TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Największe gwiazdy stacji komentują odejście Edwarda.

Aga Woźniak Starak


Małgorzta Rozenek Majdan dla Onetu:
Edward Miszczak jest ojcem chrzestnym mojego sukcesu. Jest osobą, której zawodowo zawdzięczam najwięcej, jeśli nie wszystko, co osiągnęłam w telewizji. Uważam, że to jest koniec ery, bardzo ważnej ery w polskiej telewizji. Mam nadzieję, że pożegnanie takiego szefa, jakim był Edward, będzie na miarę jego wielkości. To jest bardzo smutna decyzja. Te słowa, które mówię o Edwardzie, absolutnie nie są kurtuazyjne, tylko naprawdę wynikają z moich wieloletnich zawodowych doświadczeń, które z nim miałam, jako dyrektorem programowym.
https://plejada.pl/newsy/edward-miszcza ... ry/4mmht0z

Kasia Kolenda Zalewska
dumar
Obserwator
Posty: 257
Rejestracja: 05 sty 2019, 14:24
x 7
x 49

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dumar »

Ciekawe, czy następca Miszczaka wprowadzi jakieś znaczące zmiany, np. wymieni obsadę DDTVN albo wycofa się z jakichś formatów...
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@dumar zmiany jak zmiany na pewno nastąpią, ale z wycofaniem największych formatów takich jak "Mam Talent!, "Masterchef", "Kuchenne Rewolucje" czy ostatnio "Mask Singer" wątpię, pozycje nadal cieszą się ogromną popularnością i są liderami w grupie komercyjnej, więc byłby to strzał w kolano.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Trzeciak pisze: 07 cze 2022, 19:45 "Królowe Życia", czy "Gogglebox" de facto paradokumentami nie są. ;)
Obejrzałem sobie jeden odcinek "Królowych życia" jak występował Mega Kot i tam parareżyserką pachniało na kilometr. W innych programach tak samo - weźmy chociażby "Naukę jazdy", też oparta na reżyserowaniu, o innych programach już nie wspominając.

PS. Miszczak ma zastąpić podobno Terentiew w Polsacie. A zatem potwierdza się moje przekonanie o tym, że w mediach tak samo jak w polityce - jednego dnia konkurencja, drugiego zmiana barw.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To, że programy w same sobie są sztuczne, to inna sprawa, ale przedstawiają jednak realnych bohaterów i "ich" życie w przeciwieństwie do paradokumentów. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W lipcu na głównej antenie pasmo codzienne bez zmian. Od 10 lipca w niedzielne przedpołudnia wraca nowy sezon "Weekendowej metamorfozy". 9 lipca w sobotę o 17.20 stacja wyemituje film dokumentalny "Zełenski. Człowiek, który przeciwstawił się Putinowi".
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Odejście Miszczaka nie jest dla mnie jakimś wielkim zaskoczeniem. I tak byłem w szoku, że się tak długo odnajdywał w tej korpo rzeczywistości jak grupa ciągle zmieniała właścicieli. Niektórzy z nas i tak od paru sezonów czuli jego wypalenie zawodowe. Byliśmy wielokrotnie zawiedzeni tym co główna stacja nam serwowała, a realizacja niektórych programów po prostu zaczęła kuleć. Sam TVN zaczął tracić w grupie ogólnej i to dość dynamicznie.

Pierwsze zmiany nowego dyrektora programowego i tak pewnie zobaczymy dopiero w przyszłym roku. W tym raczej wielkich zmian się nie spodziewam.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Pytanie czy to było wypalenie czy jednak stopowanie pomysłów w imię cięcia kosztów od momentu przejęcia przez Discovery w 2018 roku.
SebMat
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 191
x 70

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Wiadomość o odejściu pana Edwarda Miszczaka była dużym zaskoczeniem. Jak dla mnie szkoda człowieka, który dla tej stacji zrobił wszystko. Ramówki stacji były dobre.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Miszczak wczoraj pożegnał się z pracownikami i opuścił już TVN: https://www.press.pl/tresc/71451,list-p ... -widzenia_
Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł "Presserwis", Edward Miszczak musiał pożegnać się z TVN szybciej, niż początkowo zakładano, ze względu na medialne doniesienia, że po zakończeniu okresu zakazu konkurencji ma dołączyć do Polsatu.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

To na czym polegał ten okres przejściowy? Na pakowaniu manatek? Szybko poszło.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Press bliżej nakreślił skąd ta zmiana, akurat jak napisałeś to edytowałem post :D

Zresztą ramówka jesienna jest dopięta, wszystko nagrane lub w realizacji, zobaczymy co nowy szef zaproponuje na wiosnę.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

A ok, teraz to ma sens i potwierdza plotki, że Miszczaka w przyszłym roku zobaczymy już w Polsacie. :)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

To chyba już ostatnie takie większe wyjście z Edwardem

Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »



Taka ciekawostka. Kanał TVN Series na YouTube wrzucił fragment "Kasi i Tomka", serialu sprzed 20 lat. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości