[HBO] #BringBackAlice

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

HBO kręci nowy serial w Gdańsku. O szczegółach wiadomo na razie niewiele, prócz tego że od kilku dni trwają zdjęcia: [facebook][/facebook]
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[HBO] Trauma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

W Szczecinie kręcili Odwilż, i też głucho o tym serialu...
Kręcą tyle tego, a bardzo dużo nawet nie ma emisji.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[HBO] Trauma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Jest jeszcze Warszawianka. Spokojnie, HBO nie żyje z tego, że co sezon musi coś wypuszczać. Kiedy będzie, to będzie ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[HBO] Trauma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Zdjęcia do serialu realizowanego w Gdańsku się zakończyły, informuje WM. Nieoficjalnie mimo tego, że niedawno była informacja o zaprzestaniu prac HBO Max nad produkcjami m.in. u nas, to produkcja ma się pojawić w ich ofercie, ale nie wiadomo jeszcze kiedy.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[HBO Max] Trauma

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Według obecnych planów. Produkcja o grupie nastolatków do HBO Max ma zostać udostępniona na Kwiecień.
https://www.press.pl/tresc/73908,player ... -2023-roku
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19313
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie Trauma a #BringBackAlice. W obsadzie m.in. Helena Englert, Jowita Budnik i Marieta Żukowska. Premiera wiosną.
Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki - Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć. Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Powrót influencerki staje się też źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Łączy ich bowiem mroczny sekret, a od zawsze wiadomo, że tajemnica to najsilniejsza więź
https://[link zakazany]/artykul/s ... hbo-obsada
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jakoś wcześniej nie wchodziłem tutaj w wątek serialu, ale teraz czytając opis produkcji naprawdę mnie przekonuje. Klimatem zaginięć trochę "Nieobecni", tutaj jednak bardziej drastyczne porwania. Zdecydowanym plusem obsada, w tym Marieta Żukowska.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Widzę, że Englertowna ma dobry okres z rolami. Ja niestety jej nie lubię, już w znakomitych Znakach była najsłabszym ogniwem i nic się nie zmieniło. Dla mnie bardzo irytująca aktorka.
Fabuła za to mega ciekawa.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja Englertowej nie chce oceniać, bo znam ją z "Barw szczęścia" i "Diagnozy", zaś teraz dużo się słyszy o fatalnej "Pokusie" z jej udziałem, ale mnie na pewno przyciąga obsada, która nie jest w każdej produkcji i fabuła.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Kolejna produkcja z nastolatkami w wieku 25+. :P Mam chociaż nadzieję, że nikt nie wpadł na pomysł obsadzenia Sandry Drzymalskiej w takiej roli. Już w kręconym kilka lat temu Ostatnim komersie wyglądała za staro na 17-latkę, a co dopiero teraz, jak rocznikowo ma 30 lat.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Premiera 14 kwietnia w HBO Max https://www.press.pl/tresc/75445,__brin ... -discovery

Do tego w obsadzie: Mila Jankowska, Sandra Drzymalska, Marcin Stec, Adam Cywka, Bartek Deklewa, Stanisław Linowski, Marcel Opaliński
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[HBO Max] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Teaser serialu:
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Zapowiada się ciekawie. 😀 Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
2008-2023
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[HBO Max] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Adam d pisze: 03 mar 2023, 12:55 Teaser serialu:

Dla uzupełnienia: 2-minutowy zwiastun.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Zapowiada się naprawdę dobrze i nieco inaczej niż taki typowy kryminał wcześniej nam znany. Najbardziej to mnie przekonuje świeża obsada. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości