[TTV] Projekt Cupid (2022)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Edycja została wydłużona o jeden odcinek. Finał sezonu w Wielkanoc 17 kwietnia o 22:05.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czyli musi być bardzo dobra oglądalność :)

Cieszy, bo to sympatyczny, misyjny program.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Liczę na kolejne sezony. Oglądam ich i od razu buzia mi się uśmiecha, są tak pocieszni i szczerzy w tym co mówią i robią 💖🌸
I jak mówiłam, Przemka i Basi dużo nie ma, są tylko na jak rozmawiają na początku o wymarzonych randkach i kandydatach i później przy pierwszej randce na chwilkę. Uważam, że dobrze zrobili, że nie ma ich non stop, to uczestnicy są w głównej roli 😊
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

"Projekt Cupid" w TTV śledziło średnio 337 tysięcy widzów, cykl notował wyniki wyższe niż średnie miesięczne udziały stacji.
https://press.pl/tresc/70450,_projekt-c ... ys_-widzow
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Już wiadomo, że jeśli powstanie drugi sezon to nie ujrzymy w nim Przemysława Kossakowskiego, który podjął decyzję o przerwaniu kariery telewizyjnej.

Ogromnie cenię TTV za to, że zdecydowała się na realizację tego formatu bo widać - to nawet przy zagranicznych edycjach programu - że to nie jest łatwy projekt, szczególnie dla widownie, która przyzwyczaiła się do roznegliżowanych randkowych programów, trudno nawet o spektakularny hit oglądalnościowy, jednakże zdecydowanie to jest bardzo potrzebny projekt realizujący bez wątpienia misję publiczną. Wbrew obiegowej opinii zarówno Kurdej-Szatan, jak i Kossakowski moim zdaniem świetnie sprawdzili się w formacie i bardzo fajny kontakt nawiązali z uczestnikami. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Nie oglądam tego cyklu, ale myślę, że ktoś z Googlebox mógłby śmiało zastąpić PK...
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja widziałem trzy odcinki i finał, oglądało się dobrze, chociaż gdybym miał porównać z "Down the Road" to ten drugi format bardziej mi się podoba, ale wiem, że to dwa zupełnie różne gatunki programowe. Twierdzę podobnie, że i Przemek i Basia dobrze odnaleźli się i stworzyli naprawdę fajny duet, jeżeli powstałby kolejny sezon to z chęcią zobaczę tam Baśkę, a kto mógłby zastąpić Przemka, nie mam całkowicie pojęcia :huh:

@telemaniak92 nie wyobrażam sobie kogoś z Goggleboxa w "Projekcie Cupid".
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

W tym programie mniej było prowadzących, więc tak bardzo Przemka nie będzie brakować, jednak musi to być ktoś z empatią, kto potrafi rozmawiać z takimi ludźmi. Przemek miał w tym spore doświadczenie po DtR. Myślałam, że może ktoś z tego programu, gdzie zajmowali się niepełnosprawnymi przez kilka dni "To tylko kilka dni". Nawet Barbara w tym wystąpiła.
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

bucik11 pisze: 25 kwie 2022, 6:33 Ja widziałem trzy odcinki i finał, oglądało się dobrze, chociaż gdybym miał porównać z "Down the Road" to ten drugi format bardziej mi się podoba, ale wiem, że to dwa zupełnie różne gatunki programowe. Twierdzę podobnie, że i Przemek i Basia dobrze odnaleźli się i stworzyli naprawdę fajny duet, jeżeli powstałby kolejny sezon to z chęcią zobaczę tam Baśkę, a kto mógłby zastąpić Przemka, nie mam całkowicie pojęcia :huh:

@telemaniak92 nie wyobrażam sobie kogoś z Goggleboxa w "Projekcie Cupid".
Czemu... a Mateusz Borkowski albo któryś z tych gejów? :o
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wirtualne Media piszą, że w związku z odejściem Przemka Kossakowskiego, stacja nie będzie kontynuować programu.
https://[link zakazany]/artykul/k ... i-odchodzi
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

I bardzo szkoda, tak myślałam, chociaż w przypadku tego programu mogli kogoś innego dać na prowadzącego,jego tam dużo nie było.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TTV] Projekt Cupid (2022)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Format zagranicą nie był takim hitem jak "Down the Road", niemniej za podjęcie się realizacji projektu TTV należą się wyrazy uznania.

Oczywiście z powodu tej informacji wątek wędruje do archiwum.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TTV] Projekt Cupid (2022)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Party otrzymało od TTV informację że program będzie jednak miał drugi sezon, ale dopiero w przyszłym roku, z Kurdej-Szatan w roli prowadzącej. "Stacja nie rezygnuje ze współpracy Basią. Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć".
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeśli program będzie kontynuowany, to siłą rzeczy ktoś zastąpi Kossakowskiego, bo format zakłada dwójkę prowadzących. Nie zdziwię się jak to będzie kobieta, i tu pierwsza luźna myśl jaka mi przyszła, to o Marzenie Rogalskiej.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] Projekt Cupid

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dobrze, że TTV nie rezygnuje z formatu, który po pierwsze dobrze się oglądało, a po drugie miał dobre wyniki i w TV i Playerze. Jedynie szkoda mi nadal, że nie będzie Przemka Kossakowskiego, bo pasował do formatu jak nikt inny, ale propozycja z Marzeną Rogalską nie głupia :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości