Viaplay

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
-Zuzia

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: -Zuzia »

Promocja dla nowych i klientów z nieaktywną subskrypcją przez link: https://account.viaplay.pl/redeem
Cena 11,33 zł przez 3 miesiące. Kod vouchera: 3FOR1PL

Obrazek
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ciąg dalszy spotkań w ramach Ligi Konferencji Europy UEFA na antenach Viaplay - od lipca m.in. mecze Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk. Platforma ma spotkania na wyłączność, a wybrany mecz pokaże TVP Sport.
https://[link zakazany]/artykul/p ... -tvp-sport
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Do zespołu dziennikarzy piłkarskich dołącza Adrian Olek, wcześniej związany z Canal+ Sport.

https://[link zakazany]/artykul/v ... komentator
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Zanim Viaplay wkroczyło do Polski, to chwaliło się, że będzie można oglądać Lewandowskiego u nich, bo przecież jasne jest, że mają Bundesligę do 2029 roku. A tu taki cios od Lewego, bo on teraz przeszedł do FC Barcelony, a liga hiszpańska jest na antenach Eleven i C+ :P Dzięki transmisjom Bundesligi platforma generowała całkiem przyzwoite wyniki, ale teraz już tak dobrze może nie być, analizuje Presserwis ;) Oglądali Bundesligę dla Lewandowskiego. To teraz będzie oglądanie La Ligi, a przede wszystkim Barcy dla Lewego :evil:
- Jasne jest, że Viaplay straci, przecież cały czas promował się hasłem "Wiemy, że oglądacie Bundesligę tylko dla Lewandowskiego" - mówi Maciej Akimow z Shark Agency, firmy zajmującej się promocją sportu. - W dodatku Canal+ po utracie Premier League dostał sublicencję. Teraz widać, jak ten transfer Lewandowskiego na tym polu telewizyjnych transmisji zamieszał. Moim zdaniem Viaplay na tym transferze jest najbardziej stratny.

Do 2021 roku rozgrywki Bundesligi i La Liga transmitował kanał Eleven Sports. W pierwszej połowie piłkarskiego sezonu 2017/2018 właśnie te transmisje dały Eleven Sports wzrost oglądalności. Według pomiarów Nielsena mecze tych lig zajmowały najwyższe miejsca wśród spotkań piłkarskich pokazywanych przez Eleven Sports, a kanały nadawcy plasowały się w ścisłej czołówce w weekendowych notowaniach stacji sportowych w grupie wiekowej 16-49.

Podobny sukces osiągnął Viaplay na początku swojej działalności w Polsce. Dzięki transmisjom Bundesligi przejętym od Eleven Sports serwis wygenerował wynik na poziomie niemal 1,3 mln realnych użytkowników, osiągając 3,82 proc. ogólnopolskiego zasięgu. Wynikało to jednak również z promocji - pierwszy miesiąc korzystania z pełnej oferty serwisu był darmowy. Dziś w Polsce cena miesięcznej subskrypcji Viaplay wynosi 34 zł.

Jednak sama Bundesliga nie stanowi o sile nadawcy. "Strata Bundesligi przyniosła nam spadek widowni na poziomie zdecydowanie mniejszym od przewidywanego" - komentował w rozmowie ze SportMarketing.pl dyrektor zarządzający Eleven Sports Krzysztof Świergiel wiosną tego roku, rok po utracie praw do transmisji z Niemiec.
https://www.press.pl/tresc/71852,przejs ... ow-viaplay
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Kiler
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 09 sty 2019, 7:54
Lokalizacja: Dobrzewino
x 35
x 137

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kiler »

Od 1.03.2023 będzie podwyżka za Viaplay. Trzeba będzie zapłacić 55 zł/miesiąc.

https://viaplay.pl/package_sport
Canal+: Nowy Comfort+ Canal+ Filmbox HBO
Polsat Box: M Sport

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay III Rostelecom III Disney+ III SkyShowtimeIII HBO Max
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Dobrze, ze mam Viaplay w Play na dwa lata :)
No i jeszcze konczy mi sie umowa z Canal+[jesień] kto wie czy przy przedłuzeniu nie zaoferuja Viaplay.
Mi nie straszne sa podwyzki ;)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2022, 13:22 przez KingOfSouthDWR, łącznie zmieniany 1 raz.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że znajdzie się wielu abonentów dla których dwa mecze angielskiej Premier League na kolejkę w C+ wystarczą w zupełności. 🤣😂
2008-2023
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Warto zwrócić uwagę że zamiast kupować ponad 700 produkcji + marną jakość relacji sportowych można zaoszczędzić ponad 20 złotych przy zakupie Disney+ czy HBO Max w których jest 1800 produkcji :lol:
Miłego dnia :)
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Viaplay obiecywał swoje własne polskie produkcje serialowe, już chyba rok minęło, i nic nie słychać. Szkoda, bo liczyłam na Polskie morderczynie Bondy. Ciekawe czy w zawieszeniu, czy może kręcą, czy całkowicie z tego zrezygnowali.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Viaplay naprawdę szaleje z cenami, nic wartościowego, ani nowego przez praktycznie cały rok nie ma, oprócz września/października Fortu Boyard, który można obejrzeć. Tak samo czekałem na trzy zapowiadane, całkiem dobrze zapowiadające się seriale, a mija praktycznie już rok, a tu cisza kompletna.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Można mieć nawet milion produkcji, a nic na nich nie znaleźć ciekawego.

Dla mnie Viaplay jest uzupełnieniem tego co już mamy na rynku streamingowym. Nigdy nie uważałem tej platformy za giganta, ale jest kilka dobrych seriali które mam za sobą.

" W cieniu", to świetna fińska produkcja szpiegowska, która opowiada o agentach specjalnych w czasach zimnej wojny lat 50. Finowie próbują zachować swoją niezależność. Jakie to dzisiaj aktualne w przypadku tego kraju, który stara się wejść do NATO :)

Duńsko brytyjski "Red election", to również szpiegowski serial w którym krzyżują się losy 2 agentek specjalnych. Muszą zapobiec zamachowi biologicznemu za którym stoją Rosjanie. W zamach zamieszane są brytyjskie władze na najwyższych szczeblach.

"Billy the kid", to świetny western oparty na prawdziwych losach słynnego bandyty w czasach Dzikiego Zachodu.

Mam też za sobą "Wisting", współczesną wersję "Hjersona", czy "Man(h)attan". Czasami te najmniej znane seriale potrafią pozytywnie zaskoczyć. :)

Zgadzam się jednak, że podwyżka jest dośc duża a nie każdy musi się interesować sportem. Powinna być pakietyzacja na opcję fabularną i sportową.
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
Posty: 371
Rejestracja: 27 maja 2022, 7:27
Lokalizacja: (Z)Dolny Śląsk
x 243
x 71
Kontakt:

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KingOfSouthDWR »

Abbott pisze: 01 sie 2022, 16:09

Dla mnie Viaplay jest uzupełnieniem tego co już mamy na rynku streamingowym. Nigdy nie uważałem tej platformy za giganta, ale jest kilka dobrych seriali które mam za sobą.
Zgadzam się. Nie da się porównać Viaplay z Disney+, Netflix. HBO MAX.
Viaplay to uzupelnienie o prawa sportowe jakie posiada. Jeśli ktoś podchodzi do tego inaczej, to ma problem ;)
Takie czasy, by być ukontetnowanym powinno się mieć wszystkie usługi.
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Abbott pisze: 01 sie 2022, 16:09 Zgadzam się jednak, że podwyżka jest dośc duża a nie każdy musi się interesować sportem. Powinna być pakietyzacja na opcję fabularną i sportową.
Dokładnie, powinny być pakiety, np. podstawowy, w którym są seriale i produkcje własne typu właśnie Fort Boyard czy oryginalne seriale (o ile kiedykolwiek na polskim Viaplay się pojawią), a kolejny dla fanów sportu z transmisjami. 55 złotych w przypadku obejrzenia jednego programu i sporadycznie jakiegoś serialu to lekka przesada.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Ja w Viaplay jak miałem w grudniu dostęp w UPC to też znalazłem kilka ciekawych produkcji odróżniających się od tych z amerykańskich serwisów ale żeby płacić 2 razy drożej niż za inne platformy to jest już przesada. Nawet Canal+ online będzie tańszy :P
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2570
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 671

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Słono musiały kosztować prawa do F1.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości