[POLSAT] Farma

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Ale Rafał ma rację co do Kingi. Są słabsi fizycznie to chyba logiczne że wywalasz mocniejszych przed finałem. To nie Rafał jest beznadziejny, bo on przynajmniej walczy i ma plan na grę. To Kinga robi z siebie idiotkę, rycząc że źle zagłosowała. Niech się cieszy że wiezie się na plecach Kuby, bo gdyby nie on dawno by jej nie było.
Serugowy
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 03 sty 2022, 8:46
x 13

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Serugowy »

Rafcyk faktycznie trochę się zapędził, ale mimo wszystko gość jest trwały w swoich relacjach i sojuszach i nie przystawia się tam, gdzie lepiej. Już zdecydowanie wolałbym w finale jego niż Różowego, który jakby się dowiedział że zwycięzce wybiera koza Matylda to nosiłby ją na rękach cały czas. Ale mimo wszystko, z pozostałych najlepszą trójka by była Kinia (sam się dziwię że to pisze, mając na wzgląd początek programu), Kuba i Tomek. Myślę jednak, że Wojna ma największą popularność wśród fanów i on to ostatecznie wygra. I jemu się to najbardziej należy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38171
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kinga jest mega cwana, ciągle powtarzała, że może odejść i że niech ją wyeliminują, jak przyszło co do czego to wyeliminowała innych i jeszcze miała pretensję do Rafała, a jutro to już drama pełną gębą.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

wiatriwoda pisze: 22 lut 2022, 22:50 Kinga jest mega cwana, ciągle powtarzała, że może odejść i że niech ją wyeliminują, jak przyszło co do czego to wyeliminowała innych i jeszcze miała pretensję do Rafała, a jutro to już drama pełną gębą.
Kinga nie jest cwana, tylko ma szczęście że Kuba ją targa ze sobą do finału i Rafał postanowił ją ratować. Dla mnie tu nie ma nic co opisywałoby ją jako cwaną. Cwany to jest Rafał, który eliminuje zagrożenia, czy Lolek, który dobrze rozkminia osoby.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Właśnie zawarcie znajomości i paktu no to jest poniekąd cwaniactwo. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jutro Rafał upadek i to spory.

[ Spoiler ]

Najlepsza Ilona na zadaniu 🤣
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek i powtórkowe zadanie z wykopkami średnie, chociaż ciekawe czy im zaliczy, oby. Matylda został okrzyknięta królową ziemniaków :) Pojedynek "zaufanie" trudniejszy niż tratwy. Moim zdaniem nie sprawiedliwie trochę, że Zima i Lolek nie poszli do nominacji, każdy duet popełnił bład, więc powinien moim zdaniem liczyć się czas wykonania. Gdyby nie sojusz to Lolek lub Kinga by odpadli, a tu Zima out, całkiem dobrze, bo większe szanse na wygranie przez to będzie mieć Wojna, za którego trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38171
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program powtórzy Super Polsat od 17 marca od poniedziałku do piątku o 14.50.


Finał na żywo z publicznością na Łubinowej zapewne studio TTBZ.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 29:

[ Spoiler ]

Ogólnie prócz pojedynku dość nudny odcinek. Czuć że koniec już w piątek.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek i początek, czyli kłótnia Kingi i Rafcyka niepotrzebna, jedno i drugie chciało wyrzucić Zimę, więc po co kłótnia. Wojna też gada, że szkoda odpadnięcia Zimy, ale on nie głosował na niego, więc po co się przejmuje :huh: Rafał i mówienie, że mógł wcześniej wyrzucić Kingę, a nie Monikę, no dosyć słabe zachowanie moim zdaniem :-\ Ostatnie zadanie tygodnia w końcu zaliczone. Trochę słaby teksty do Kingi od Rafała i Tomka - "NIC", "Zero mądrości" :rolleyes: Pojedynek trudniejszy niż poprzedni, ale super, że Wojna wygrał, bo to jedyny kandydat na SuperFarmera. Co do odpadnięcia Rafała to zaskoczenie, już byłem przekonany, że Kinga wyleci, ale widać, że Lolek mega gra. Nagroda za pojedynek czyli filmiki od bliskich okej, tradycja w każdym reality.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Decyzja Lolka racjonalna. Tu juz nie czas na sentymenty, w koncu walczą o 100 tysięcy złotych. Zostawil dziewczyne, która no coz nie ma szans w pojedynku, a dzisiaj juz raczej to będzie tak, że ten kto będzie najsłabszy w rywalizacji wypada.
Kuba u mnie stracił, cały program klei się do Kingi, po czym okazuje się, ze ma dziewczynę.
Tomek caly program nie wszedl w jakiekolwiek pakty, sojusze, nie knuł i co ciekawe z tego co widzimy nikt z nim nawet nie gadał, wiedzieli z gory, ze na to nie pojdzie. W swoich glosowaniach tez nie kierowal się swoim interesem. Ani jakos nie obgadywał innych uczestników. Jakbym mial glosowac to ostatecznie na niego
Program wygra Kuba, który był znacznie widoczniejszy przez caly program i tez zasluzyl swoją pracowitością,
Kingę przeczołgali do tego etapu. Dziewczynka mowi, ze jej nie zależy, ale jak jest zagrożona to placze, że odpadnie i innym bylo w pewnym momencie na rękę wywalac mocniejsze ogniwa kosztem jej, niezrozumiala ta słabość Kuby do niej. Odpadają jej kosztem takie osoby jak Zima, ktory wraz z Tomkiem, Kubą robili wszystkie zadania na farmie i ona udaje niewiniątko.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

wislok pisze: 24 lut 2022, 11:12
Tomek caly program nie wszedl w jakiekolwiek pakty, sojusze, nie knuł i co ciekawe z tego co widzimy nikt z nim nawet nie gadał, wiedzieli z gory, ze na to nie pojdzie. W swoich glosowaniach tez nie kierowal się swoim interesem. Ani jakos nie obgadywał innych uczestników. Jakbym mial glosowac to ostatecznie na niego
Serio? Dałbyś wygrac osobie, która cały program była bezczynna i się prześlizgiwała. Pozostali mieli plan na grę i dobrze to rozegrali, a Tomek tylko się do nich doczepił i tak przeleciał cały program.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Początek przedostatniego odcinka sielankowy dosyć. Zadanie z kręceniem poradnika farmera - zabawne, a Lolek w roli reżysera naprawdę wypadł śmiesznie :lol: Pojedynek wydaje mi się, że łatwiejszy niż poprzedni, a końcówka naprawdę emocjonująca. Wygrała Kinga, tego nikt się nie spodziewał, tym samym została drugą finalistką programu :o Co do odpadnięcia to myślałem, że dowiemy się od razu, a tu musimy jeszcze poczekać :(
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Eduardo pisze: 25 lut 2022, 8:37
wislok pisze: 24 lut 2022, 11:12
Tomek caly program nie wszedl w jakiekolwiek pakty, sojusze, nie knuł i co ciekawe z tego co widzimy nikt z nim nawet nie gadał, wiedzieli z gory, ze na to nie pojdzie. W swoich glosowaniach tez nie kierowal się swoim interesem. Ani jakos nie obgadywał innych uczestników. Jakbym mial glosowac to ostatecznie na niego
Serio? Dałbyś wygrac osobie, która cały program była bezczynna i się prześlizgiwała. Pozostali mieli plan na grę i dobrze to rozegrali, a Tomek tylko się do nich doczepił i tak przeleciał cały program.
Tomek nic nie robil na farmie ? XD
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Program Farma to nie tylko praca na farmie. To też sojusze i gra. Tomek pod tym względem był bezbarwną postacią. Wykonywał swoją pracę, ale nie wiele wnosił jako osoba. Ale tak czy inaczej polubiłem gościa i nie twierdzę że finał mu się nie należy. Ale o nim jako o zwycięzcy szybko się zapomni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości