[Format Międzynarodowy] Got Talent!

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co za informacja, super, niech idzie po zwycięstwo! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Bardzo fajna informacja, oby godnie reprezentowała Polskę i doszła jak najdalej. :)

W tegorocznej edycji "AGT" mieli też wystąpić Jowita Przystał i Michał Danilczuk, ktoś wie, czy i oni się pojawią.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

We wtorek odcinek z Sarą

Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

SARA JAMES ZE ZŁOTYM PRZYCISKIEM OD SIMONA COWELLA!
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wiedziałem że to tylko formalność aby przeszła dalej, ale złotego przycisku się nie spodziewałem! Super!

bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Niesamowity występ, zasłużony złoty przycisk, teraz tylko po zwycięstwo! :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Studząc emocje - nie wiem czy to będzie na zwycięstwo w tym programie. Prawdę mówiąc nie poświęcili Sarze jakoś wyjątkowo dużo czasu antenowego, po jej występie wypowiedział się wyłącznie Simon Cowell, Amerykanie chyba lubią trochę inne historie w talent-show jak już przychodzi do głosowania, ale ten złoty przycisk to już jest przecież jak zwycięstwo dla dziewczyny z Polski. Sara jest diamentem, od dawna powtarzam że jeśli chodzi o charyzmę to są to lata świetlne od Viki i Roksany. Niech idzie po finał, a potem już tylko dalej w świat, jedynie w 2025 może na moment wrócić pod skrzydła TVP. ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Gratulacje i brawa za świetny występ dla Sary, oby tak dalej, oby był jak najlepszy wynik ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Wielkie gratulacje dla Sary. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej oraz trafi na dobrych producentów, którzy ją odpowiednio pokierują.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Miło patrzeć jak Polacy są doceniani na arenie międzynarodowej. Sara, niezależnie od dalszych losów w programie, już osiągnęła duży sukces i została zauważona przez USA. Oby jej kariera na świecie nie skończyła się wraz z zakończeniem programu, bo ma warunki na zostanie nową gwiazdą na miarę Rihanny, czego jej życzę.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Mamy to, 4 miliony wyświetleń w 24 godziny! :) W tym roku na Eurowizji brak niezależnego reżysera tylko kolejny cyrk w wykonaniu Dobrowolskiego obrabował nas z historycznego wyniku po Edycie Górniak, więc niech chociaż Polonia w Stanach się zmobilizuje! :) Szanse na finał - wielkie, trzymam kciuki za Top 5.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oczywiście patrząc na ostatnie edycje "AGT!" ciężko będzie wygrać Sarze cały program (w końcu nie jest pierwszą wykonawczynią z Polski, która bierze udział w tamtejszej edycji "Mam Talent!", a w USA Polonia aż tak nie garnie się do głosowania jak w UK), nie zmienia to tego, że już odniosła ogromny sukces. Od kilku lat Amerykańska wersja "Mam Talent!" to wzór nie do doścignięcia dla innych edycji, jeśli chodzi o poziom talentów (choć pisząc nawiasem - mnie na razie bardziej całokształtem i rozrywkowością "BGT!" w tym roku oczarowało), a ona na castingach już została obdarzona wyróżnieniem, które spośród wszystkich uczestników otrzymuje tylko piątka wykonawców. Co prawda jest tam też złoty przycisk na etapie eliminacji do odcinków live, ale to poniekąd co innego. :)

Sara znów poza granicami naszego kraju daje nam ogrom mocnych świetnych emocji i powodów do dumy, a dla mnie szczególnie biorąc pod uwagę w jakim telewizyjnym show startowała po raz pierwszy. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Zmieniono zasady tegorocznych odcinków na żywo America's Got Talent, dodam że jak na złość 🙂 Jeszcze rok temu było 36 ćwierćfinalistów - 3 ćwierćfinały z udziałem 12 uczestników, do półfinału awansowało aż 7 z każdego odcinka! W dwóch półfinałach występowało po 11 uczestników (21 bezpośrednio z ćwierćfinałów i jedna dzika karta), z czego Top5 z odcinka przechodziło do Wielkiego Finału. W takim systemie występ Sary w finale był tylko formalnością, ale w tym roku zasady są niemal identyczne jak w polskiej i brytyjskiej wersji - 5 odcinków na żywo, w każdym 11 występów, najlepsza dwójka przechodzi do finału. Może być ciężko, ale trzymam kciuki. Jeżeli ona to zrobi to dokona niemożliwego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

O tym jak brutalny jest to system, co roku przekonujemy się na przykładzie polskiej, czy brytyjskiej wersji formatu, gdzie nierzadko padają kuriozalne wyniki. Szkoda, bo to dużo sprawiedliwszy system i tym "AGT!" odróżniał się od reszty edycji "Mam Talent!" na świecie.

Niezależnie od tego jak zakończy się półfinał z udziałem młodziutkiej Polki, to i tak dziś jestem już ogromnie dumny z Sary James i pewnie to się nie zmieni, kiedy jej udział w "AGT!" się już zakończy - oby się to stało w odcinku finałowym. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Format Międzynarodowy] Got Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Podczas następnego półfinału (23-24 sierpnia) Sara James powalczy o awans do finału.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości