[TTV] 99 - Gra o wszystko

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

DAWIDKI pisze: 05 sty 2022, 15:47 Jeszcze okaze sie, że zadania dla ludzi będą identyko jak dla celebrytów.
Dla mnie to jest więcej niż pewne, że zadania się powtórzą, ale tu jest i tak o wiele mniej zadań niż w "normalnej" wersji, bo tam będzie 100 ;)

@Blank Co do "Orła i Reszki" to pewnie pandemia pokrzyżowała kręcenie, bo program naprawdę był rozrywkowy i fajnie się oglądało :)
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Przepraszam za post pod postem, ale krótki komentarz do dzisiejszego odcinka. Zadania ze skarpetkami i cebulą średniawe, ale przeciąganie liny za to emocjonalne. Szkoda mi Pani Izy, ale i tak była dzielna :) Następne zadanie z poduszkami zabawnie się oglądało, jak te pióra wszędzie latały :) Trochę szkoda, że Dominik poddał się, ale z szacunkiem do Izy. Na plus bitwa Adama i Szefowej :) Gościnnie Dagmara extra :)

Dzisiaj z programem pożegnali się :
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Tak się wciągnąłem w oglądanie. Strasznie szybko odcinek zlatuje. Niektóre konkurencje od czapy totalnie ale niekiedy takie na które sam bym nie wpadł. :D

Szkoda pani Izy, ale to silna babka. Szacunek dla Abusa, ma serce facet. 💪
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dobrze się Dominik Abus zachował odchodząc po Izie, dżentelmen :)

Warto dodać, że TTV zaczęło emitować spoty castingowe zachęcające do udziału w programie :)
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Sylwia z odcinka na odcinek coraz bardziej irytująca. Liczę na to, że odpadnie pod koniec. Na kanapie w "Gogglebox" jest znośna, natomiast w tym programie odpala jej się jakaś chora ambicja bycia najlepszą we wszystkim. Natomiast dla Abusa szacunek za honorową postawę. Program moim zdaniem bardzo ciekawy, konkurencje zróżnicowane, każdy ma okazję się wykazać. Ciekaw jestem jak wypadnie standardowa edycja ze zwykłymi "szarakami".
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wyniki programu cały czas bardzo dobre, wyprzedzają nawet Goggleboxa pod względem oglądalności. W Playerze też jest w Top10 programów. Chyba warto dawać nowości zimą, kiedy premier w TV brak.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Lektorem programu jest aktor Rafał Mohr, serio, nie poznałem go po głosie.
Hopeless
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 paź 2019, 15:44
x 3
x 23

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hopeless »

Program jest bardzo fajny i emocjonujący, dodatkowo zadania czasem potrafią być bardzo zabawne, co sprawia iż atmosfera zawodòw jest na luzie. Widać też jak uczestnikom niektórym wychodzi prawdziwy charakter, bo nie da się grać cały czas kogoś innego. Duże brawa dla Abusa, pokazał klase i potwierdził swoje słowa o tym, że podchodzi do programu na luzie, oby więcej takich uczestników.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Najlepsza w tym programie jest dynamika między konkurencjami, nie ma zbędnego gadania i to sprawia, że ogląda się lekko i przyjemnie. Choć niektóre zadania czasami rzeczywiście są durne. :P

Program idealnie pokazał charakter Bomby - najpierw nie chce być z Izą przy przeciąganiu liny, a później płacze że odpadła xD
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Rafał Mohr? Niespodzianka mimo tego, że ma on strasznie charakterystyczny i męski głos.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Rafał Mohr to ten co gra w Brzyduli ? Jeżeli tak to faktycznie zaskoczenie, nie poznałem :o
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Jestem po 3 odcinkach. Program mega przyjemny, fajni zawodnicy, i konkurencje. Można się pośmiać.
Odcinki 40 minut a lecą bardzo szybko.
Myślałam, że z Bombą to przesada, ale ona jest mega irytująca, widać jej nerwy kiedy boi się, że może przegrać i dziką satysfakcję jak wygrywa, dlatego kibicuje każdemu kto został do wygrany, byle tylko nie ona, szczególnie, że już wcześniej odpadła. Nie rozumiem czemu nie przywrócili bliźniaczki...

Też bym nie poznała, że to Rafał Mohr, nie spodziewałam się go tam, ale jak się wsłuchałam to już słyszę jego głos 🙂
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy już przed ostatni odcinek również dobry jak poprzednie :) Zadanie z przeskiwaniem przez płotek emocji trochę dało, szukanie smoczków też śmieszne, pakowanie walizki podobne jak kiedyś w Agencie :)

Z programu odpadli :
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

Mam wrażenie że w czołówkę programu można zauważyć kto wygrywa cały program. Napiszę o moim spostrzeżeniu w spojlerze
[ Spoiler ]
Przekonamy się jutro 😜
kubix2020
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 09 sie 2021, 9:47
x 24
x 12

[TTV] 99 - Gra o wszystko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubix2020 »

Dziś zerknąłem do TTV i faktycznie program jest lekki i przyjemny. Fajnie się ogląda i jest po prostu tzw. "odmóżdzaczem". Bomba faktycznie irytująca. Jakieś intrygi tworzy XD
Kibicuje Kasi Gąsienicy. Bardzo cieple się prezentuje i czuć dobrą energię od niej także trzymam kciuki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości