Czy to moja wina ,czy wina punktu odbioru ,że to zamówienie nie zostało opłacone ?

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
cmgcmg
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2021, 11:05
x 15
x 18

Czy to moja wina ,czy wina punktu odbioru ,że to zamówienie nie zostało opłacone ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmgcmg »

Mam taki problem. Pod koniec czerwca zamawiałem żele do rąk ,dzięki którym bród od smarów lepiej schodzi. Zawsze odbierałem to w domu i płaciłem za pobraniem. Tamtym razem , też miałem zamówione za pobraniem, ale niestety akurat tego dnia, co to miało przyjść nie było nikogo w domu. Kontaktowałem się w tej sprawie z kurierem i pytałem się go, czy mógłby być w późniejszych godzinach u mnie w domu z tymi żelami. Niestety , nie pasowało mu być później,ale poinformował mnie ,że zostawi u mnie w mieście te żele w punkcie odbioru , czyli w sklepie i tam gotówką będę mógł opłacić to pobranie. Tak, też zrobił - zostawił te żele w sklepie - punkcie odbioru . Było to 30 czerwca. Pojechałem tam po te żele po południu po pracy. Poproszono mnie o opłacenie pobrania ,czyli w moim przypadku było to 104,73 złotych. Pobranie oczywiście opłaciłem , po czym wydano mi zamówione żele. Niestety ,dzisiaj jakimś cudem przyszło wezwanie przedsądowe do zapłaty. Pojechałem dzisiaj do tego sklepu wyjaśnić tę sytuację . Niestety,za wiele nie wyjaśniłem ,bo nie było dzisiaj na miejscu szefa po południu. Na razie stanęło na tym ,że pracownica sklepu mnie nawet pamięta z twarzy, że opłacałem to zamówienie i mają zapisane w zeszycie ,że wpłaciłem określoną kwotę ,czyli te 104,73 złote. Mam pytanie , czy to moja wina ,że to nie zostało opłacone i powinienem był wtedy przy odbiorze opłacić osobiście fakturę ,czy jednak skoro opłaciłem w sklepie - punkcie odbioru te 104,73 złote za pobranie ,to czy jestem czysty i nie muszę opłacać tego wezwania do zapłaty i to sklep ,czyli punkt odbioru przesyłek powinien przesłać te pieniądze do firmy , z której zamawiałem te żele ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 15 gości