Era Tak Tak

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Post autor: aggis »

Weszła alternatywna wobec taryfy Happy oferta: Nowy TakTak. Zmniejszają się stawki wyjściowe za połączenia, zmienia się wielkość pakietów:
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/nowy_tt

Najciekawszym rozwiązaniem wydaje mi się "godzina za grosze"- stawka rozmowy trwającej do 1h to 0,99.
Pakiety obecne w starym TakTaku chyba tracą swoją ważność. Zastanawiam się, czy przechodząc na Nowy TT staż w TT liczy się od początku. Muszę się dokładniej zapoznać z ofertą, ale chyba nie ma tam tez taryfy "nocne szaleństwo".
łobuziara
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: łobuziara »

to już jest oferta na święta?
pytam, bo jestem ciekawa, czy tym samym nic więcej się nie wydarzy i innych operatorów..
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Sądzę, że ta oferta to taka podstawa, i będzie się dalej rozwijać. Chwilowo byłam w kropce, bo niby wielkich zmian nie ma. Jednak usługa "godzina za grosze" jest dość intrygująca. Kiedy się ją aktywuje- nie można wykupywać pakietów minutowych. Ale jednak- można swobodnie gadać, do 1h, czyli praktycznie- bez ograniczeń. Przeliczam, przeliczam. I tak, jeśli teraz płacę 21 zł za pakiet lojalnościowy, w którym mam 150 minut. I nocne szaleństwo za 9gr/min. To każda rozmowa trwająca więcej niż 8 minut (w przypadku pakietu) i 11 minut ( w taryfie nocne szaleństwo) wychodzi znacznie korzystniej dla Godziny za Grosze. Moje rozmowy, te najkrótsze, szybkie i pospieszne, to jakieś 3 minuty. A stawki wyjściowe na rozmowy są takie same, jak mam teraz- a mogą się zmniejszyć. Smsów raczej niewiele piszę, więc 18gr/smsa to dla mnie żadna różnica. Kiedy wykorzystam do końca swój lojalnościowy- przechodzę. Męska decyzja :)
łobuziara
Użytkownik

Era Tak Tak

mysłałam że ten nowy TT będzie automatycznie zaaplikowany zamiast starego...
shams
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: shams »

Nie, istnieje możliwość pozostania przy starej ofercie TT-niektórym bardziej odpowiada stary TT, niektórzy natomiast mogą wybrać nowego z opcją godzin za grosze;)
łobuziara
Użytkownik

Era Tak Tak

to bardzo dobrze ;) to tak samo jak w heyah w przypadku wyboru obecnego Multipakietu a nowej Równej Taryfy ;)
shams
Użytkownik

Era Tak Tak

Tak, rezygnacja ze starego TT musiałaby oznaczać rezygnację z jego pakietów, które są korzystne dla większości użytkowników. Nowy TT też ma kilka fajnych ofert, pytanie kto i jak dzwoni:)
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

NTT daje ogólnie dwie opcje: dla tych, którzy mało dzwonią (pakiety minutowe) i długo dzwonią (gzg). W obu opcjach można wziąć jeszcze numerki za grosze, ale w przypadku gzg to raczej nie jest potrzebne. Poza tym- raz w miesiącu można dezaktywować gzg, i aktywować ją też raz na 30 dni. Czyli istnieje możliwość żonglerki, bez większych strat. A w międzyczasie- można wykupić pakiet minut. Dla mnie gzg jest bardzo atrakcyjna. Ale też pewnie wielu starszych użytkowników zdecyduje się pozostać przy happy. Wybór jest, możliwości też :)
łobuziara
Użytkownik

Era Tak Tak

mam heyah, z której jestem zadowlona, ale muszę przyznać, że TT się udała ta nowa oferta ;)
shams
Użytkownik

Era Tak Tak

Dokładnie, Nowy TT posiada dwie grupy targetowe- i dobrze, każdy wybiera to, co mu pasuje ma rzeczywiście tanio, a nie tylko taniej;P
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Taryfa Happy była chyba bardziej wypośrodkowana :) też mi jej trochę szkoda. Ale NTT, a raczej godzina za grosze, daje możliwość prowadzenia rozmów przez telefon. A nie krótkiego załatwiania spraw- bo minuty lecą.
shams
Użytkownik

Era Tak Tak

Jeśli prowadzisz z reguły długie rozmowy to jest to korzystna opcja, wynagradza wtedy drogie, krótkie połączenia. A zmieniając temat to słyszeliście coś może o podwójnych doładowaniach, może na święta?
dartagan
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: dartagan »

ja jeszcze nic nie słyszałem ale myślę że niedługo się czegoś dowiemy. ciekawe co nasz op gotuje nam na święta. mam nadzieję że będziemy zadowoleni z prezentów jakie dostaniemy
aggis
Obserwator

Era Tak Tak

Pozostaje nam niecierpliwie zacierać rączki i wyczekiwać naszego taktakowego św. Mikołaja :)
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik

Era Tak Tak

Post autor: perkoz31 »

A ja jestem ciekaw czy mobillking jakoś zareaguje na nowe oferty konkurencji? Jeżeli tak, to ciekawe do ilu będą mogli opuścić? 40 gr/min? Bo chyba mniej to nie ma bata…. chociaż kto wie...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”