[STARZ] Outlander

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[STARZ] Outlander

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Jeden z najlepszych seriali kostiumowych:
W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.
Przygodę z serialem rozpocząłem ponad rok temu, głównie ze względu na wątek podróży w czasie (moje guilty pleasure xD). Jednak nie tylko ten aspekt pochłonął mnie w dalszym oglądaniu. Świetna gra aktorska, Caitriona Balfe w roli Claire majstersztyk. Piękna historia o miłości i również boskie krajobrazy.
Aktualnie trwają zdjęcia do 7 już sezonu. W pamięci najbardziej został mi trzeci. Nie jest może to serial przepełniony akcją, ale ma swój urok i klimat, sam byłem zdziwiony, że tak mnie wciągnął. A gdy już pojawią się zwroty akcji, to nie oszczędzają widza, tak jak m.in. w finale 6 sezonu :)
Wszystkie odcinki do obejrzenia na Netflixie.

Tu wrzucam zwiastun 1 sezonu:
[ Spoiler ]

Twórcy zapowiedzieli też prequel.
[ Spoiler ]
Ja jednak wolałbym spin-off o Claire gdy była sanitariuszką na wojnie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości