, że Sara przyszła tam po prostu wygrać. Mając taką wiedzę mógł rzucić kulą na 80k.
Skoro uważasz, że jemu się należało to ja się znów z Tobą nie zgodzę - mogę powiedzieć, że wszedł do tygodnia finałowego na gotowe i nie zasłużył, by w ogóle tam być. Ale takie dyskuje nie mają najmniejszego sensu, bo właśnie takimi prawami rządzą się tego typu programy - jednym z głównych celów jest wywoływanie dyskusji, która własnie się wytworzyła.

Ja ponownie napiszę, że cieszę się, że Sara rzuciła kulą, bo jakby nie patrzeć obawiam się, że to jedyna taka sytuacja w HP w najbliższych latach. Później pewnie znów będą wygrywać wielce zakochane w sobie pary, które rozstaną się po 3 miesiącach po powrocie. Choć może decyzja Sary zachęci kolejnych uczestników, by też trochę bardziej mieszali - ja na to liczę ;)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Ale czy Sara tam cokolwiek mieszała? Szczerze, to gdyby nie sam finał byłaby jedną z tych uczestniczek, które trudno zapamiętać z czegokolwiek. Na mój gust była po prostu jedną z najbardziej nijakich uczestniczek tego show i to gdyby robić ranking ze wszystkich edycji. Nie rozumiem za bardzo, czym takim specjalnym sobie zasłużyła na wygraną, bo jeśli bierzemy pod uwagę staż w programie, no to zwyciężyć powinni Nana i Łukasz... A na tym forum chyba nikt im tego nie życzył.

Mike jednak mimo krótkiego stażu całkiem sporo namieszał w tym sezonie. Oczywiście, często nieintencjonalnie i przez przypadek (jak wywalenie Launo), ale gdyby nie on, to byłaby duża szansa na to, że w finale po jednej stronie mielibyśmy Przemka i Sarę/Launo, a po drugiej Łukasza i Nanę. Współczułbym wtedy wszystkim byłym uczestnikom, mającym oddać swój głos.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Lektor "na wiosnę was zaskoczymy".

Czyli będą zmiany. Pytanie czy spore, bo kosmetyka niewiele zdziała...
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

K42200 - relacja Przemek-Sara to byla ze strony Przemka,Sara wiedziala,ze jest latwym celem po zawirowaniach z Launo mial oslabiona psychike i szybko poszla sie z nim lizac odbijajac go Indze z ktora wtedy byl w parze i kazdemu mowil,ze mu sie podoba,nawet koledzy chodzili z nia na randki zeby go jej polecac. pisalem po puszcze pandory,ze z Przemkiem na niej rozmawiala na zasadzie wypadles-twoj problem ja sie swietnie bawie i Mikowi powinna sie po tym zielona lampka zaswiecic,ze on bedzie nastepny, dal sie zrobic w balona, pewnie ze gdyby wiedzial,ze ona sie tak zachowa to rozbilby na 80,ale to mogl zrobic tylko raz i jej nie wyczul.dla mnie ona byla podejrzana i wiele razy to pisalem.Teraz mowi,ze ma duzo hejtu i ludzie do niej pisza,ze oszustka,ale czego sie spodziewala po tym co zrobila.
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

śledź05 pisze: 09 gru 2021, 0:25 Ale czy Sara tam cokolwiek mieszała? Szczerze, to gdyby nie sam finał byłaby jedną z tych uczestniczek, które trudno zapamiętać z czegokolwiek.
Może jakoś szczególnie nie mieszała, ale zamieszała na samym końcu rzucając kulą i będzie z tego zapamiętana, więc dla mnie jeśli chodzi o sam finał to było to najlepsze możliwe zakończenie (biorąc pod uwagę, jakie dwie pary mieliśmy w finale) - chociaż może jeszcze lepszą opcją byłoby rzucenie kuli przez Łukasza albo Nanę, ale na to myślę, że nie mielibyśmy co liczyć. Fajnie, że coś się działo.
pjkrak552 pisze: 09 gru 2021, 10:57 Teraz mowi,ze ma duzo hejtu i ludzie do niej pisza,ze oszustka,ale czego sie spodziewala po tym co zrobila.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby wypisywać w ogóle cokolwiek z pretensjami do uczestników takich programów :D Człowieku, na tym polega ten program! Na wybraniu: miłość czy pieniądze. Skoro miłości i tak nie było to miała na siłę rezygnować z pieniędzy? Wtedy dopiero byłaby głupia ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Prawdy o Wiki nie znamy nadal, ale Wiki dzisiaj ujawniła parę ciekawych rzeczy:

- nikt jej nie przepraszał w programie, ani na oglądaniu pierwszego odcinka (a tak mówiły Klauno czy Nono).
- Miłosz w ostatnich tygodniach miał ją gdzieś. Mieli się wspierać, a on jej potrafił odpisywać po dwóch dniach. Jest nim bardzo zawiedziona.
- Jaros do niej podbijał w wakacje, wspierał, byli nawet na weselu w jej rodzinie, gdzie wszystkich poznał. We wrześniu kontakt był nieco słabszy, a w październiku nagle po wybuchu "afertu hejterskiej" w programie odsunął się wyraźnie od niej nagle spotykając się z innymi (Przemas, Klauno, Nono). Uważa, że zależy mu tylko na fejmie i bardzo zawiódł jej zaufanie.
- Wiki była w szpitalu tego dnia co Jaros miał randki z nią (której nie pokazano) i z Ingą. Co lepsze uczestnicy NIE WIEDZIELI, że ona była w szpitalu. Mieli ją gdzieś myśląc, że śpi na górze. Następnego dnia na Pandorze podobno dostała pytanie "Jak się czujesz z tym, że nikt cię nie zapytał o twoje zdrowie po wizycie w szpitalu" :o


Powiem wprost. TOKSYK TOTALNY większość ludzi tam 🤦 Ludzie wierzą Wiki i jadą po tamtych. Są skończeni totalnie prócz paru osób.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

K42200, dzieki za info, napisz jeszcze,ze trzeba sobie buta zawiazac i splukiwac w toalecie ,wytlumacz jeszcze na czym polega rajska wyrocznia i postac karla chodzacego z listem, nikt nie musial rezegnowac z kasy po dojsciu do konca by dostali po polowie. Powinnas tez wiedziec,ze Istota programu rs jest postawienie widza w roli takiego podgladacza i kazdy moze sie wypowiadac i komentowac co mu sie podoba,ja nie ma pretensji bo to nie ja z nia na tej sciezce stalem,ale uwazam ze zachowala sie ch**o tobie sie to podobalo mi nie i nie ma sensu ciagnac tej rozmowy do niedzieli.

Jordi - jak nie, Natka przepraszala Wiki z Przemkiem i Launo tez po tej PP , inna sprawa,ze Launo wkrotce po tym znow zle o niej mowila,chyba niedokladnie ogladales.

Poczytajcie sobie wywiady z Wiki przed hotelem, na kazdych zawodach w ktorych nie wygrala tlumaczyla,ze sedziowie sie na nia uwzieli bo np komus nie podobal sie jej tatuaz albo co innego,obawiam sie ze ta Pani we wszystkim widzi zmowy przeciw niej.generalnie cztery lub piec wywiadow z nia czytalem z ktorych wynika,ze byla w tych konkursach krzywdzona i wszyscy sie na nia uwzieli.

nikt nie wie co bylo w hotelu poza tym co nam pokazali, jezeli rzeczywiscie dzialo sie cos co mialo zagrozenie dla zdrowia Wiktorii i zostalo to zbagatelizowane to niech ich pozwie.bo jak dotad to mi wyglada na histerie typu nagranie filmu gdzie zaplakana wyglasza przemowe z katastroficznymi wizjami a za 40 minut kolejnego na ktorym usmiechnieta liczy lajki pod tamtym.
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

@pjkrak552, jeżeli nie jesteś co do tego pewien to pamiętaj, wiąż buty i zawsze spłukuj po sobie w toalecie. Rezygnacja z połowy kasy to nadal rezygnacja z kasy.
W takim razie nie marudź :) Pierwsze trzy edycje, gdzie się wszyscy kochali były dla Ciebie. Dobrze, że wreszcie dali też coś dla innych. Obawiam się, że po tym hejcie w przyszłych edycjach ludzie znów niechętnie będą rzucać kulą, chociaż wyniki oglądalności pokazały, że to była naprawdę dobra edycja.
I na tym dyskusję zakończmy. Do usłyszenia na wiosnę!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3400
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Czeska Telewizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Tymczasem "sukces".
Telewizja Prima dodała do swojego serwisu VOD "Hotel Paradise Polsko".
Niebawem program ma się pojawić w telewizji Prima Show nadawanej w DVB-T.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Link do strony iPrima
https://prima.iprima.cz/hotel-paradise-polsko

:)

Ekskluzywny news Wirtualnemedia2, w którym portal "dowiedział się" za 3, 2, 1...
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Już sam opis zachęca do oglądania... :D
V rajském hotelu na Zanzibaru si dvanáct nezadaných zahraje nebezpečnou hru, ve které bude v sázce láska a peníze.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ktoś im musi powiedzieć, że tamta edycja odbywała się na Bali :D

"Pardon kolegové. Vydání, které sdílíte, bylo nahráno na Bali, nikoli na Zanzibaru" XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości