[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

Dział poświęcony pozostałym programom telewizyjnym, talk-show, itp.
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

17 kwietnia na platformie zadebiutuje serial dokumentalny pt. "Viki Gabor. Mój świat".
Dziewięcioodcinkowy serial dokumentalny typu reality, w którym kamera towarzyszy artystce w jej codziennych obowiązkach, skupiając się na przygotowaniach Viki do wydania nowej płyty, jak również do czekającego ją egzaminu 8-klasisty.

Opowieść uzupełniona zostanie licznymi wspomnieniami dotyczącymi nieznanych faktów z dzieciństwa gwiazdy oraz jej życia rodzinnego. W serialu pojawią się wywiady z członkami rodziny Viki, jej menedżerami czy osobami współpracującymi z nią zawodowo. Ostatni – dziewiąty
odcinek serii stanowić będzie zapis ekskluzywnego koncertu artystki.
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Już jest dostępny zwiastun serialu:
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Gdyby takie coś powstało trzy lata temu, to miałoby to większy sens, ale nie teraz, kiedy mało kogo ona obchodzi, tym bardziej, że już miała swoje pięć minut.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Co za bzdura. Dalej ma mnóstwo koncertów i różnych innych występów (niedługo support przed P!nk). Ciągle wydaje nową muzykę, ma bardzo duży odzew w mediach społecznościowych i cały czas otrzymuje propozycje wielu kontraktów reklamowych.
kokos
Użytkownik
Posty: 248
Rejestracja: 03 lis 2021, 17:52
x 30

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kokos »

Ja np zdecydowanie przepadam za nią niż Roksaną Węgiel.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Serial trafi do jesiennej ramówki TVP HD. Jak wynika z zapowiedzi cennikowej ramówki TVP na sierpień ze stron Biura Reklamy TVP - emisja od 31 sierpnia w czwartki o 21:25.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP VOD] Viki Gabor - Mój Świat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Widziałem wszystkie odcinki tego serialu i całkiem przyjemnie się oglądało. Viki przedstawiła swoich znajomych, bliskich i fanów. Odsłoniła kulisy pracy nad występem na Eurowizji Junior, powspominała przygodę z „The Voice Kids”. Wybrała się do Londynu na wycieczkę wspominkową, a także zdradziła, że po urodzeniu miała nie słyszeć.

W serialu wystąpiło wiele znanych osobistości, m.in. Lanberry, Marek Sierocki czy Tomson z Baronem. Nie zabrakło także jej menadżerów Maksa i Oskara.

Minęło kilka tygodni od wypuszczenia ostatniego odcinka serii, a do tej pory nie pokazał się ten „ekskluzywny koncert”, który miał być zwieńczeniem serialu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości