[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja (2021, 2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Aż się tu prosi o występ pewnej następczyni Roxie. ;)

Patrząc na występy ostatniego odcinka, także solowe, to spodziewałem eliminacji Filipa Aronowskiego i Mili Kiwińskiej. Oczywiście jestem pełen uznania dla ich umiejętności, ale na tle reszty nic nowego nie pokazali.

Trzeci odcinek studyjny na żywo już oglądało się bez większych zarzutów. Pojawiły się nowe loty zza elementów scenografii, do tego napisy o choreografiach były już pozłocone - jak podpisy uczestników. Szkoda tylko, że jak w edycjach TVN-owskich nie ma utworów do których tańczą uczestnicy. Dogrywka już zrealizowana bez takiego pośpiechu jak tydzień temu.

Ponad milion widzów oglądało ostatni odcinek. To rekord tej wersji programu, ale nadal zbyt mało, by myśleć o kontynuacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Wraz z Voltem wystąpi dziś Kasia Moś.
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Z programu odpadli Vanessa i Adam. Zostało 10 osób.

Za tydzień Tańce do Eurowizyjnych przebojów i wystąpi tegoroczna reprezentantka Sara James.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oprócz tego także program ponownie odwiedzi zwyciężczyni 2 Konkursu Tańca Eurowizji z 2008 roku - Edyta Herbuś, a także Frans - reprezentant Szwecji na ESC 2016 w Sztokholmie.

Bardzo dziwnie oglądało się ten odcinek studyjny, słabo zmontowany, do tego dziwne animacje na ekranach. Znacznie lepiej ogląało się sobotni live "Mam Talent!". Do tego co to za dziwny pomysł, by do show dziecięcego dawać dorosłe utwory góra z lat 80. "Heroes" Mansa Zelmerowa się pojawiło, ale zabrakło już czasu dla "Superhero" Viki Gabor.

Wyniki widzów szokujące, szczególnie wśród dziewczynek. Na połowie odcinków studyjnych zdecydowanie najlepszą technicznie tancerką jest Karolina Olszewska, ale patrząc na wyniki widzów, Jakub Rzepecki może wygrać cały program.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Dziś podczas YCD Sara James wraz z jurorami wybierze jedną osobę, która zatańczy na scenie JESC w Paryżu.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Oto mój ranking za dzisiejsze występy w duetach :
1 miejsce - Amelia i Natan :) Tańczyli do piosenki "To nie ja" Edyty Górniak :) Nic więcej tym występie nie zabrakło :)
2 miejsce - Klaudia i Tymek :) Tańczyli do piosenki "Arcade" :) Obydwoje byli fenomenalni :)
3 miejsce - Natalia i Kuba :) Tańczyli do piosenki "Toy" :) U Kuby troszkę powera zabrakło, ale i tak był dobry :)
4 miejsce - Milena i Kamil :) Tańczyli do piosenki "Superhero" Viki Gabor ;) Milena dobra, a Kamil w hip-hopie dobrze się odnalazł :)
5 miejsce - Wiktoria i Michał :) Tańczyli do piosenki Lenki :) Moim zdaniem lepszy był Michał, ale Wiktoria też nawet dobra ;)

Na plusy dzisiejsze, muzyczne występy :)

Najmniej podobała mi się solówka Natalii i Michała :( Najlepsza Tymka :)

Z programu odpadają Wiktoria i Kamil.

Na Eurowizji Junior zatańczy Amelia :)

Za tydzień uczestnicy tańczyć będą największych latynoskich przebojów :) Kuba Szmajkowski gościem specjalnym przyszłego odcinka.
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

Muszę to napisać :D
O ile na początku czyli etap castingów mnie przerażał ( jednym słowem był beznadziejnie zrobiony )
O tyle odcinki studyjne są fantastyczne.
Mam nadzieję że program doczeka się kolejnych edycji.
A Wy jak uważacie ?
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@Atlas2016 muszę się z Tobą zgodzić całkowicie :) Odcinki castingowe i z akademii oglądałem przewijając albo wcale nie oglądałem (częściej to drugie ;) ), bo były fatalne :-\ Za to aktualne odcinki są całkiem wciągające :) Może ze względu, że odpadają ;) Goście muzyczni też na plus, może też jest mniej gadania jurorów. Fajne wrażenia robi też studio :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Atlas2016 pisze: 08 lis 2021, 9:59 Mam nadzieję że program doczeka się kolejnych edycji.
A Wy jak uważacie ?
Nie doczeka się. Format poległ w Holandii, poległ w USA, poległ i w Polsce. Dlaczego - to już pisałem. Zresztą po przygodach z "Got to Dance" i "World of Dance" poszukiwania wszechstronnego tancerza, i to szczególnie wśród dzieci mija się z celem.

Fakt, że format ogląda się nieco lepiej niż castingi, ale format rozwinął się zbyt późno, zresztą tylko dwa tygodnie temu program osiągnął ponad milion, reszta ma słabą ogladalność jak "WoD". Nie ma co liczyć, że po 28 listopada program zobaczymy jeszcze na antenie.

Oczywiście Kurski jak zwykle musiał się pochwalić jak to "TVP promuje młode talenty", tyle, że aż trzy dziecięce formaty okazały się za jego kadencji klapą. :D

W przyszłym odcinku oprócz występu Szmajkowskiego na scenie zatańczy także Klaudia Antos.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Podobno Edyta Herbuś lepiej sobie radzi w roli prowadzącej niż Roksana Węgiel. Produkcja rozważa nad angażem Edyty jako prowadzącej w kolejnym sezonie :o Według jeszcze informatora SE Edyta Herbuś może w kolejnej edycji objąć stanowisko w miejsce jurorki Klaudii Antos :o

Wiadomo to pisze Super Express ;) :rolleyes:

https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/ ... -bCbZ.html
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Akurat oglądałem ten odcinek i Herbusiowa była łącznie z 2 minuty widoczna za kulisami i za wiele to ona nie mówiła. Jeden wielki stek bzdur, poza tym jaka kolejna edycja? :lol:

Co jak co ale Roksana sobie bardzo dobrze radzi jako prowadząca.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy start programu i występ muzyczny na plus :)

Oto mój ranking za dzisiejsze występy :
1. Karolina i Tymek - bardzo dobry występ :) Obydwoje byli extra ;)
2. Amelia i Natan - dobry występ, ale zabrakło mi powera, szału nie było. Dobiła mnie piosenka ;) :rolleyes:
3. Milena i Michał - Milena poradziła sobie lepiej, niż Michała, ale ogółem dobrze :)
4. Natalia i Kuba - niestety to nie był ich najlepszy występ :-\

Ranking za występy w trójkach i w piątkach :)
1. Karolina, Milena, Natan, Tymek, Amelia - najlepiej poradzili sobie chłopaki :)
2. Natalia, Michał i Kuba - najlepsza Natalia z całej trójki :) Ogółem dobry występ :)

Najbardziej podobała mi się solówka Amelii i Tymka :) Najmniej podobała mi się solówka Kuby i Natali.

Z programu odpadli Amelia i Michał. Szkoda mi jedynie Amelii, bo była lepsza niż Natalia, ale jedzie na Eurowizję Junior i zatańczy u boku Sary to chociaż tyle ;)

Za tydzień półfinał :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak dla mnie to bardzo kontrowersyjne decyzje jury, które tym bardziej potwierdziły bezzasadność tego formatu, który na szczęście za dwa tygodnie znika na dobre z wizji. Oczywiście nie podważam żadnemu z dzieciaków niesamowitych umiejętności tanecznych, ale dla mnie dziś powinni odpaść Natalka i Jakub. A Amelię to jednak widziałem w finale, mimo nie najlepszej dziś solówki.

Za tydzień w półfinale uczestnicy zatańczą do bajek, baśni i filmów dziecięcych. Gośćmi specjalnymi będą Karolina Stanisławczyk i HRVY, który był na finale II edycji "TVK".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Konkurs dla szkół "YCD" zakończony. Właśnie teraz Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola jadą do zwycięskiej szkoły:
Pozdrawiam, Trzeciak
SebMat
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 191
x 70

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Jestem zniesmaczony ostatnim odcinkiem. Odpadły te osoby, które według moim zdaniem są faworytami. Decyzja jurorów kompletny dramat i porażka. A jutrzejszy odcinek pewnie będzie jeszcze gorszy ze względu piosenkarki Karoliny Stanisławczyk, która z playbacku śpiewała m. in. na konferencji ramówki na jesień czy w programie "Jaka to melodia?". Ale to jest moja opinia i można się nie zgodzić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości