[Netflix] Absolutni debiutanci

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[Netflix] Absolutni debiutanci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Nowy serial z gatunku young adult, którego pomysłodawczyniami są Kamila Tarabura (która odpowiada również za reżyserię) i Nina Lewandowska. Serial produkuje ATM Grupa.

Opis:
W centrum tej historii znajduje się kochająca kino nastolatka w spektrum autyzmu, która wraz z najlepszym przyjacielem rusza nad polskie morze. Mają tam zamiar nakręcić romans, który pozwoli im dostać się do wymarzonej szkoły filmowej. Wtedy na horyzoncie pojawia się jednak pewien chłopak ze szkoły sportowej. Jego przybycie na zawsze zmieni relację między dwójką przyjaciół.

Premierę zaplanowano na 2023 rok.

https://[link zakazany]/artykul/n ... -mroz-szyc
https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/04/ ... amochodzik
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[Netflix] Lovzone

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Nowy tytuł serialu to Absolutni debiutanci.

W obsadzie Martyna Byczkowska, Bartłomiej Deklewa i Jan Sałasiński.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[Netflix] Absolutni debiutanci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Premiera serialu 25.10.
Na Netflixie pojawił się zwiastun.
W obsadzie są też Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Andrzej Konopka i Julian Świeżewski.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[Netflix] Absolutni debiutanci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Trochę rozczarował mnie początek, liczyłem na coś więcej. Cały czas mam wrażenie, że już to wszystko gdzieś widziałem, sporo klisz i wątków wałkowanych multum razy. A całość finalnie jest strasznie miałka, ugrzeczniona, jakby się bali wychylić.

Główna trójka też średnio mnie przekonuje, jedynie Byczkowska wyróżnia się na plus, całkiem dobrze zagrana rola dziewczyny w spektrum. Przynajmniej to już coś innego niż mimoza Hanka w Skazanej.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[Netflix] Absolutni debiutanci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Serial poprawny, dość przyjemny, ale w zasadzie nie miał jakiś zwrotów akcji i ciekawej fabuły.
Mnie ciekawiło jak przedstawia młoda dziewczynę w spektrum, ale jakoś też tego dużo nie było.
Muzyka fajna, widoki nad morzem też ładne.
Serial obejrzany, ale trochę zabrakło czegoś. Dobrze, że nie był długi, tylko 6 odcinków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości