[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Chylińska to była super w początkowych edycjach. Jak skróciła włosy to stała się jakaś taka nudna, bez wyrazu i mało zaskakująca w opiniach. Może to dziwne ale tak uważam.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trzeba przyznać, że w tej edycji Chylińska zawiodła ze swoim Złotym Przyciskiem i niektórymi wyborami półfinałowymi.

Warto zwrócić uwagę, że w tej edycji za choreografię oraz oprawy taneczne występów odpowiadała grupa NEXT Tomasza Barańskiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
karolina.sz
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 20:37
x 1

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina.sz »

Po powrocie, na który czekałam, spodziewałam się więcej, a według mnie wyszło bardzo średnio. Nowy prowadzący jest w porządku, chociaż widać, że jest jeszcze w cieniu Prokopa. Może się rozkręci, jeśli będzie kolejna edycja. Co do jury – Janek jako debiutant wypadł w miarę ok, chociaż po akcjach w TzG straciłam sympatię do niego. Foremniak jak zwykle bez większego wyrazu i nijaka. Wkurzające są te sztuczne zachwyty występami, które są czasami mocno średnie, ale to tyczy się także reszty jury. Wiem, że format wymaga tego, aby były jakieś emocje, bo zawsze tak było, ale niech będą one chociaż zasłużone, a nie udawane. Co do Agnieszki to po powrocie programu zaczęła mnie wkurzać bardziej niż w poprzednich latach. Bardzo ją lubiłam, a teraz miałam ochotę wyciszać telewizor, gdy coś mówiła. Może to kwestia wypalenia, nie wiem, ale jej wypowiedzi mnie irytowały. Przydałaby się jakaś zmiana w składzie jury przy kolejnej edycji. Może jakaś osobowość z internetu zamiast którejś z pań, by przyciągnąć młodszych widzów, bo w grupie 16-49 program był za Voicem.
Co do zwycięzcy to uważam, że był zasłużony, ma talent i gratuluję mu wygranej :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co się stało w "TzG", zostaje w "TzG". Wypowiedź Klimenta fatalna, ale nie miała wpływu na ocenę uczestników i przebieg rywalizacji programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

13 edycję programu oglądało o 610 tysięcy widzów mniej niż poprzednią, emitowaną dwa lata temu, mimo to TVN był liderem rynku we wszystkich grupach wiekowych. Średnia widownia wyniosła 1,86 mln osób.

Rekord widowni był 2 października, tego dnia program oglądały 2 miliony osób.

Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Basia Kurdej-Szatan w live Plejady potwierdziła, że dostała propozycję prowadzenia wzięła udział w castingu przed ostatnim sezonem.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie wykluczałbym Basi Kurdej Szatan jeszcze z pozycji TVN-u. Zbliża się The Masked Singer, więc w tym formacie mogłaby być prowadząca, jurorką albo uczestniczką. Ja osobiście bym się nie obraził na jej udział w programie.

Link do wywiadu z Basią (od 40 minuty rozmowa o Mam Talent) - https://www.youtube.com/watch?v=oBT2F1D2Rd0
Krakus9991
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 19 paź 2021, 21:06
x 6
x 21

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krakus9991 »

Wiadomo co z kolejną edycją? Zazwyczaj na początku kwietnia castingi zaczynały się.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@Krakus9991 w tamtym roku ruszyły 30 kwietnia, więc jeszcze czas jest. Po za tym w tamtym roku Marcin Prokop po finale potwierdził, że castingi w kwietniu, więc na pewno wkrótce więcej szczegółów.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ruszyły castingi do 14 edycji "Mam Talent!".
https://www.tvn.pl/programy/mam-talent, ... 442,n.html

Również tym razem program będzie realizowany nie w teatrach, a w studio telewizyjnym. W nowym sezonie będzie 8 odcinków castingowych (w tym obrady) i 4 odcinki półfinałowe. Nie zabraknie "złotego przycisku", "dzikiej karty" i "platynowego przycisku".

W emisji są już również spory castingowe.
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Buciku, spoTy! :DD
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W emisji jest nowy spot zachęcający do udziału, a w nim informacja o castingu stacjonarnym, którym odbędzie się 14 maja w Warszawie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wczoraj odbył się casting stacjonarny do nowej edycji "MT!", oczywiście wśród uczestników są też w dużej mierze Ukraińcy:



Przy okazji na profilu programu na Instagramie potwierdzono, że skład prowadzących i jury nie ulegnie zmianie.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ruszyły zapisy na widownię programu, a także w TV lecą spoty zachęcające do udziału w nagraniach.
https://www.tvn.pl/programy/mam-talent, ... 722,n.html

Nagrania odbędą się 12-13, 20-22, 27- 29 czerwca oraz 4 i 5 lipca.
TuptuśStuttgart21
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 06 sie 2021, 20:02
x 8
x 7

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TuptuśStuttgart21 »

Licze ze edycja 14 bedzie lepsza i nieco bardziej rewolucyjna wynagrodzi lekkie rozczarowanie 13 edycji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości