[TVN] Mój agent

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVN] Mój Agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Tak oglądając dalej zastanawiam się jak pokażą wątek lesbijki Andrei, a w szczególności sceny seksu,
[ Spoiler ]
Polski widz może nie być na to gotowy :twisted:
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W role agentów wcielą się Marek Gierszał, Ola Pisula, Maciej Maciejewski, Ewa Szykulska, Anna Cieślak, Dawid Ściupidro i Sylwia Achu.
Oprócz nich w obsadzie Krzysztof Jasiński, Paulina Walendziak, Renata Dancewicz i Ewa Kaim.

W każdym odcinku będą inne gwiazdy gościnne. W pierwszym Magdalena Cielecka, w drugim Grażyna Szapołowska i Danuta Stenka.

Premiera pierwszego sezonu jeszcze w tym roku.
https://[link zakazany]/artykul/s ... y-premiera
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Zdjęcie to prawie kopia oryginału. Świetnie się zapowiada, a polscy agenci bardzo podobni do oryginału :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W ogóle bardzo fajnie dobrana obsada, przynajmniej na papierze, nieopatrzone twarze. Bardzo mnie cieszy angaż Ewy Szykulskiej :)
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Naprawdę bardzo dużo nazwisk, które rzadko widujemy w rolach głównych, jedynie ze stałej obsady częściej widziana Anna Cieślak, ale tak to naprawdę fajny skład :o
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Obejrzałem trzy odcinki francuskiego pierwowzoru - początkowo trudno mi było wejść w klimat ale z czasem się udało i nawet mnie wciągnęło. Jeśli polscy scenarzyści pozbędą się tej francuskiej delikatnej sztywności ;) i dodadzą polskie akcenty to ten serial może okazać się hitem. Nie było czegoś takiego na naszym rynku, Druga szansa się nie umywa.

Rewelacyjny dobór Magdy Cieleckiej na gwiazdę pierwszego odcinka, świetnie będzie pasowała do postaci, którą ma wykreować. Stenka i Szapołowska średnio pasują mi do ról i tutaj raczej będzie potrzebna zmiana scenariusza bo we Francji odtwarzały je panie bliskie 80. W trzecim odcinku gwiazdami są dwie aktorki - matka z córką. Myślę że całkiem prawdopodobne jest że zagrają je Janda z Seweryn, może Winiarska i Zborowska?

Tak jak było wspomniane - polscy aktorzy fizycznie bardzo przypominają tych z francuskiej wersji. Czekam na święte oburzenie tzw. prawej strony ;) że w produkcji dwójka ważnych bohaterów to postaci LGBT (nie wierzę, że Aga i Julian będą w polskiej wersji hetero :P ) które tego nie ukrywają i, łolaboga, randkują i uprawiają seks.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Naprawdę spoko ogląda się francuski pierwowzór Dix Pour Cent, rzeczywiście o wiele to lepsze niż „Druga szansa”, która po drodze sama zapomniała, że jest serialem o show-biznesie.

Sporo komediowych scenek, troszeczkę czasu dla bohaterów z agencji, ale serial kładzie duży nacisk na te gwiazdy, a nie jakieś poboczne nieznaczące wątki.

Bardzo podobni aktorzy będą grali u nas, szczególnie czekam na Szykulską w tym wydaniu, bo wydaje się być perfekcyjnie dobrana, mając na uwadze jej zacięcie do takich ról.

Ciekawe, jak wspomniał @pulkownik, w jaki sposób porozwiązują pewne kwestie wieku, przykładowo Cielecka jest o 10 lat starsza niż jej bohaterka z francuskiej wersji, a Stenka i Szapołowska dużo, dużo młodsze. Dla mnie, jedną z tych kobiet mogłaby zagrać Teresa Lipowska, podobieństwo byłoby większe.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

W rolach gwiazd w serialu (zgodnie ze stroną firmy producenckiej) pojawią się również Agata Kulesza i Daniel Olbrychski.

Obejrzałem prawie dwa całe sezony pierwowzoru i bardzo jestem ciekawy, jak to wszystko pokażą w Polsce. Chociaż mam wrażenie, że pierwszy sezon był lepszy niż drugi.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Renata Dancewicz zagra żonę właściciela agencji aktorskiej.

W Uwadze, w kulisach sławy Ewy Szykulskiej, pokazano materiały z planu, wygląda to wszystko 1:1 jak we francuskiej wersji.
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Maciej Stuhr z ojcem Jerzym pojawią się w serialu. W tym tygodniu ruszyły zdjęcia do 2 sezonu. Premiera na koniec roku w Playerze. Informacje zdradziła Dorota Chamczyk na Festiwalu Dwa Brzegi.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wśród gwiazd także Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magda Boczarska i Tomek Karolak.

MŻT pasuje mi do roli
[ Spoiler ]
Z kolei udział Stuhrów sugeruje zmianę w scenariuszu, bowiem w 1 sezonie była matka i córka aktorki. ;)
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

@pulkownik a to nie była
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie nie, to
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

@pulkownik
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN] Mój agent

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Hahaha! Karolak i Boczarska zagrają
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości