Kanał Sportowy (w tym Hejt Park)

Programy realizowane na potrzeby serwisów streamingowych, np. dla Netflix, Showmax, YouTube czy Player.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Nie od 20:00, tylko już od 12:00 trwa ten 24-godzinny charytatywny Hejt Park.
KrzyKrzychu
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:12
x 19
x 3
Kontakt:

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KrzyKrzychu »

https://twitter.com/Sportowy_Kanal/status/1417173184202383361 W czwartek specjalny Hejt Park dot. afery z polskimi pływakami.
Alek1224
Thinker
Posty: 5517
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Dziś program specjalny - HołdPark, w którymi gośćmi są: Mjr. Jakub Nowakowski "Tomek" i Kpt. Tadeusz Bernfeld "Berta" - powstańcy warszawscy.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Podczas wczorajszego "Hejt Parku" Krzysztof Stanowski ogłosił, że Małgorzata Domagalik będzie mieć swój własny program w "Kanale Sportowym" - "Niech gadają". Wśród gości będzie między innymi Joanna Jędrzejczyk czy Jerzy Brzęczek (jakby go miało nie być? :lol: )
2008-2023
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Zdziwiłem się. Moim zdaniem Stanowski nie ma honoru, robiąc coś takiego. Po tym, jak zjechał jej książkę, a potem jeszcze ją osobiście w HP, to jest niedorzeczne, żeby ją zatrudniać...

Równie dobrze w takim razie swój program mogłaby tam dostać Maja Staśko albo Kapela... :rolleyes:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
KrzyKrzychu
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2020, 20:12
x 19
x 3
Kontakt:

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KrzyKrzychu »

Szokująca decyzja. Stanowski zrównał z ziemią ostatnią książkę Domagalik o Jerzym Brzęczku, a ona sama dostaje parę miesięcy później program na Kanale Sportowym. Pachnie mi tutaj hipokryzją.
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

Czego się nie robi dla wyświetleń, subów i kasy. :) Z drugiej strony to, że po niej pojechał w kontekście książki nie oznacza, że nie może przyciągnąć widza.
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Mnie to wcale nie dziwi. Bardziej zaskakuje mnie, że Pani Donagalik, po tym wszystkim, zgodziła się na współpracę.
Co tu dużo mówić. Liczą pewnie na "kliki". Z resztą nawet tego nie ukrywają.
2008-2023
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Od początku czułem i dalej czuje, że "dymy" na linii Domagalik-KS (Kanał Sportowy, Krzysztof Stanowski, jak kto woli), to był pic pod kliki.

Tak dzisiaj działają media opierające się o internet, Domagalik nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi Stana, zresztą wczoraj dała temu dosyć wyraźny wyraz (masło maślane), a Stanowski jest wyrachowanym biznesmenem, jeżeli coś mu się finansowo opłaci to w to wejdzie, a to mu się zdecydowanie opłacało, jego seria o książce MD ma jedne z największych wyników na YT, a HejtPark będzie chyba w ścisłej czołówce.

Sytuacja win-win-win, i Domagalik i Stano i widzowie na tym zyskali, oni finansowo, a widzowie mieli z czego pocisnąć beke.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A mnie irytuje coś zupełnie innego. Sierpień się kończy, a "Kmiotów polskich" jak nie było, tak nie ma. Sklep kanału Sportowego zamówienia przyjmował w czerwcu, na lipiec planowany był druk, a potem wysyłka do końca wakacji. Wrzesień za pasem, a status zamówienia ten sam, co dwa miesiące temu 🙂
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Ja już zapomniałem o tych "Kmiotach Polskich". :D Ale tak, masz rację. Zamawiałem pod koniec czerwca, mam informację o "przewidywanym terminie wysyłki" - 75 dni roboczych. Wypada mniej więcej 12 września... Zobaczymy, czy coś z tego będzie, ale już sam fakt takiego oczekiwania jest irytujący... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wysyłka w połowie września. Info ze sklepu 🙂 Trochę mija się to z obietnicami Stana, ale trudno.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

A ja do "Kmiotów" dorzuciłem sobie kubek Kanału Sportowego. 😆
I też wciąż czekam. 😀
2008-2023
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2456
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7688
x 686

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Memorex_94 pisze: 27 sie 2021, 14:22 Od początku czułem i dalej czuje, że "dymy" na linii Domagalik-KS (Kanał Sportowy, Krzysztof Stanowski, jak kto woli), to był pic pod kliki.

Tak dzisiaj działają media opierające się o internet, Domagalik nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi Stana, zresztą wczoraj dała temu dosyć wyraźny wyraz (masło maślane), a Stanowski jest wyrachowanym biznesmenem, jeżeli coś mu się finansowo opłaci to w to wejdzie, a to mu się zdecydowanie opłacało, jego seria o książce MD ma jedne z największych wyników na YT, a HejtPark będzie chyba w ścisłej czołówce.

Sytuacja win-win-win, i Domagalik i Stano i widzowie na tym zyskali, oni finansowo, a widzowie mieli z czego pocisnąć beke.
Tak samo wcześniej było z konfliktem Stanowski-Najman, skończyło się tym, że Stanowski wylicytował kurtkę Najmana na cele charytatywne, a cała sytuacja była wykorzystana przez Tyskie do kampanii "Przejdźmy na Ty".
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Kacper.m
Poster
Posty: 1652
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 509
x 219

[Kanał Sportowy] Hejt Park

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Program Domagalik miał niską oglądalność (nie przebijał 10.000 widzów, większość czasu był w okolicach 5, 24 godziny po emisji dalej nie ma 100.000 wyświetleń. Obecnie na YT jest stosunek ok. 75% "kciuków w górę" i 25% "kciuków w dół". Sam program w części obejrzałem i jest nawet spoko, ale miałem wrażenie że prowadząca grała w nim zdecydowanie większą rolę niż powinna.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy internetowe oraz VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości