[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Serial gatunku modern romance, który będzie opowiadał o dwóch rywalizujących między sobą pilotach F-16.
Głównymi bohaterami produkcją są dwaj piloci F-16, Bogdan i Nikodem. Mężczyźni rywalizują o serce pięknej Marty (Magdalena Cielecka) i możliwość odbycia lotu w kosmos. Zawodową rywalizację wygrywa Niko, ale w wyniku awarii jego statek znika z radarów i powraca dopiero po 30 latach.

Co ciekawe, mężczyzna nie postarzał się nawet o jeden dzień i chce odzyskać Martę. Świat jest jednak bardziej zainteresowany sekretem jego młodości.
W obsadzie: Vanessa Aleksander, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Anna Cieślak, Andrzej Chyra, Grzegorz Damięcki, Jędrzej Hycnar, Zofia Jastrzębska, Artem Manuilov, Daria Polunina, Helena Rząsa, Kuba Sasak, Anton Solovey, Agnieszka Wagner, Andrew Zhuravsky.

Za scenariusz odpowiada Agata Malesińska, zaś za reżyserię Bartek Prokopowicz.

Producentem Lulu Production oraz Bartosz i Olga Cerkascy.

Premiera w 2023.

https://[link zakazany]/artykul/n ... -mroz-szyc
https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/04/ ... amochodzik
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

Wczoraj pojawił się pierwszy plakat promujący serial - można go zobaczyć w mediach społecznościowych, a także już i tu:https://upflix.pl/serial/zobacz/dziewcz ... nauta-2023.
Jeżeli wierzyć facebookowemu profilowi Vanessy Aleksander premiera już bardzo niedługo.
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

17 lutego premiera serialu

Mały Teaser:
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dłuższa zapowiedź serialu:
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Zwiastun dużo ciekawszy od poprzedniego. Trochę kosmosu, romans a niektóre kadry z młodymi przypominają mi Top Gun 🙈
Może być coś ciekawego i oryginalnego, chociaż obawiam się reżyserii, bo raczej nic fajnego dla mnie nie zrobił dotychczas 😅
lukis90el
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 07 mar 2021, 11:43
x 258
x 76

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukis90el »

Serial już dostępny na Netflixie.
Osoba z ASD - osoba ze spektrum autyzmu
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Trzymajcie się od tego serialu z daleka!!! Jakie to jest straszne i złe. Obejrzałem 2 odcinki i guzik mnie obchodzi co się stanie ze wszystkimi bohaterani. Wiem, że tego nie dokończę i nikomu nie polecam.

Ktoś strasznie skrzywdził Cielecką biorąc ją do tego projektu, a sama aktorka chyba nie widziała efektu końcowego.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A ja uważam inaczej, po 4 odcinkach nie jest to złe. Nie lubię fantastyki, ale pokazanie teraźniejszych lat a 30 lat później jest bardzo ciekawe. Tu mamy kolory a po 30 latach surowe szarości i wszystko wydaje się smutne.
Wątek trójkąta też fajny. Jedynie Chyra nie pasuje mi do postaci Sasaka, i wizualnie i z charakteru. Sasak jest wysokim facetem 186 cm wzrostu, a Chyra 175 i gryzie mi się z tym. Już bardziej Damięcki by do niego pasował, ale zagrał jego ojca.
Obejrzę jutro już w calosci i ocenię, ale mimo różnych opinii, recenzje czytałam różne, wiadomo nie jest to idealny serial, ale dla mnie dosyć ciekawy pomysł połączenia fantastyki z romansem.
Nie powiem, że młodych mi się lepiej ogląda 😊
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Po 3 dniach serial załapał się do TOP10 w 23 krajach m.in we Włoszech, Turcji czy Grecji.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Netflix] Dziewczyna i kosmonauta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Jestem po całości. Nie był to jakiś super extra serial, bajeczka, spłycona, i jakoś lepiej oglądały mi się postaci z 2022 roku, Cielecka i Chyra mieli irytujące role.
Na największy plus zasługuje Jakub Sasak jego postać była najbardziej realna i prawdziwa a przy tym dobrze zagrana. Również muzyka dobra, np Slave to love (Bryan Ferry) 🙂
Fajnie, że Netflix eksperymentuje z różnymi gatunkami, tu bardziej polecam dla tych co lubią fantastykę i dla młodszych widzów.
Dla mnie takie 5,5/10 nie nudziłam się oglądając, ale drugi raz bym nie podjęła się tego serialu. I mamy otwarte zakończenie, więc możliwe że będzie 2 sezon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości