Proszę mi doradzić czy mam wybrać n-kę

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Krzysiek_46
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Krzysiek_46 » 10 wrz 2008, 17:06

Witam.Jestem abonamentem cyfrowego polsatu od 3 lat.Chcę wybrać inną platformę cyfrową ponieważ nie interesuje ta oferta cyfrowego polsatu.Proszę mi doradzićczy dobrze bym wybrał jak bym zdecydował się na telewizje n.Prosze o rady.
0 x
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Post autor: Tomala » 10 wrz 2008, 17:13

Jako, że moderatorzy pewnie skasują ten wątek bo identyczny już istnieje... proponuję dołączyć się do dyskusji do wątku, który kiedyś tam założyłem...;):
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=2718
0 x
CZYNY NIE CUDA... ;)
zabros
Użytkownik

Post autor: zabros » 17 wrz 2008, 12:23

jestem w n juz dwa lata jestem super zadowolony czasza 90 jakosc na diagnostyce do100% obraz w hd na sony brawia 40 bajka bylem w cyfrze ipolsacie N jest najleprza zz
0 x
maciej
Użytkownik

Post autor: maciej » 17 wrz 2008, 16:05

mam n od grudnia a cyfre tez mam ale od 2003 ale n jest najlepsza kanaly hd bez dodatkowych oplat kanal n sport hd z liga mistrzow duzo by bylo tutaj opisywacz ale n-ka jesta najlepsza dzisiaj nawet moja siostra kupula n boxa. polecam tylko n-ke. no i co najwazniejsze tylko w n jest discovery hd, polecam
0 x
maciej
Użytkownik

Post autor: maciej » 17 wrz 2008, 16:07

vvvvvvvvvvvvvvv
0 x
Krzysiek_46
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Krzysiek_46 » 17 wrz 2008, 16:33

Chyba zakupie n-ke tylko pierw musze złożyć wypowiedzenie w cyfrowym polsacie.
0 x
Awatar użytkownika
p.waldemar
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: p.waldemar » 27 wrz 2008, 8:57

Potwierdzam częste "usterki"w przekazywaniu obrazu i dżwięku.Ale nagroszą stroną "N" są programy.Nie spodziewałem się że będzie platorma gorsza od Cyfroergo Polsatu pod kątem powtórek programowych.A jednak.Jak w Polsacie cyfrowym można by było jakoś sklecić z okresu czterech miesięcy,jeden miesiąc programowy,to w "N" taki program można by było "skleić'z okresu sześciu miesięcy.A szczytem powtórek jesy Uniwersal Chanel.Tak więc zdecydowaniw nie polecam "N">
0 x
Mowa srebrem,milczenie złotem,jestem za mową a nie za bełkotem.
Animal
Użytkownik

Post autor: Animal » 28 wrz 2008, 18:12

maciej pisze:mam n od grudnia a cyfre tez mam ale od 2003 ale n jest najlepsza kanaly hd bez dodatkowych oplat kanal n sport hd z liga mistrzow duzo by bylo tutaj opisywacz ale n-ka jesta najlepsza dzisiaj nawet moja siostra kupula n boxa. polecam tylko n-ke. no i co najwazniejsze tylko w n jest discovery hd, polecam
Przez sprytne posunięcie n-ki przyjął się taki pogląd,że kanały HD w n-ce są za darmo a w C+ czy CP płatne.Więc spytam się czy skoro wszystkie są za darmo to je wszystkie możesz oglądać a w to wątpię bo musiałbyś mieć ful pakiet z dodatkami/HBO,Filmbox/.Formalnie nie kosztują ale są wszystkie porozrzucane po wszystkich pakietach i dodatkach więc aby je mieć wszystkie/bo są za darmo/trzeba spory abonamencik wywalić to po pierwsze.Po drugie ile czasu zajmuje LM i to z przerwami dwu tygodniowymi i ostatecznie TVP ma też transmisje czy Sat 1 free a najlepsze ligi i dochodzi tu jeszcze taki mały szczegół jak możliwość wgrywania do dekoderów C+ oprogramowania alternatywnego,które daje możliwość dodatkowo oglądania całej Premiere a tam są wszystkie mecze i Bundesligi,LM i innych a oficjalnie na samym C+Sport masz 4 najlepsze ligi + naszą EL.A wracając do pytania to trudno coś takiego doradzić gdyż są różne gusta,upodobania itp.Dlatego Ty sam powinieneś popatrzyć ze stron CP,C+,N-ki jakimi pakietami i programami dysponują.Jaką kwotę maksymalną możesz na to przeznaczyć pamiętając o tym że promocyjne ceny się kończą i później trzeba płacić właściwą stawkę przynajmniej jakiś czas.Pomocą będzie tu np.tygodnik TO i Owo gdzie jest zawartość programowa praktycznie wszystkich kanałów z tych trzech platform.Z decyzją wstrzymaj się do 30.09.bo mam być konferencja C+ i tu mogą być jakieś zmiany programowe/jak by nie było 10 lecie C+/.Rada nie sugeruj się zbytnio innymi radami bo wiadomo każda sroczka swój ogonek chwali i po drugie co jednemu się podoba nie musi się podobać Tobie bo w ostatecznie Ty kupujesz ostatecznie towar i jaki wybierzesz taki będziesz miał na ten roczek przynajmniej.Pozdrowienia
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 79
x 191

Post autor: Pawel » 28 wrz 2008, 18:35

Animal pisze:
maciej pisze:mam n od grudnia a cyfre tez mam ale od 2003 ale n jest najlepsza kanaly hd bez dodatkowych oplat kanal n sport hd z liga mistrzow duzo by bylo tutaj opisywacz ale n-ka jesta najlepsza dzisiaj nawet moja siostra kupula n boxa. polecam tylko n-ke. no i co najwazniejsze tylko w n jest discovery hd, polecam
Przez sprytne posunięcie n-ki przyjął się taki pogląd,że kanały HD w n-ce są za darmo a w C+ czy CP płatne.Więc spytam się czy skoro wszystkie są za darmo to je wszystkie możesz oglądać a w to wątpię bo musiałbyś mieć ful pakiet z dodatkami/HBO,Filmbox/.Formalnie nie kosztują ale są wszystkie porozrzucane po wszystkich pakietach i dodatkach więc aby je mieć wszystkie/bo są za darmo/trzeba spory abonamencik wywalić to po pierwsze.
Tak samo jak w C+ dopłacając za każdy po 5 zł (nie liczę promocji bo promocja nie trwa wiecznie).
@maciej, pisząc że w n kanały HD są za darmo chodziło o to że biorąc dany pakiet masz kanał HD w cenie tego pakietu a nie musisz za niego dodatkowo dopłacać. A że są porozrzucane po różnych pakietach to nic dziwnego, w N są pakiety podzielone tematycznie i każdy kanał HD jest przyporządkowywany do tego, do którego pasuje. Nka jeśli idzie o podział kanałów na pakiety, wzięła przykład ze Sky. Tam też pakiety są podzielone tematycznie (np. film, dzieci, muzyka, style i kultura, nauka itp.) tyle że tam trzeba jeszcze dodatkowo płacić za dostęp do kanałów HD, które są w danym pakiecie.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Animal
Użytkownik

Post autor: Animal » 28 wrz 2008, 18:58

Wiem,że formalnie każdy z osobna kanał HD n-ki jest za darmo ale przykładowo chcesz mieć samo MTV HD,które jest formalnie za darmo musisz wybulić 16 zł wykupując pakiet muzyczny a w C+ dokupujesz 3 kanału HD /MTV,NG i Eurosport/za 12 zł.Więc każda platforma rozwiązała to po swojemu.W C+ dokupujesz samo HD a n-ce aby mieć wszystko dokupujesz praktycznie wszystkie pakiety.I to się nazywa za darmo.Jest to po prosty sprytna manipulacja i tyle.I niech nie reklamują,że jest tyle kanałów HD bo,żeby to wszystko mieć musisz wykupić ful pakiet i opcje dodatkowe i nie chce mi się zliczać ile by taka przyjemność w n-ce kosztowała a ile ewentualnie w C+.Pozdrowienia
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 79
x 191

Post autor: Pawel » 29 wrz 2008, 10:09

Mnie np. kompletnie nie interesuje wykup wszystkich pakietów po nie miałbym czasu na ich oglądanie. Mam 3 pakiety w których mam 7 kanałów HD w cenie 48 zł miesięcznie, czyli w normalnej cenie za te pakiety. Nie muszę nic dopłacać za to żeby mieć dostęp do kanałów HD w ramach tych pakietów.
I dlatego wielu piszę że kanały HD w N są za darmo co oczywiście jest popularnym skrótem myślowym.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
drtom
Użytkownik

Post autor: drtom » 05 sty 2009, 22:45

Tez mam N-ke i wybralem ja tylko ze wzgledu na kanaly HD, jest ich najwiecej za najnizsza cene.
Wiecej info znajdziecie na www.tv-n.pl

Pozdr.
0 x
Miś Uszatek
Użytkownik

Post autor: Miś Uszatek » 07 sty 2009, 12:22

drtom pisze:Tez mam N-ke i wybralem ja tylko ze wzgledu na kanaly HD, jest ich najwiecej za najnizsza cene.
Zżera mnie ciekawość jak wyliczyłeś tę najniższą cenę?
0 x
raf76
Użytkownik

Post autor: raf76 » 08 sty 2009, 1:58

telewizja nowej generaci 'n' to tacy sami naciagacze ja cyfra czy polsat . ja juz mam ponad 15 miesiecy i wiem ze to tez bada zlodzieji. Z REZYGNACJA Z TELEWIZJI N SA TEZ PROBLEMY .Po pierwsze wydacie duzo na telefony.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”