Antena HD

Kanały prowadzone przez spółkę medialną Michała Winnickiego
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Karol tak naprawde tylko TVP nadaje zgodnie z ramówką chyba, że coś im odwali i w ostatnich sekundach zmieni program. Więc nie wiem skąd ten hejt na Antena. Każda stacja albo spóźnia się z programem, albo zaczyna za wcześnie. I karol przestań śledzić moje posty i mi docinać, bo mnie to nie rusza dziecinada z twojej strony. Takim zachowaniem napewno mnie nie przegonisz z forum.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2021, 0:33 przez Dominik19891, łącznie zmieniany 2 razy.
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

@Karol
Owszem nadaje się zgodnie z ramówką ale tej ramówki właściwej widz nie zna. Bo np. w programie jest podana 16:30 a program się rozpoczyna o 16:37 to nie jest to poślizg tylko celowo tak jest podane aby widz już o 16:30 siedział przed tv i oglądał reklamy.
Przecież zarówno Polsat jak i TVN jak i TVP nie rozpoczynają swoich programów co do minuty a w nocy na Polsacie już jest taka obsuwa, że ho ho.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Taberski Opóźnienie to domena głównie Polsatu, tam faktycznie celem jest zbombardowanie widzów blokami reklamowymi przed oczekiwanym programem. Jednak opóźnienie jest akceptowalne, a zaczynanie ileś minut przed czasem to już albo czysta głupota albo totalna niewiedza w programowaniu playlisty, którą przecież ktoś nadzoruje.

W TVN opóźnienie, przynajmniej w moim odczuciu, wynosi do minuty, może dwóch. Przed czasem to raczej kilkanaście sekund.

EDIT: "Kuba Wojewódzki" zaczął się o godz. 0:15 i tu faktycznie 5 minut opóźnienia. Dalej nie jest to 5 minut przed czasem 🙂

Nieprzewidywalna jest również TVP, ale tam dość często dochodzi do korekt programu bez zapowiedzi "na życzenie widzów" 🙂

@Dominik19891 Jak już pisałem kiedyś, nie podobasz mi się, a co za tym idzie nie śledzę twoich postów. 🙂
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Karol naprawde to czemu mnie tak często wspominasz w poście coś mi się tutaj nie zgadza. I czemu służą te twoje dziecinne zaczepki w moją strone. To nie jest zwykłe odniesienie się do tego co pisze, bo dodajesz swoje głupie zaczepki które rzekomo mają mnie obrazić.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Póki co to Ty piszesz o mnie, zamiast wypowiadać się na temat. Ludzie tłumaczą Ci, niczym krowie na granicy, że stacja nadaje niezgodnie z EPG, co jest rzeczą naganną - bo jest. Ty natomiast zamiast zaakceptować czyjeś zdanie, jako osoba oglądająca Antenę HD 24 godziny na dobę czujesz się jak adwokat MWE i nie dopuszczasz krytycznych opinii.

Jeszcze jeden post NIE NA TEMAT i zostanie Ci tylko Satkurier.
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

@Karol
W TVN to zauważyłem, że jest taka metoda, że jeżeli jest opóźnienie do 3 minut to zaokrąglają w dół a jeśli przyspieszenie jest 2 minuty to zaokrąglają w górę. Np. jeżeli coś jest o 18:57 to do programu wpisują 18:55 a jeżeli zaczyna się o 18:58 to wpisują 19:00. Tak przynajmniej jest w TVN 7 przy ''19+'' ;)
A co do TVP to oni zawsze zaokrąglają w dół do pełnych 5 minut, czyli jeśli jakiś program startuje 17:24:40 to do programu jest wpisana 17:20.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Karol pisze: 01 wrz 2021, 0:23 @Dominik19891 Nie chcę burzyć twojego zamiłowania i odbierać Ci dzieciństwa, ale na tym polega sztuka tworzenia telewizji.
No dobra odnoszę się do tematu nie życze sobie takich epitetów w moją strone. Chcesz coś pisać to bez aluzji a nie odnosisz się do mojej osoby w poście. O to tylko mi chodzi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia
EOT.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Właściciel stacji przed chwilą napisał, że mają więcej niż jeden sezon "Pomocy domowej". I, że nowości bedą się regularnie pojawiać jesienią.
Liam
Junior
Posty: 1430
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Mimo wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, po pierwszym sezonie „Pomocy domowej” emitowany jest ten sam sezon od początku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Martwi takie biznesowe podejście, że może jeśli pierwszy sezon raz na siebie nie zarobił, to trzeba go jeszcze przemęczyć. Rozumiałbym to, gdyby nie deklaracja, że zakupionych "mają więcej niż jeden". W grę wchodzi sumienność, jeśli mamy więcej odcinków i decydujemy się na emisję serialu, to ciągniemy to, a jak nie wypala to zdejmujemy z ramówki. To nie kanał dziecięcy, gdzie latami można emitować te same kreskówki w pętli, bo 3-latkowi wszystko jedno czy ogląda premierę czy powtórki.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

2 sezon ruszy prawdopodobnie od 13 październia bo tak jest w programie ;)
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Przypomniałem sobie dzisiaj o stacji Pana Winnickiego, byłem ciekaw czy Cyfrowy Polsat dodał ten twór do listy, sprawdzając na ten temat informacje, dowiedziałem się, że stacja pojawiła się na jeden dzień, ale już następnego dnia została wycofana :DD .

Nie wyobrażają sobie, jaki jestem im wdzięczny, nawet w krytykowanej TVC zdarza się po 22 wyemitować film warty obejrzenia.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dziś rano na kanale Winnickiego... :)
Awatar użytkownika
mkmgdańsk
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 28 paź 2020, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk
x 1960
x 20

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mkmgdańsk »

Nawet niezły bit z tego wyszedł xD A tak na serio to mam nadzieję, że później w czasie transmisji to ogarnęli.
BTW czy KRRiT tak zwleka ze zgodą na zmianę nazwy kanału w koncesji, że wyświetlają wciąż ten dopisek "Silver TV"?
ODPOWIEDZ

Wróć do „MWE Networks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości