[CANAL+] The Office PL

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

CANAL+ zrobiło nietypową akcję reklamową serialu na necie. Na Linkedinie pojawił profil prezesa z serialu - Michała Holca.
michałholc-655.jpg
https://[link zakazany]/artykul/t ... a-linkedin
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Pojawiły się niedawno pierwsze recenzje serialu, i cóż... Najpewniej serial nie będzie aż tak "straszny", jak próbował to kreować zwiastun. Streszczając to wszystko co poczytałem z recenzji: Jedni chwalą, inni widzą tu potencjał na więcej, a niektórzy ganią inne elementy serialu jak czołówkę.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Trailer tak obniżył loty, że nietrudno zrobić lepszy serial :lol: Autor musi mieć dziwne poczucie humoru, albo potraktował widzów za mentalnych przedszkolaków lubiących niepoparte niczym wygłupy, albo liczono na rozgłos, przy czym nie wiem, czy którykolwiek nowy widz będzie chciał sięgać po tym złym PR-u po płatną usługę, aby obejrzeć ten sitcom. Mnie nie przekonali, C+ po sezonie żużlowym odstawiony (preferuję też inny, nowy serial o pracy w biurze ;)).

Najbardziej prawdopodobna jest druga opcja, inaczej nie wyłączaliby komentarzy po tym, jak zwiastun został przyjęty. Ciekawe, czy pociągną tą produkcję dłużej, czy dadzą sobie spokój. Może jakieś fragmenty na YouTube dla promocji, jak w przypadku amerykańskiej wersji? Patrząc na ich wyświetlenia bardzo jej służą nawet teraz, wiele lat po emisji.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Kacper.m
Poster
Posty: 1689
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 543
x 230

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Do przeniesienia do aktywnych seriali, dziś była premiera. Po pierwszych trzech odcinkach - jedna z lepszych komedii na licencji zrobionych w Polsce, mocno podzielam pozytywne opinie krytyków. Szczególnie widać to, że nie ma przeniesienia "w całości" scenariuszy wersji angielskiej czy amerykańskiej, ale z formatem też się w dobry sposób pobawiono. Można się uśmiać - nie wszystkie żarty wchodzą dobrze, ale wiele tak. A, czołówka do zmiany w trybie natychmiastowym, jedyna rzecz która odstaje.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zwiastun był totalną kupą a finalnie wyszedł całkiem niezły serial, obejrzałem cały sezon na raz tak mnie wciągnęło xD Najlepsze zdecydowanie odcinki 9 i 11.
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

Świetny serial. Jestem juz po 6 odcinkach. Najbardziej zaskoczyła mnie tak duża rola Dawida Podsiadło ❤️
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja po trzech epach.

ŚWIETNI Woronowicz, Matczak, Aleksander. Reszta całkiem fajna, przede wszystkim oni są ZABAWNI.

Zgadzam się z większością recenzji, że ewidentny problem to główny bohater, który jak w brytyjskiej czy amerykańskiej wersji bawi swoją głupotą i dziecinnymi zachowaniami, tak niestety Polak nie wiem czy to jego wina, czy reżysera, czy scenarzysty, no ale NIE PODOŁAŁ i to bardzo... Jest zwykle wkur...cy i żenujący, a nie zabawny...

Ale i tak jest lepiej niż się zapowiadało. Na pewno wolę to od zgagi Polsatu sobotniej z komedii ;)


PS. No i intro do zmiany i ta okropna muzyczka...
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Obejrzałem trzy odcinki. Ogląda się szybko, bywają zabawne momenty, ale ogólnie serialik jest głupiutki. Chyba to wina tego, że jest na licencji i pierwowzór powstał wiele, wiele lat temu - jakby nie patrzeć, dwie dekady. Chociaż z pewnością jest lepszy od trailera.

Polubiłem postaci z biura (poza Polakiem i Aleksander) - duuuuuuży plus za nieopatrzone twarze i dobry dobór do wieku i charakteru ról.

Polak w tej produkcji najgorszy (a raczej najgłupszy) ze wszystkich - nie wiem, czy to kwestia aktora, reżyserii, czy samej postaci, ale bardzo ciężko ogląda się sceny w jego wykonaniu, są zwyczajnie męczące. Równie "mądra" postać Aleksander - słodkopierdząca i stereotypowa. Niestrawny duet.

Zobaczymy jak dalej, fajnie, że zapraszają gwiazdy takie jak Podsiadło, czy Ostaszewska. 🙂

PS. Paskudna czołówka.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Kolejna akcja promocyjna - uruchomiono stronę internetową Kropliczanki. 😃
https://kropliczanka.pl/
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Obejrzałem całość parę dni temu - bardzo dobra produkcja, ale mówię to z perspektywy kogoś, kto nie widział wersji US i UK poza urywkami. Widać własny pomysł, który działa w obrębie szkieletu, jaki dała licencja, miejscami przebija się jednak warszawkowość (sorry, ale "Friendsów" to ogląda dzisiejsza fajnomłodzież z wielkich miast, reszta kraju kojarzy serial raczej pod polskim tytułem). Michał Holc to nie Michael Scott, i tu Polakowi nic nie mam do zarzucenia - napisali inną postać, więc nic dziwnego, że jest zagrana inaczej. Być może jest trochę zbyt przerysowany, ale jest tu pole do poprawek.

Aha, a czołówka całkiem dobra :P

Ciekaw jestem tylko informacji o tym, że produkcja powstała niby dla Comedy Central? Musiała mi ta informacja umknąć wcześniej, ale jeśli miałoby to trafić na jeden z kanałów CC po jakimś czasie, to byłoby to z zyskiem dla serialu.
dość
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu ruszają "wkrótce". Informacja padła na dzisiejszym pokazie przedpremierowym nowości serialowej C+ "Powrót".
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Świetna wiadomość! Pierwsza seria bardzo się udała. Cieszy, że Canal+ nie porzucił tej produkcji.

Informacja o drugim sezonie pojawiła się też w brandjournalu Canal+: https://media.pl.canalplus.com/182512-k ... ku-w-canal
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

A mnie się ten serial nie podobał. Uważam, że jak np. „Niania” wyszła świetnie jako polska wersja amerykańskiej komedii, tak tutaj wyszło sztucznie i humor był taki na siłę. Obsada też zawiodła, choć potencjał miała.

Dużo bardziej z zeszłorocznych polskich produkcji Canal+ podobały mi się „Klangor” i „Planeta singli. Osiem historii” i na kontynuację tej drugiej bardzo liczę. :)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

A mi się "The office PL" zaskakująco spodobał. Wiadomo, że były odcinki lepsze i gorsze, ale ogólnie po zapowiedzi na wiele nie liczyłem. A tu takie mile zaskoczenie. :)
Bardzo mnie cieszy kolejny sezon.
2008-2023
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[CANAL+] The Office PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

No to mamy potwierdzenie, że obsada wróciła na plan :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 6 gości