[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja (2021, 2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Za tydzień uczestnicy tańczyć będą do filmowych przebojów. A gościem specjalnym odcinka będzie zespół Felivers.
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

Przepraszam, ale muszę to napisać.
Po 1 sezonie wiele osób tutaj na forum krytyczne odnosiło się do tego formatu, a wręcz za niewyobrażalne uważali powstanie 2 edycji.
Gdzie jesteście teraz?
Moim zdaniem w 1 edycji nie wyszły tylko odcinki castingowe, teraz juz ten błąd naprawiono i zostały nagrane na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Proste, najprawdopodobniej nie włączyli nawet jednego odcinka drugiej serii, mając w pamięci, jak skopana była poprzednia edycja. Są ciekawsze opcje na piątkowy wieczór niż oglądanie wydzierającej się Nowakowskiej, przelukrowanej Cichopek i zakochanego w sobie, nieznośnego Egurroli na LEGENDARNEJ scenie "You Can Dance".
Fame Is The Name of the Game :D
Rochu
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:03
x 1
x 3

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rochu »

Christianus, dobrze wiesz że ktoś kto pisał w tym temacie zobaczył albo zobaczy. Po co pisać takie rzeczy?
Program to nie tylko prowadzący ale i uczestnicy i cala reszta.Rozumiem że w poprzednim poście dałeś wyraz niechęci w stosunku do prowadzących .Coś więcej na temat YCDNG masz do powiedzenia?
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

@Rochu dokładnie tak!
No właśnie @Christianus zapomniałeś, że w tym programie chodzi o dzieciaki z mega talentami, którym Ty nawet nie dorównujesz

Proponuję ochłonąć i przestać atakować personalnie innych którzy nie podzielają twojego zainteresowania programem. (pulkownik)
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@Atlas2016 Zerkając na program mam spore wątpliwości czy faktycznie w tym programie pierwsze skrzypce grają ,,dzieci z mega talentami" :).
Ostatnio zmieniony 06 lut 2023, 18:29 przez Darilla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Atlas2016 pisze: 06 lut 2023, 15:36 @Rochu dokładnie tak!
No właśnie @Christianus zapomniałeś, że w tym programie chodzi o dzieciaki z mega talentami, którym Ty nawet nie dorównujesz
Mocno się zagalopowałeś pisząc coś takiego w stronę @Christianus!

W tym programie chodzi tylko i wyłącznie o kółko wzajemnej adoracji. Dzieci są tutaj najmniej ważne i chyba większość ma takie same odczucia mój drogi 😅.

PS Zdanie kończymy kropką.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Rochu
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:03
x 1
x 3

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rochu »

Jeżeli twierdzisz że te dzieci są najmniej ważne to proszę przedstaw fakty które poprą Twoją tezę.
Tylko proszę,nie w jednym zdaniu.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2023, 18:45 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto cytowanie, nie cytuj ostatniej wypowiedzi w wątku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oto w jakich duetach występują tancerki i tancerze drugiej edycji Nowej Generacji YCD:
*Wiktoria i Tomek
*Julia i Tymek
*Martyna i Mateusz
*Tatiana i Tadeusz
*Aniela i Franek
*Kinga i Miłosz
*Samanta i Mykyta
*Kasia i Kuba

O dziwo całkiem nieźle oglądało mi się pierwszy odcinek studyjny "YCD", czuć dużo luźniejszą atmosferę niż w pierwszym sezonie. Na widowni pojawiła się taka kids fan zone, ale to też efekt poluzowania obostrzeń covidowych przez ostatnie 1,5 roku. Oczywiście, żeby nie było zbyt fajnie, to Dobrowolski z Klimkiem musieli przesadzić i momentami było zbyt dziecięco, szczególnie przy występie otwierający z TGD.

Realizacyjnie to sporo pomysłów ściągniętych z Voice Kids - komentatorzy, którymi - tak jak w muzycznym odpowiedniku - są finaliści z poprzedniej edycji, do tego ujawnianie partnerów tanecznych w podobnej formie jak ujawnianie piosenek w "Bitwach" w "VK" - poprzez zadania lub łamigłówki i zagadki. Natomiast stagingi z rozszerzeniem bardzo fajnie. Aż tutaj zapachniało "DDD", ale w pozytywnym aspekcie. ;)

Tanecznie niestety było gorzej niż przy pierwszej edycji, w ubiegłym sezonie czuć było mimo wszystko wyższy poziom taneczny, a Karolina Olszewska już błyszczała w pierwszym odcinku studyjny, ale to nie efekt braku talentu dzieciaków, a słabo udanego castingu i kiepskich wyborów jury, szczególnie Egurroli. Przyznam, że występy w dużej mierze "moich" faworytów mnie rozczarowały, natomiast miło zaskoczyły duety Martyny i Mateusza oraz Tatiany i Tatiany i Tadka.

Co do prowadzących - Herbuś jak dla mnie na 3+. Prowadziła poprawnie, mimo, że nie jest urodzoną prezenterką telewizyjną, większych wpadek nie było, jednak ewidentnie do klimatu YCD nie pasuje, do tego czuć było spięcie i bardzo dziwnie trzymała dystans od tancerzy. Sikora - na 6. Od razu przyćmił Herbuś, do tego łapał świetny kontakt z rodzinami i uczestnikami, i powtórzę to, co napisałem przy okazji "Szansy na sukces". Gdyby Polska w niedalekiej przyszłości po raz trzeci dostała organizację Eurowizji Junior, to bez wątpienia powinien ją prowadzić.

Jutro odcinek z przebojami filmowymi, a to tematy przewodnie kolejnych odcinków studyjnych YCD NG 2:
*17 lutego - Bal Karnawałowy
*24 lutego - Muzyczne Duety
*3 marca - Europejski Parkiet
*10 marca - Park Rozrywki. ;D

I jeszcze słówko do kolegów @Atlas2016 i @Rochu. Opanujcie emocje, bo piejecie nad tym formatem tak, jakby show bił rekordy popularności, a dobrze wiemy, że tak nie jest. Poza tym trudno - i to na forum medialnym - by inni userzy nie zarzucali tego, że format dostał kontynuację, której mieć nie powinien. Słaba oglądalność pierwszego sezonu (a co za tym idzie brak zarobków z niego) plus znikome zainteresowanie castingiem do drugiej edycji chyba są wystarczającymi argumentami do poparcia tej tezy. A zarzucanie koledze @Christianus braku talentu było bardzo słabiutenkie. No chyba na tym polegają formaty talent-show, że widzowie oceniają osoby zdolniejsze od nich.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dziś odbywa się konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy na planie programu.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

@Rochu będzie w jednym zdaniu- jest to moje subiektywne odczucie i nie muszę Ci się tłumaczyć dlaczego tak jest 😉.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Rochu
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:03
x 1
x 3

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rochu »

No fakt,nie musisz. Ja już nawet nie chcę .Myślałem tylko że podyskutujemy ,po to chyba jest to forum....
@Trzeciak zgadzam się w większości z tym co napisałeś.
Tylko coś mi się przypomina( popraw mnie jeśli mówię nieprawdę) że w tamtym roku odcinki studyjne nie miały aż tak złej oglądalności żeby nie powstał 2 sezon.
Poza tym przypominam że to jednak antena państwowa a program dziecięcy i raczej misyjny........(wbrew pozorom). Na pewno w TVN nie miał by szans być w emisji .
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Chciałbym zwrócić uwagę, że misyjność pojawiła się dopiero wtedy, kiedy desperacko przeniesiono program z Prime Time na późne popołudnie, bo podobno był za późno ;)

W ogóle zacznijmy od tego, że żadne talent show nie jest i nie będzie programem tego typu. Misyjność to przekazywanie rzetelnej treści, która wpływa pozytywnie na rozwój człowieka. Przy obecnej komercjalizacji niemal w 100% rozjeżdża się pieniądz z misyjnością.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Odcinki studyjne z pierwszej edycji oglądały się nawet nieźle, choć super też nie było. Myślę, że czego innego się też wymaga od tego jak program leci o 17.30 a 20.50.
Nie lubię tego naciągania misyjności, bo można powiedzieć, że The Voice to też misja bo wyłania talenty... No litości. Tak samo nie kupuję misji przy wojennych serialach Jedynki.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Rochu
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:03
x 1
x 3

[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rochu »

Misyjny program nie oznacza że nie może być rozrywkowy.
Można robić rozrywkowe programy dla dzieci( a takim jest format YCDNG) które są misyjne, myślę że nie trzeba tego rozwijać bo to chyba jasne.
Misyjne nie oznacza także że nie mogę być emitowane w prime time.
I twierdzę z całym przekonaniem że dla dzieciaków YCDNG będzie inspiracją do odkrywania swoich pasji.
Czyż nie wpływa to na ,,pozytywny rozwój człowieka"??🧐I tak też rozumiem ową,,misyjność".
Jeszcze jedno. Zapomnijcie na chwilę Panowie że to leci w publicznej .Będzie łatwiej się wtedy spierać,bo za kilka postów dowiem się że wszystkie dzieciaki które tam występują będą glosowały na PIS.😑
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości