niespodzianka

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
dukra13
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: dukra13 » 30 sie 2008, 17:09

abonament mam opłacony do końca miesiąca a dzisiaj było nie bylo jest 30.
Właczyłam telewizor i
Błąd 04. Dekoder zablokowany.
Weszłam na ICOK:
101 - brak aktywnego kontraktu dla podanej karty.
W ten sposób nic nie wiem.Jestem calkowicie zablokowana. Zero wiadomości.
Fakt nowej karty jeszcze nie wlożyłam, bo dekoder nie chce ruszyć na nowej karcie. .Prubóję dzwonić na informację , jestem.............. 52 w kolejce.
Ten abonament opłacilam ale dopiero wczoraj.
Tutaj jest strasznie, brak płatnosci elektronicznych tylko dralowanie do banku.
Krzysiek_46
Użytkownik
Kontakt:

niespodzianka

Post autor: Krzysiek_46 » 30 sie 2008, 18:11

Tak to jest w tym cyfrowym polsacie.Moja koleżanka też miała zablokowany dekoder z tego powodu że nie wymieniła karty.Karta nie mogła podejść do dekodera czyli nie chodziła.Zadzwoniła do cyfrowego polsatu opiepszyła gości i jej puścili po 10 min na nowej karcie programy.:).Tak to jest w tym cyfrowym polsacie wszystko się psuje albo coś nie chodzi.
Awatar użytkownika
Hellboy
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: Hellboy » 01 wrz 2008, 11:30

Tutaj jest strasznie, brak płatnosci elektronicznych tylko dralowanie do banku.
Przepraszam, a kto Ci zabrania dokonać płatności drogą elektroniczną? Większość banków obecnie ma dostęp do rachunku poprzez internet, mBank ma taki dostęp na przykład. Jeśli karta nie współpracowała z Twoim dekoderem, to mogłaś to zgłosić dużo wcześniej.
Prubóję dzwonić na informację
Oczy bolą... używaj Firefoxa, Worda albo kup sobie słownik.
Pozdrawiam
Rzeznik86
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: Rzeznik86 » 01 wrz 2008, 20:31

dukra13 pisze:Ten abonament opłacilam ale dopiero wczoraj.
Którego dnia podpisałaś umowe z Polsatem?
dukra13
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: dukra13 » 07 wrz 2008, 20:49

Dziękuję za odpowiedzi. Sprawa już rozwiązana.
Hm... umowę to ja podpisałam ponad 8 lat temu. Mam stary dekoder. Polsat zaskakuje mnie takimi niespodziankami co jakiś czas .Bez podania informacji np. zmienia częstotliwość. Ta wiadomość jest oczywiście na kanale technicznym. ale jak się ma odcięty sygnał z satelity to i nie ma kanału. Zakładając konto na ICOK, myślałam,że tą drogą dostanę informację.Okazuje się ,że konto też blokują z dekoderem. Uważam, że właśnie powinnam zostać poinformowana dlaczego mam odcięty sygnał z satelity, choćby przez ten ICOK.. Tym razem powodem była wymiana karty.Mój dekoder nie był w stanie sam ruszyć po wymianie karty.
dukra13
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: dukra13 » 24 wrz 2008, 20:27

Miałam właśnie usunąć z ulubionych te wypowiedzi, ale własnie zadzwoniła znajoma, która też ma dekoder Polsatu. Wsciekła jak nie wiem, bo jej nowy zresztą dekoder też nie chce ruszyć na nowej karcie. Odblokowali ją po 3 godzinach. Zresztą była mądrzejsz o moją wiedzę.
To jest totalna porażka Polsatu.
nathe
Użytkownik

niespodzianka

Post autor: nathe » 25 wrz 2008, 12:58

jesli ktos dostal karte w lipcu,a jej do tej pory nie wlozyl, to nic dziwnego.. nowa karte trzeba aktywowac..
wystarczy zadzwonic pod nr 022 2 444 666 (nie zglkasza sie zadna osoba, poniewaz jest to spejalny nr do aktywacjii kart) wcisnac 1 i podac nowy nr karty (spisany z karty,a nie z tej informacji wyslanej razem z karta)..potem kanal 21 i do godzinki czasu ruszy..najlepiej rano wtedy nawet 5 minut to nie trwa..

poza tym wazna rzecz - ICOK!!! tam rowniez mozna sobie rozne rzeczy zalatwiac i wysylac sygnal na nowo, ponawiac polaczenie z satelita

powodzenia

{{{Byłoby miło czasem zobaczyć jakieś duże litery w twojej wypowiedzi poza skrótem, nast. razem brak ich będzie równoznaczny z ostrzeżeniem - Tomek}}}
Zablokowany

Wróć do „Kosz”