Radio ZET

manieck_fm
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2022, 15:20
x 23
x 22

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: manieck_fm »

Kamilo pisze: 01 kwie 2022, 19:57 Tych nazw stąd i zowąd znajomych jest sporo 🤨 „Dzieje się” to był program newsowy w WP, „Szczyt wszystkiego” to lista przebojów światowych w RNŚ, a w Trójce Olka Kaczkowska prowadzi „Jasną Stronę Mocy”, ale w ZETce codziennie będzie przecież „Jasna Strona Nocy”, więc nie wiem czego się czepiam 🤔
Są to na pewno lepsze nazwy niż "Poranek/Dzień/Popołudnie/Wieczór z Radiem ZET", które miały miejsce za Assendiego.
Ale z drugiej strony zamiast "Szczyt wszystkiego" mogło zostać "Uważam ZET"
laszlo12
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:00
x 64
x 40

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlo12 »

Tradycyjnie pokuszę się o komentarz do nowej ramówki Radia ZET.

Najbardziej mnie cieszy Marcin Wojciechowski codziennie wieczorami! Moje prośby zostały w końcu wysłuchane. 8) Fajnie też, że znowu usłyszymy od poniedziałku do piątku Ewelinę Pacynę - i to w paśmie, w którym mi osobiście pasuje najbardziej.

Dobrze też będzie znów o poranku usłyszeć Marka Starybrata. Gdy gruchnęła wieść o tym, że wraca do Zetki, oczywistym było, że znów usłyszymy go w DDB. Inne pasmo nawet nie wchodziło w grę. Powrót króla po ponad 6 latach! :D Ciekawi mnie, jak wypadnie w duecie z Robertem Motyką. Oby to był nowy Budnik, a nie nowa Dziewit.

Nie miałem nigdy okazji usłyszeć Karpowicza solo, w ogóle przez te 2,5 roku jego pobytu w Zetce jest najrzadziej przeze mnie słuchanym prezenterem, zatem z zaciekawieniem włączę radio w poniedziałkowe popołudnie. Podobnież z Kołodziejską, w której programie pewnie pojawią się elementy dotychczasowego "W waszej sprawie".

Duet Sońta-Korościel jest po prostu znakomity. Dopóki ich razem nie usłyszałem, uważałem, że to Korościel z Michałowskim są świetnym tandemem. Jednak gdzieś od roku Marcin z Michałem pokazują, że są absolutnym topem. Szkoda tylko nazwy "Uważam ZET".

Zupełnie dla mnie nijacy prezenterzy, czyli Adamski i Ptaszyński, lądują w weekendach. Aprobuję. Przy czym pasmo tego drugiego (11-17) jest zdecydowanie za długie.

Nocka do 3 to kolejne dobre posunięcie. Nie rozumiem tylko, dlaczego ma to być prowadzone rotacyjnie. Według mnie powinni zostawić tu tylko Radzikowskiego, bo przez to nie ma kto prowadzić sobotniego pasma między 17 a 20. Daje się to Korościelowi, co niemal na pewno spowoduje, że jedno wydanie "Szczytu wszystkiego" Sońta poprowadzi sam.

Podsumowując, to jest bardzo dobra ramówka. Na plus Wojciechowski i Pacyna codziennie, powrót Starybrata do DDB, powrót kultowego ZET Dance, Ptaszyński tylko w weekendy. Na minus zbytnie poszatkowanie ramówki w dzień powszedni i zbędna rotacja nocą, w konsekwencji czego weekendowa ramówka sprawia wrażenie kleconej bez pomysłu (Ptaszyński przez aż 6 godzin, Korościel z braku laku w sobotę od 17-20, w sobotni wieczór Nowak, w niedzielny Radzikowski).
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dziś w paśmie 10-13 obecna jest Ewelina Pacyna.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2022, 12:58 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Nie było o tym mowy w komunikacie prasowym ale wszystko wskazuje na to że po roku znika popołudniowe wydanie Gościa Radia Zet i nadawane od stycznia 2019 autorskie programy Tomasza Kasprzyka i Michała Figurskiego które i tak od września 2021 były na antenie w okrojonej wersji.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Te autorskie programy w pełnej wersji były dostępne w formie podcastów na Playerze Radia ZET i w sumie mogłyby tam pozostać.
Gierek
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 22 cze 2021, 21:30
x 30
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gierek »

Zmiany w ramówce Radia Zet w związku z wojną na Ukrainie popieram - więcej informacji to większa ilość ludności, która może się dowiedzieć o nowych rzeczach.
A co do nowej wiosennej ramówki Zetki, to jak dla mnie zapowiada się genialnie, urozmaicona ramówka. Szkoda, że radia prawie w ogóle nie słucham.
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Z jednej strony fajnie że te pasma w tygodniu będą 2-3 godzinne. Z drugiej strony 6 godzinne pasmo weekendowe to przesada. Mogłaby wrócić Marzena Chełminiak ze swoim programem. Generalnie te weekendy mogłyby być bardziej "autorskie".
Kubasek
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2022, 15:33
x 1
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kubasek »

Jak dla mnie jest OK. Mogliby tylko zredukować czas Adriana Nowaka. Facet zupełnie mnie nie przekonuje.
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Kubasek pisze: 03 kwie 2022, 21:23 Jak dla mnie jest OK. Mogliby tylko zredukować czas Adriana Nowaka. Facet zupełnie mnie nie przekonuje.
Mnie zastanawia dlaczego w ogóle on się w Zetce znalazł. Był to pomysł Michała Celedy. Nowak jest jeszcze słabszy od Łukasika którego już na szczęście w Zetce nie ma.
Kubasek
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2022, 15:33
x 1
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kubasek »

BTW. Czy w Zetce ktoś siedzi w weekendy po 23? Wczoraj leciała muzyka, a teraz leci powtórka "7 Dnia Tygodnia".
laszlo12
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:00
x 64
x 40

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlo12 »

lukaszradio pisze: 03 kwie 2022, 21:55
Kubasek pisze: 03 kwie 2022, 21:23 Jak dla mnie jest OK. Mogliby tylko zredukować czas Adriana Nowaka. Facet zupełnie mnie nie przekonuje.
Mnie zastanawia dlaczego w ogóle on się w Zetce znalazł. Był to pomysł Michała Celedy. Nowak jest jeszcze słabszy od Łukasika którego już na szczęście w Zetce nie ma.
Nowak jest doprawdy beznadziejny. Podczas ostatniego ZET Party opowiadał, że naukowcy odkryli, dlaczego warto spać w skarpetkach... Ten program miał w swojej historii wiele nazw i prowadzących, ale tylko Nowak wpadł na zupełnie niezrozumiały dla mnie pomysł, aby prowadzić go jak każdą inną audycję i wplatać jakiś infotainment z radiozet.pl. Czy któryś didżej w klubie w ten sposób prowadzi imprezę? :lol:

Czy słabszy od Łukasika? Ja bym postawił między nimi znak równości, bo obydwaj są równie tragiczni i nie pasują do Zetki.
Kubasek pisze: 03 kwie 2022, 23:38 BTW. Czy w Zetce ktoś siedzi w weekendy po 23? Wczoraj leciała muzyka, a teraz leci powtórka "7 Dnia Tygodnia".
Nie i uważam to za spore nieporozumienie, żeby tak duża stacja kończyła w weekendy program z prezenterem już o 23.
Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

Jakie są Wasze wrażenia po pierwszym poranku Motyki i Starybrata?
lubelski87
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2021, 20:58
x 1
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lubelski87 »

Radio! pisze: 04 kwie 2022, 11:01 Jakie są Wasze wrażenia po pierwszym poranku Motyki i Starybrata?
Dla mnie ,
porażka ,
o ile Marek , to radiowiec ,
czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu , to Robert cóż lepiej niech zajmuje się kabaretem , jak to robił dotychczas .
Być może z biegiem czasu będzie lepiej ,
ale nie wróżę temu duetowi przyszłości radiowej .
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Robert Motyka przez kilka/kilkanaście lat pracował w radio, więc też ma doświadczenie na "majku".
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Poranek porażką? To nie wiem jak nazwać pasmo 12-15 - Karpowicz może to zły dzień, ale jest TRAGICZNY TOTALNIE - jakieś suchary silenie się na żarty, które są żenujące, a nie śmieszne :o

Michałowski nie powalał, ale dało się go słuchać - Karpowicza mam dość po 2 godzinach już pierwszego dnia.


Pacyna najlepsza dzisiaj ewidentnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości