[POLSAT] Farma

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

wiatriwoda pisze: 20 sty 2023, 20:46 Oprócz tego co wczoraj pisałem to Anka zrobiła grubą robotę gracza, że inni nie zagłosowali na Rudą choc niby sama chciała i ją też przekonała.
Jako gracz spisała się teraz świetnie. Więc brawo dla niej. Potrafię docenić dobra strategie. Co nie zmienia faktu że z odcinka na odcinek coraz bardziej nie mogę jej zdzierżyć...
Oby Młoda ją dojechała w przyszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Co do tego, kto ile pracował to wie to chyba tylko produkcja,bo nawet uczestnicy nie widzieli wszystkiego.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Co niektórzy robią się coraz bardziej toksyczni. Tomek dramat, żałoba po Nati jakby odeszła nie z show, a z świata :lol: Chyba nawet Adam coś o tym wspomniał.
Młoda jako potencjalny farmer tygodnia będzie chciała dojechać Anię, ale tak naprawdę za co skoro ona nie zrobiła nic jakiegoś nagannego? Nie zrozumiem jej, a wcześniej miałem ją za faworytkę... Ale z drugiej strony to będzie się dużo działo w następnym tygodniu.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Ogólnie śmieszy mnie jak widzowie wciąż wytykają że bliźniacy czy Ula nic nie robią, zapominając jak wygląda montaz i prowadzenie historii. Akurat ciężko się sugerować tylko tym co pokazują.

Na ten moment poza Młoda, Tomkiem, Kamilem nie ma komu kibicować. Ten drugi sojusz jest po prostu okropny. Najgorsze osoby to Anka, Ruda i Adam. Ale ta nowa co jest duchem też irytująca. Wkurza też ciapa Gabryś. Bliźniacy neutralni.
Wiolaass
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 01 kwie 2019, 18:11
x 28
x 35

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiolaass »

Nowym farmerem tygodnia zostaje
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 16:

[ Spoiler ]

ILONA i Marcelina!

[ Spoiler ]

POJEDYNEK!

[ Spoiler ]

Domek Farmera

[ Spoiler ]

Koniec.


Zapowiedź.

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dobry odcinek w poniedziałek, ale myślę, że końcówka poskręcona montażem i nie wierzę to co tam się wydarzyło.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja dopiero nadrobiłem piątkowy odcinek i no cóż z programem pożegnała się Nati, którą bardzo polubiłem.

Ruda gadała od rana, żeby na nią głosowali i, że ona ma dość już rutyny na farmie, szkoda tylko, że nie spakowała worka i nie wyniosła się, bo już mnie naprawdę mocno irytuje.

Gabryś to chłopiec bez własnego zdania, którego można manipulować jak się chce. Edyta niby była duchem, a teraz z Aneczką i Urszulką w pakcie. :rolleyes:

Na razie każdy zaczyna mnie tam irytować, oprócz Młodej i Tomka, bo Kamil sam już nie wiem jaki jest.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Patrząc na ostatnie głosowanie coraz bardziej widzę podobieństwa przytrzymania Rudej jak najdłużej w programie jak Da Costy w poprzedniej edycji. Zbyt silne charaktery, które wzbudzają jakiekolwiek emocje i nakręcają to reality show.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

bucik11 pisze: 22 sty 2023, 8:48 Kamil sam już nie wiem jaki jest.
Kamil jest przede wszystkim sprytny. Wie, że nie ma co się na siłę antagonizować z całą grupą, bo się od razu przegra. To jest kwestia, której niestety chyba nie rozumie Młoda i Tomasz. Dlatego Kamil tak bardzo nie manifestuje swojego paktu z nimi. Zwłaszcza że w tym momencie ewidentnie są na przegranej pozycji.

Ogólnie zachowanie Młodej - chodzi mi o komentowanie wyglądu Anki - poniżej jakiejkolwiek krytyki. Widać, że dziewczyna ma problem z samokontrolą, bo takich rzeczy nie powinno się mówić. Są zwyczajnie chamskie i niepotrzebnie. Każdy wygląda, tak jak wygląda.

Natomiast Anka :twisted: mimo wszystko zaskakuje mnie swoją zawiścią i małostkowością. Ona ma w sobie tyle nienawiści, a przecież Natalia i Młoda właściwie nic jej nie zrobiły. Czy nominowanie kontuzjowanego Tomasza było zagrywką poniżej pasa? No było. Mogła? No mogła? Ale jej obraza, że ktoś ją za to krytykuje pokazuje, jak bardzo jest małostkowa.

Zaskoczyło mnie nawet to, że nawet jej sojuszniczki widzą ten jej fałsz i pójście do celu po trupach. Mam wrażenie, że Ruda wręcz się trochę przestraszyła Anki w pewnym momencie. :-[
Blackberry
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 sty 2023, 20:15
x 14
x 14

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blackberry »

Anka Ruda Ula Adam i bliźniacy toksyczni ludzie niszczący atmosferę,ciężko się to ogląda
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Anka to najbardziej toksyczna baba jaką kiedykolwiek widziałem w reality show. Były walnięte, ale ona przechodzi wszelkie granice. To ta wyszczekana co weszła w zeszłej edycji i miała spiny z każdym była dużo lepsza i dało się ją oglądać.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na szybko 17 ep:

[ Spoiler ]

Zapowiedź:

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Farma po raz pierwszy w historii w trendach na TT.
Blackberry
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 sty 2023, 20:15
x 14
x 14

[POLSAT] Farma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blackberry »

Ruda na prawdę musi być podstawiona przez produkcję.Jak ktoś taki, który nic nie robi ,nie pomaga a jeszcze psuje zadania i wyjada jedzenie dalej jest w programie i w dodatku ma poparcie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości