Apokawixa

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

"Apokawixa" to kolejny film produkcji TVN Warner Bros. Discovery, którego reżyserem jest Xawery Żuławski. W obsadzie znaleźli się aktorzy młodego pokolenia m.in. Mikołaj Kubacki, Waleria Gorobets, Natalia Pitry, Alicja Wieniawa-Narkiewicz i Mariusz Urbaniec. W filmie wystąpią również znani szerszemu gronu: Sebastian Fabijański, Tomasz Kot, Cezary Pazura i Matylda Damięcka. Premiera w kinach 7 października.

Fabuła filmu:
„Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem „melanż życia”. Mimo niepokojąco wysokiego stężenia sinic w Bałtyku i przypadków dziwnych zakażeń początkowo wszystko idzie normalnie – plaża, taniec, seks, picie, miłosne uniesienia i rozczarowania. Z minuty na minutę całość jednak zaczyna wymykać się spod kontroli.
https://www.tvn.pl/aktualnosci/xawery-z ... m195pwyhAQ
Verdline
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:57
x 61
x 48

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Verdline »

Twórcy reklamują ten film jako pierwszy polski horror o zombie. Widziałem już teaser tego filmu i sądzę, że szykuje się gniot roku.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A czy W lesie dziś nie zaśnie nikt2 to nie było coś w tym stylu? Tam mi się kojarzyło, że też jakieś zombie było. 🙈
Verdline
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:57
x 61
x 48

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Verdline »

Jakoś sobie nie przypominam, żeby W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 były jakieś zombie. Tam raczej były te zmutowani ludzie, którzy mordowali w tych pobliskich lasach.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Kompletnie nie zapowiada się na żaden sukces, od początku jakoś nie przekonywała mnie fabuła, a po zwiastunie zapowiada się na wielką klapę :huh: Jedynie można obejrzeć jak pojawi się premierowo w Playerze.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dłuższa zapowiedź produkcji.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Kulisy filmu w czwartek 6 października o 2:45 w TVN.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

27 stycznia film powinien wlecieć na streamingi, co ciekawe to nie będzie w tym dniu na Playerze, a na Prime Video. Zresztą jako ciekawostkę mogę dodać, że wcześniej, na jednym z postów z premierami miesiąca (prędko skasowanych) na Instagramie (@primevideopl) wcześniej podawali datę 13 stycznia, co się nie sprawdziło xD Dzisiaj za to na kanale YT polskiego oddziału dali dedykowany zwiastun dla tego filmu... i tam ŻADNEJ daty premiery ni ma, tylko "oglądaj teraz", jakby byli już przyszykowani na wczoraj :lol: Nowa data dla Apokawixy pojawiła się w nowej rozpisce stycznia na instastory.

I tu już zgłupiałem, patrząc na ostatnią komunikacje w polskim oddziale, pomijając standardy z ery VHS gdzie nowe zagraniczne produkcje na licencji nie mają tłumaczeń (audio i napisy) w ogóle albo mają połowicznie (że na jednych tylko audio, na drugich tylko napisy).
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Dobra, Apokawixa już wleciała na Prime Video zgodnie z planem.
[ Spoiler ]
na szybko jak sprawdzałem z tłumaczeniami, po za oryginalnym audio, nie ma polskich napisów, są tylko w j. angielski.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

W tym tygodniu film dołączył do Playera.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Obejrzałem sobie ten film i muszę przyznać, że dobrze się go oglądało dla funu i beki. Takie absurdalne kino też jest potrzebne.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Apokawixa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Player podzielił film na cztery części i od teraz można oglądać serial pod marką Player Original.
https://player.pl/playerplus/seriale-on ... inki,42477
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rafik i 10 gości