[TVN] Na Wspólnej (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Kotek112
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2022, 8:24

[TVN] Na Wspólnej (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kotek112 »

urban1000 pisze: 16 maja 2022, 21:04 I to jest dowód na to że Na Wspólnej to jedyny serial w polskiej telewizji w którym lato nigdy się nie kończy.
A tak przy okazji chciałbym by w 3500. odcinku pojawiła się nowa czołówka NW ze względu takiego że serial z Polsatu "Pierwsza Miłość" pokazał nową czołówkę w 1500. odcinku.
Co wy na to ?
A wy wiecie kto to w ogóle piszę? To pewnie jakieś dziecko młodsze od was, bo posiada swój kanał na YouTube i też w podobnym stylu piszę, w komentarzach już wyczaił forum myśli, że jest mądrzejszy i wypisuje takie głupoty co się powtarzają. Lubi powtarzać, a tu jego kanał: https://youtube.com/channel/UCTCVDcH0R9uM0GjKx6VhoFw, nie rozumie w ogóle pojęć, bo jeszcze jest za młody. A tak w ogóle to serial jest dobry, ale zauważyłem, że od 2019 roku jest nowa tyłówka, a ją też chyba śpiewał Krzysztof Krawczyk czyli czołówkę i tyłówkę, a tak to tylko tyłówkę zmienili, ale nikt tego nie nagrał i nic na ten temat nie piszą, nawet TVN na Facebooku, a zawsze informują widzów, czy ja tylko pierwszy zobaczyłem i nagrałem tę zmianę? Nikt nie jest i nie był chętny?
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości