TVN wiosną

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: Alfernando » 01 lut 2008, 17:34

tu możemy pogadać o ramówce TVN-u na wiosne. Coś ja ostatnio słyszałem o nowym show tanencznym z udziałem gwiazd, prowadzonym przez Iwone Pavlovic. Uważam, że pomysł byłby dobry, ale powienien być edukacyjny czyli o nauce tańca. Niestety mała jest szansa ze show sie pojawi. Z tego co słyszłem ma być też nowy program sądowniczy, mam nadzieje ze lepszy od AMW. Mają być też nowe seriale Dexter i jeszcze coś, a także serial obyczajowy (zapomniałem nazwy). Wiecie może coś więcej o nowościach?
Evil
Junior

TVN wiosną

Post autor: Evil » 01 lut 2008, 17:47

No na pewno będzie Clever - widzisz i wiesz.
A nowa edycja Tańca z Gwiazdami na wiosnę czy później?
czyt
Użytkownik

TVN wiosną

Post autor: czyt » 01 lut 2008, 22:33

Siódma edycja "Tańca z gwiazdami" już od niedzieli, 2 marca o 20:00.

Nowe polskie seriale to "Teraz albo nigdy" (producentów "Magdy M.") oraz "39 i pół".

"Sąd rodzinny" - faktycznie pojawi się, prawdopodobnie w dni powszednie w paśmie przed "Rozmowami w toku" : ]

Ponadto: 2 seria "You can dance", następne odcinki "SMS" i "Kuby Wojewódzkiego" oraz odcinkowych: "Heli w opałach", "Kryminalnych" czy "Niani" :-)
Evil
Junior

TVN wiosną

Post autor: Evil » 02 lut 2008, 8:38

czyt pisze:Nowe polskie seriale to "Teraz albo nigdy" (producentów "Magdy M.") oraz "39 i pół".
O Boże, znowu zaśmiecą ramówkę tymi durnymi serialami ;/
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: Alfernando » 02 lut 2008, 11:05

szkoda ze Rozmowy w toku idą o 16:15, powinni jednak moim zdaniem przesunąć je na miejsce AMW, która jeszcze wiosny zeszłego roku była pokazywana o aktualnej porze Rozmów
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: wojt.20 » 02 lut 2008, 12:27

czyt pisze:"Sąd rodzinny" - faktycznie pojawi się, prawdopodobnie w dni powszednie w paśmie przed "Rozmowami w toku" : ]
Fajnie, że chociaż tvn inwestuje w daytime.

Natomiast Polsat w ogóle nie zamierza nic robić z pasmem pomiędzy 12 a 18. Żenada (brak pomysłów i nie chęć do wydawania kasy przez Solorza). To samo w prime time ,ciągłe powtarzanie seiali i programów z Czwórki. Jaka inna stacja w Europie tak robi ? Tylko Polsat.

Ta stacja ma jeszcze jakieś ambicje ?!
no name
Użytkownik

TVN wiosną

Post autor: no name » 02 lut 2008, 14:12

Myślę, że TVN ma spore szanse na sukces tej wiosny. Jesienią nowe odcinki "Niani" miały oglądalność zbliżoną do polsatowskiego "JOŚ", więc pojedynek między tymi stacjami rozstrzygnie się w marcu. Prym w ramówce TVN z pewnością ponownie wiodł będzie "Taniec z Gwiazdami". Do tego dochodzi jeszcze "Szymon Majewski Show 6", druga edycja "You Can Dance" oraz .... "Milionerzy", które także przyciągająca przed telewizory miliony widzów. No i te nowe propozycje. Nowy serial twórców "Magdy M", czyli "Teraz albo nigdy" według mnie przy odpowiednej kampanii może okazać się przebojem w przeciwieństwie do serialu .... "39 I Pół" (swoją drogą, ciekawe kiedy będzie on nadawany?). I czy wiosną "Milionerzy" nadal będą nadawani dwa dni w tygodniu? Jeżeli tak to co w niedzielne wieczory z "Supernianią" i "Helą..."?
czyt
Użytkownik

TVN wiosną

Post autor: czyt » 02 lut 2008, 15:08

no name pisze:Nowy serial twórców "Magdy M", czyli "Teraz albo nigdy" według mnie przy odpowiednej kampanii może okazać się przebojem w przeciwieństwie do serialu .... "39 I Pół" (swoją drogą, ciekawe kiedy będzie on nadawany?).
"Teraz albo nigdy!" wyświetlany wiosną prawdopodobnie we wtorki o 21:30 rzeczywiście może być hitem na miarę kultowej już bądź co bądź "Magdy M." - już sam fakt realizacji "Tan!" przez ekipę popularnego serialu o prawnikach działa na jego korzyść, produkcja we wspaniałych sceneriach (częściowe też na Maderze, za zdjęcia odpowiada Jarosław Żamojda), z dobraną odpowiednio muzyką i oczywiście udziałem młodych i bardzo uzdolnionych, a także znanych aktorów zarazem - no szykuje się sukces. Miejsce w ramówce zaraz po "Na Wspólnej" jest najlepszym jakim może być.

"39 i pół" nie skreślam, sądzę, że przyciągnie przed odbiorniki sporo widzów, skład aktorski jest dobry, fabuła zdaje się dość interesująca, a i zaangażowanie w produkcję Toli z Blog27 czy braci Roszkiewiczów podziała prędzej na plus (dla młodych widzów).
Nie wykluczam emisji "39 i pół" we wtorki zaraz po "Teraz albo nigdy!", odkąd "Teraz My!" TVN przeniosła na poniedziałkowe wieczory i 22:35, pasmo wtorkowe właśnie 22:30-23:30 radziło sobie przeciętnie, w zależności od nadawania "Uwaga, faceci!" czy "Dowodów zbrodni" notowało od 13 do nawet blisko 20 proc. ..
Zresztą E. Miszczak w "Dzienniku" mówił niedawno o "inwestowaniu" w nowe godziny.
no name pisze:I czy wiosną "Milionerzy" nadal będą nadawani dwa dni w tygodniu? Jeżeli tak to co w niedzielne wieczory z "Supernianią" i "Helą..."?
Sądzę, że tak. "Superniania" w odsłonie trzeciej pojawi się we wrześniu, a "Hela" siłą rzeczy zostanie przesunięta, pytanie czy na 17:30.. :)
Evil
Junior

TVN wiosną

Post autor: Evil » 20 lut 2008, 14:14

Nowości na wiosnę:
-39 i pół - serial
-Teraz albo nigdy - serial
-historia jednego z najsłynniejszych szpiegów PRL-u Mariana Zacharskiego
-Sąd rodzinny - court-show
Nowe odcinki "Niani", "Szymon Majewski Show", "Kryminalnych [są już spoty] i Kuby Wojewódzkiego
Kolejna edycja Tańca z Gwiazdami [;/]
Co do nowych 2 seriali - produkcja jednego odcinka każdego z nich kosztowała TVN ponad 500 tys. złotych.
Na antenie ujrzymy też "Pan i Pani Smith", "Jak ugryźć 10 milionów", "Sahara", "Wojna Światów", "Harry Potter i Czara Ognia", "Zebra z klasą" czy "Madagaskar". [filmy].
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: Alfernando » 20 lut 2008, 17:15

a wie ktos jak nazywają się aktorzy grający role nowych policjantów w Kryminalnych. Z tego co zauwazyłem na zwiastunie nowa policjantka to miłość Płoszajskiego w serialu Pierwsza miłość ale nie jestem pewien
Ghost
Użytkownik

TVN wiosną

Post autor: Ghost » 20 lut 2008, 20:20

Czytałem na onecie, że TVN7 zmieni swój wizerunek. Ma pojawić się tam sporo nowych programów.
Awatar użytkownika
Artu
Junior

TVN wiosną

Post autor: Artu » 20 lut 2008, 20:54

Wizerunek w sensie emitowanych programów, czy oprawy graficznej?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: Axel » 21 lut 2008, 7:47

Po za tym zawsze przy takich informacjach podawaj źródło czyli link do newsa gdzie to przeczytałeś bo skąd my możemy wiedzieć czy to prawdziwe informacje ?
Zresztą powinieneś tez to napisać w temacie o TVN7 a nie TVN.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

TVN wiosną

Post autor: Alfernando » 28 lut 2008, 7:55

a czy wiosną pojawi się druga seria serialu sensacyjnego z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Walach "Twarzą w twarz"
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN wiosną

Post autor: pop » 28 lut 2008, 11:37

Alfernando pisze:a czy wiosną pojawi się druga seria serialu sensacyjnego z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Walach "Twarzą w twarz"
Nie.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”