[POLSAT] Farma

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ep. 3 nieco słabszy od 2, chociaż druga połowa dorównywała wtorkowemu epizodowi.

[ Spoiler ]

HAHA NAPISY DALI POD SETKI PINKOWEJ :lol: Bo tak sepleni :lol:


Po tym odcinku Marta tam nie pasuje do tej grupy jest tak inna, że szybko chyba ją wypchną.

Po tym epie Karol już totalnie jest na 1 miejscu w najgorszych uczestnikach. Druga jest Kinga dredziara, która jest okropnie irytująca... 🤦

Pinkowa chociaż jest JAKAŚ, dlatego mnie pasi. Do tego dalej celne uwagi o innych Zimy. Facet megacelnie ocenia tych ludzi po zaledwie dwóch dniach.

Nie wiem co myśleć o Tomku. Posunięciem w 3 epie, a nawet dwoma widać, że gra w swoją grę. Poza tym poznaliśmy nieco lepiej Kubę, czy Rafała.

Największe duchy tego programu na razie to Beata? (ta matka co z Norwegii zjechała), Policjantka emerytka i różowy xD


Zapowiedź 4 epa:

[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Kryterium0 pisze: 18 sty 2022, 22:05 Wielkie brawa dla produkcji za znalezienie takiej lokacji! Widać, że musieli tam sporo dobudować i przystosować, ale wyszło wspaniale.

Ogromny, ale to ogromny minus za prowadzące. Może i sympatyczne, może i nie amatorki, ale absolutnie nie pasują wizualnie do swojskiego programu. Wyglądają jakby chwilę przez przyjazdem na plan odwiedziły tego samego chirurga.
Zgodzę się co do lokacji, naprawdę ładnie wygląda, dookoła tereny zielone, aż miłe oderwanie od willi Hotelu Paradise, Love Island czy Big Brothera ;)

Co do prowadzących to one są na ogromny plus, tak naprawdę dużo ich w odcinkach nie jest :) Marcelina już sprawdzona, ale na plus debiut Ilony moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dobry odcinek, nie spodziewałem się, że tyle wątków strategii już w 3 odcinku się pojawi.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dużo akcji się działo właśnie dzisiaj :o Szkoda tych ziemniaków, ale tak się spodziewałem, bo tym, że Tomek pomógł Kindze przy zadaniu :huh: Widać, że dziewczyny chciałyby, ani młoda odpadła, a mi jakoś wyjątkowo nie przeszkadza :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Po obejrzeniu pierwszych odcinków jestem miło zaskoczony produkcją. Bardzo dobry montaż, porządnie przygotowania chata, świetnie dobrani uczestnicy. Duet prowadzących do siebie fajnie dobrany, choć z czysto subiektywnych względów fajnie Marcelina dla mnie lepiej wypada. Jak dla mnie lepiej się to ogląda już od m. in. "Hotelu Paradise". Szkoda tylko dobranego pasma, przez co może to być najbardziej niedoceniana nowość tego roku.

Swoją drogą nie komunikaty prasowe i końcowe plansze produkcyje, to można by pomyśleć, że to kolejna produkcja Jake Vision (czołówka w stylu "Hell's Kitchen" ze świetnie dobranym utworem, wśród "farmerów" byli uczestnicy "MBTM" czy "Super Dzieciaka").
Pozdrawiam, Trzeciak
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nawet niezły program, dużą robotę robią dobrze dobrani uczestnicy. Mam tylko nadzieję, że pomysły im się szybko nie wyczerpią i że nie będzie to kolejny format przez który przewinie się multum ludzi. Sam pomysł jest ciekawy, ale jak dla mnie na razie jest za duży chaos i trochę dynamika siada momentami.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 4:


Nad logo jest napis "Dzień Nominacji".


W skrócie:
[ Spoiler ]

ILONA!!!

[ Spoiler ]

No to TWIST MEGA :o

[ Spoiler ]

TWIST DWA!!!!
[ Spoiler ]

Zapowiedź 5epa:

[ Spoiler ]

Po tym epie do Karola i Dredziary, która wpieniała OKROPNIE dochodzi Izka, której druga twarzą chyba jest robienie z siebie najmądrzejszej bo jest najstarszą i obrabianie tyłka większości tam... Megazawód w tym odcinku.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczoraj można było też zauważyć, że pozostałych uczestników zaczyna coraz bardziej irytować Kinia, chociaż mnie jeszcze tak bardzo nie denerwuje ;) O dziwo Rafał, choć w pierwszym odcinku myślałem, że będzie irytującym uczestnikiem, a na razie jest okej :) Na razie chyba z całej grupy najmniej widoczna jest Beata.

Co do tej reklamy loterii w połowie odcinka to cały czas szczerze mówiąc mnie zmyla, nie wiem po co tak to zmontowali :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Najlepszy odcinek, taktyki tyle co w wielu reality w Polsce przez cały sezon nie było. Ale brakuje mi jednego jakieś zadania w trakcie, czegoś dynamicznego. Ale zakso na koniec , nowa uczestniczka.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Po czterech pierwszych odcinkach mogę stwierdzić, że jestem bardzo miło zaskoczony programem.
Przede wszystkim na duży plus dobór uczestników. Wiekowo jest bardzo różnie.
Sam montaż ciekawie zrobiony, bo czas z programem szybko zlatuje.
Podoba mi się, że mogą być omawiane taktyki między uczestnikami.
Mogliby jednak trochę więcej czasu poświęcić na zadania.
Najsłabszy punkt, póki co, to według mnie prowadzące.

Nagła emisja w połowie stycznia zapowiadała, że raczej nie będzie to nic dobrego. A jednak zaskoczenie. Mam nadzieję, że będzie tak dalej.

Bardzo pozytywnie mnie Polsat zaskoczył.
2008-2023
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jeszcze nie widziałem takiego reality-show, gdzie w ciągu czterech dni tak akcja nabrała tempa :o Nie zgodzę się z Izą, którą twierdzi, że Kinga jest fałszywa, może jest nieogarnięta, że fałszywa to się nie zgodzę. Nominacje to takie trochę zaskoczenie, bo raczej myślałam że będzie to wyglądało tak jak w Big Brotherze, a tu pojedynki jakieś :o Zaskoczenie, że na końcu odcinka pojawiła się nowa uczestniczka :o
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Trzeciak pisze: 19 sty 2022, 21:49 Swoją drogą nie komunikaty prasowe i końcowe plansze produkcyje, to można by pomyśleć, że to kolejna produkcja Jake Vision (czołówka w stylu "Hell's Kitchen" ze świetnie dobranym utworem, wśród "farmerów" byli uczestnicy "MBTM" czy "Super Dzieciaka").
Skojarzenie nieprzypadkowe, jeśli weźmie się pod uwagę, kto nadzorował "Farmę" z ramienia Polsatu - osoba producent kreatywnej... Małgorzata Dacko, po odejściu której w Jake Vision wystrzeliły korki szampana.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Nowa uczestniczka Gosia Karolczak - wizażystka i fotomodelka z Kalisza.
https://www.polsat.pl/news/2022-01-20/f ... est-gosia/
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To chyba Iza i Kinia padną z zawiści skoro jedna Kinga je tak denerwuje ;)
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jak była zapowiedź kolejnego odcinka i ją zobaczyłem to myślałem, że to będzie jakaś dziewczyna w wieku tej młodej Kingi, a tu zaskoczenie ma 34 lata :o

Iza "ruda" na sam koniec "O, idzie jakaś tępa dziunia" :huh: Nie spodziewałem się takiego tekstu od najstarszej uczestniczki w programie :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości