[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Darilla pisze: 24 wrz 2022, 15:03 Nikt nie odpada, ale punkty będą się liczyć przy drugim odcinku. Z tym że z góry zakładam, że Hamza raczej nie będzie dobrym tancerzem, obym się myliła. ;)
Myliłam się. Wypadł całkiem nieźle. Ma potencjał! ;)

Zwracam honor. Początkowo (przed występem) myślałam, że raczej będą zamykać tabele. Jest odwrotnie. ;D
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2022, 22:08 przez Darilla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jowita zajęła z Hamzą 1 miejsce w dzisiejszym odcinku :P Ex aequo z Willem i Nancy.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Darilla @pulkownik 4 myśli odnośnie do wspomnianego odcinka:
1. Jowita to taki cukiereczek, taka Amy v2. Przygotowała Hamzę fenomenalnie, zasłużona topka.
2. Carlos stworzył jedną z najlepszych choreografii w historii tego formatu. 5 sekund i zaczyna się samba. Nie zaczynam się zastanawiać czy to street, bo wstawka bardzo szybko zmienia się w krok samby.
3. Fleur miała tak zawyżone punkty. Dla mnie to jest 3, a nie 7.
4. Ciut się nie zgadzam z topką dla Willa, zatańczył dobrze, ale chciałbym więcej kroków podstawowych od niego uzyskać. Potencjał ma ogromny.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jowita jest prze-słod-ka :D Trójka świeżaków, tj. Nancy, Carlos i Jowita najlepiej przygotowali swoich partnerów do 1 odcinka, oby utrzymali poziom bo te trzy pary chętnie bym widział w finale + Helen i Gorkę. Dużym rozczarowaniem są obie pary jednopłciowe, uważam że Gio średnio się odnajduje w takiej konfiguracji a i jego partner nie rokuje, z kolei u Jayde i Karen nie podobała mi się w ogóle choreografia, ja generalnie nie przepadam za Karen i za choreografiami Karen. Od kilku sezonów jest wypalona, myślałem że sparowanie z kobietą tchnie w nią nową energię - no póki co nie.

Fleur była słabiutka, przeenergetyzowana, czasem wręcz komiczna, trochę to wyglądało jakby się naoglądała występów Oceany z polskiego TZG i próbowała ją imitować, ale nie ta technika... :P

BTW, brakuje mi (znów) bardzo Luby, drugi rok nie dostała partnera :/

Jury na swoim poziomie XD Motsi i Shirlley wkurzające, Craig o dziwo spoko, Anton świetny ;)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Wrażenia po 1 epie Strictly:
*Molly i Hamza najlepsi - Carlos i Jowita :heart: Bardzo dobre choreo, wszystko cudownie na pierwszy ep.
*Matt i Nadiya - TRAGIC po prostu TRAGIC. Brak prowadzenia, głowa lata gdzie chce, ta rama co nie chce się trzymać - mess. Przynajmniej dramka z włosami była śmieszna.
*Tony i Katya - bałem się, ze sobie coś złamie jak tańczył, jednak przeszedł to tango.
*Zgadzam się z @Rektor i @pulkownik Fleur zatańczyła słabo i miała zawyżone punkty. To było energetyczne, jednak także wręcz zbyt mechaniczne. Vito natomiast ma niezłą pupę :-X
*Jeśli chodzi o pary jednopłciowe to lepiej podobał mi się Richie; Jayde już na samym początku miała problemy, natomiast u Richiego energia była od samego początku do końca.
*Will powinien dostać tyle samo punktów co Molly :P
*Reszta meh/ok

Tańce w 2 epie:
Ellie S & Nikita: Walc angielski do Can’t Help Falling In Love - Elvis Presley
Ellie T & Johannes: Paso Doble do Les Toreadors - Georges Bizet
Fleur & Vito: Walc wiedeński do Glimpse Of Us - Joji
Helen & Gorka: Cha Cha do Rain On Me - Lady Gaga and Ariana Grande
Jayde & Karen: Tango do Rumour Has It - Adele
Kaye & Kai: Charleston do Music! Music! Music! - Dorothy Provine
Kym & Graziano: Walc Wiedeński do Runaway - The Corrs
Molly & Carlos: Quickstep do Love On Top - Beyoncé
Hamza & Jowita: Jive do Blinding Lights - The Weeknd
James & Amy: Tango do Bad Habits - Ed Sheeran
Matt & Nadiya: Samba do Night Fever - the Bee Gees
Richie & Giovanni: Quickstep do Dancin’ Fool - Barry Manilow
Tony & Katya: Charleston do My Old Man’s A Dustman - Foster and Allen
Tyler & Dianne: Jive do Hit The Road Jack - Buster Poindexter
Will & Nancy: Salsa do Never Too Much - Luther Vandross
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Z reguły nie wspominam o tematyce odcinków, ale tutaj zrobię wyjątek. DWTS USA zrobi odcinek poświęcony Jamesowi Bondowi i 60 lat jego istnienia. Ciekawostką jest to, jak osobliwy dano rozkład tańców, jeśli uwierzyć w pełni wikipedii:
[ Spoiler ]
Musicie przyznać, że dawno nie było tak dużej dominacji jednego tańca. Od około 10 lat trendem jest mieszanie stylów zamiast unifikowanie i zbijanie do 2, góra 3.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Rektor To było w komunikacie prasowym dla dziennikarzy:
[ Spoiler ]
Tragedia - wg jak olano Moora - tylko jeden utwór xDD Z jego ery utwory otwarłyby nowe możliwości by tańce były zróżnicowane np.:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To już nasz bondowski odcinek był lepiej skonstruowany XD
Zrzut ekranu 2022-10-1 o 15.35.18.png
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Wrażenia po drugim epie:
*Jestem rozczarowany, że to Kaye odpadła, bo w tym pierwszym tygodniu nie zatańczyła tragicznie. Matt natomiast postępów nie będzie robił i nawet w łatwych tańcach będzie mu ciężko
*Najlepsi w tygodniu były zdecydowanie Ellie S. oraz Molly
*Fleur, Ellie T. i Helen to moje rozczarowania tygodnia - a to drewniane latino bez emocji, czy słaby standard
*Co do Hamzy to nie było źle, ale Jowita nieco przeszarżowała z choreo; z drugiej strony to, że pozbyli się już jive'a wyjdzie im na dobre - następny taniec z szybkim tempem to pewnie będzie samba, a to dopiero najwcześniej w 5 tygodniu :P Mają rumbę w przyszłym tygodniu - wolniejsze tempo, ale faceci ją tańczący zwykle mieli dość słabe noty + Ballas będzie najbardziej krytyczna - toż to jej najulubieńszy taniec latino.

3 tydzień to Movie Week. Tańce:
*Ellie S. & Nikita: Quickstep do Peppy and George z The Artist
*Ellie T. & Johannes: Cha Cha Cha do The Shoop Shoop Song (It's In His Kiss) z Mermaids
*Fleur & Vito: American Smooth do Part Of Your World z The Little Mermaid
*Helen & Gorka: Walc Wiedeński do Hopelessly Devoted To You z Grease
*Jayde & Karen: Cha Cha Cha do What A Feeling z Flashdance
*Kym & Graziano: Charleston do If My Friends Could See Me Now z Sweet Charity
*Molly & Carlos: Walc Angielski do One Hand, One Heart z West Side Story
*Hamza & Jowita: Rumba do the Theme z Jurrassic Park
*James & Amy: Cha Cha Cha do Hooked On A Feeling z Guardians of the Galaxy
*Matt & Nadiya: Walc Wiedeński do Hold My Hand z Top Gun: Maverick
*Richie & Giovanni: Samba do Hakuna Matata z The Lion King
*Tony & Katya: Samba do You Sexy Thing z The Full Monty
*Tyler & Dianne: Charleston do Flash, Bang, Wollop! z Half a Sixpence
*Will & Nancy: American Smooth do Cry To Me z Dirty Dancing
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Asjata pozwolę się nie zgodzić w paru miejscach.
*Szkoda Kaye, Matt zaraz poleci - zgoda
*Ellie S miała słabą pracę stóp. Molly, no sorry, ale tańca było 20 sekund około.
*Rozczarowania - zgoda
*Hamza - oglądając live dałbym mu 7, na powtórce zobaczyłem jeszcze raz i jednak obniżyłbym do 5. Jowita nie przeszarżowała, lepiej że mu daje ambitne choreo zamiast Bull...tu.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Rektor
*Co do najlepszych tańców to bądźmy szczerzy - ten odcinek nie był za specjalny :P Co do pracy stóp Ellie S. to raczej jest problem, który będziemy zauważać na przestrzeni całego jej pobytu w programie; wybrałem ten taniec, ponieważ wyglądał bardzo ładnie i dobrze pod względem estetycznym. Natomiast co do Molly to ... :-X Chyba zadziałał Carlos (zamieniam się w Beatkę jak ta oceniała Stefano :lol:). Oprócz ich podobała mi się Jayde - straciła energię pod koniec, ale przyjemnie się oglądało to tango.

*Co do Hamzy to może nie przeszarżowała aż tak, jednak choreo powinno być inaczej skonstruowane. Jak tańczyli do siebie w parze z Jowitą to dobrze tańczył i moim zdaniem cały jive wyglądał przyzwoicie. Natomiast jak rozpoczęły się kicki/akrobacje i tańczyli osobno to ... :-X Wszystko mu się posypało - tutaj choreo powinno być prostsze lub zmienić kolejność figur - akrobacje włączyć wcześniej, a kicki dać na samą końcówkę - lepiej by to wyglądało. + dodatkowo mam mały zgrzyt w związku z Tylerem, który zatańczył podobnie do Hamzy a dostał więcej punktów bo wyglądał "lżej" :redface: No cóż ... mała dyskryminacja się chyba wkradła.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
qba5000
Obserwator
Posty: 294
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:53
x 93
x 124

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qba5000 »

Wczorajszy odcinek Strictly bardzo przyjemny i klimatyczny, bawiłem się świetnie. Poziom tańców różny, ale już widać kilka osób, które będą toczyły bój o miejsce w finale - Molly jest fantastyczna, Tyler wczoraj postawił bardzo wysoko poprzeczkę charlestonem, Willowi też taniec nawet wychodzi. Na drugim biegunie jest Matt, który jest drewniany bardziej niż Pinokio no i oczywiście Tony, zawiodła też Ellie T. Jak na razie największym rozczarowaniem jest dla mnie Fleur, która choć tańczy poprawnie to mam wrażenie, że chce za bardzo no i też jej udział zapowiadał się duuuużo lepiej niż to wygląda. Ale Jayde pozytywnie mnie zaskakuje i jej wczorajszą cha-chę bardzo dobrze się oglądało ;)

Motsi jak zawsze jest nieznośna, nie mogę jej słuchać, jej wstawanie co drugi taniec też jest bardzo irytujące, tak samo oceny z sufitu ;) Przynajmniej przez to Shirley jest mniej irytująca w odbiorze i słuchało się jej nawet dobrze :lol: Praktycznie zawsze w punktacji zgadzałem się z Craigiem (punktacja różniła się ewentualnie +- o 1).

Richie & Gio - 5
Molly & Carlos - 9 (ta 8 od Antona trochę za niska w porównaniu do jego dalszych not)
Kym & Graziano - 7
Hamza & Jowita - 6 (bardzo ładna choreografia, ale na muzykę to trafili średnią)
Ellie & Johannes - 4
Matt & Nadiya - 3 (przesztywny, a sama Nadiya też jakoś mi nie leży w parze z nim)
Tyler & Dianne - 8
Fleur & Vito - 6 (bardzo mało tego american, czułem się jakbym oglądał współczesny)
James & Amy - 5
Ellie & Nikita - 6
Will & Nancy - 7
Tony & Katya - 2 (coś tam było tej samby :lol: )
Helen & Gorka - 6
Jayde & Karen - 7 (Karen służy to wyzwanie, nie jest aż tak nudna jak zazwyczaj)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Drugą parą która opuściła SCD 2022 są Richie i Govanni, którzy przegrali dance off z Fleur i Vito.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tańce na sobotę, Jowita i Hamza mają trzeci (!) taniec latino, salsę:

Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format międzynarodowy] Dancing with the Stars

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Salsa, na szczęście, okazała się być szczęśliwa, Jowita i Hamza dostali aż 39 punktów - póki co rekord tej serii.

W najbliższym odcinku będzie świętowane 100-lecie BBC, pary będą tańczyć do motywów przewodnich z programów, seriali, pojawi się też akcent Eurowizyjny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości