Radio ZET

Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

To ramówka od poniedziałku do piątku. Plus Minus Lista zastąpi sobotnią LP, a Uważam ZET przechodzi do historii.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

To oznacza, że Marcin Wojciechowski będzie popołudniami przez 5 dni w tygodniu, ekstra. :)
Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

Wieczorami - do północy. :)
Kubasek
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2022, 15:33
x 1
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kubasek »

Co z weekendami?
manieck_fm
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2022, 15:20
x 23
x 22

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: manieck_fm »

Starybrat o poranku, Sońta z Korościelem po południu, Wojciechowski wieczorem - szykuje się jedna z lepszych ramówek w ZETce. :D
tomaszgra11
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 15:48

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszgra11 »

Kubasek pisze: 01 kwie 2022, 15:35 Co z weekendami?
Mam nadzieję, że sobotnie ZET Party pozostanie 😀
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Jak Zetki słucham obecnie wręcz incydentalnie, tak bardzo cieszy mnie to, że stacja idzie znowu w dobrym kierunku po bałaganie w wykonaniu Assendiego. :) Szkoda tylko, że "zaraza" z konkurencji w postaci upchnięcia kabareciarza do poranków dotarła i tutaj.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

W soboty rano Michał Adamski.
Od 11 do 17 - Czas wolny - Mateusz Ptaszyński (za długie to pasmo...)
17-20 - Siła muzyki - Michał Korościel

Swoją drogą - ZETka nadal nie umie w komunikację. Prezenterzy robią w radiu i w swoich social mediach wielkie tajemnice, a my znamy już prawie wszystkie programy ;) Komunikatu prasowego nadal brak...
lubelski87
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2021, 20:58
x 1
x 6

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lubelski87 »

Zetka przygotowała spot reklamujący wiosenną ramówkę
Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Swój program w niedzielę będzie miał Kuba Olszewski. Ciekawe czy zostaną jingle Radio Zet i już. Szkoda że znika Uważam Zet - nazwa mogłaby zostać. Zamiast Dzieje się mogłoby wrócić Nie do zobaczenia zostawiłbym też listę w sobotę a przywrócił Zet na punkcie muzyki
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

A czy "ZET Dance" różniło się od "ZET Party" czymś innym niż tylko nazwą? Jeśli już mieli przywrócić jakąś dawną nazwę, to wolałbym "PartyZETkę".

"ZET Dance" będzie zaczynać się o 20:00, a to oznacza dodatkową godzinę imprezowego grania, z czego jestem bardzo zadowolony. :) To też oznacza, że wyrzucili w końcu z ramówki "ZET Koncert", którego nie lubiłem.

Warto też dodać, że do "DDB" wraca cykl "Piosenki z lektorem" ze Stanisławem Olejniczakiem.

Szykuje się najlepsza ramówka Zetki od lat, mam nadzieję, że prędko tego nie zepsują.
Radio!
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:50
x 1
x 17

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radio! »

kacper3100 pisze: 01 kwie 2022, 17:51 A czy "ZET Dance" różniło się od "ZET Party" czymś innym niż tylko nazwą? Jeśli już mieli przywrócić jakąś dawną nazwę, to wolałbym "PartyZETkę".

"ZET Dance" będzie zaczynać się o 20:00, a to oznacza dodatkową godzinę imprezowego grania, z czego jestem bardzo zadowolony. :) To też oznacza, że wyrzucili w końcu z ramówki "ZET Koncert", którego nie lubiłem.

Warto też dodać, że do "DDB" wraca cykl "Piosenki z lektorem" ze Stanisławem Olejniczakiem.

Szykuje się najlepsza ramówka Zetki od lat, mam nadzieję, że prędko tego nie zepsują.
W ostatnich latach - różniło się tym, że w ZET Dance była godzina muzyki bez gadania. Nie było wiadomości, a prezenter odzywał się tylko o pełnej, żeby zapowiedzieć co będzie grane. Podejrzewam, że tym razem będą normalne wejścia.

ZET Dance to też kultowa audycja w ZETce ze słynnymi jinglami: "ZET Dance on the radio NOW NOW NOW NOW" :)
Awatar użytkownika
ReinholdF
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 03 mar 2022, 14:55
x 125
x 82
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ReinholdF »

Ja tu widzę nawiązania do kilku okresów w historii Zetki w nowej ramówce:

- po pierwsze: nazwa "Plus Minus Lista" brzmi jak "Komputerowa Lista Przebojów" prowadzona niegdyś przez Mariusza Nałęcza-Nieniewskiego i Mariusza Rokosa. Czyżby nadchodzi nowy system głosowania? Nie wątpię w to, że chętnie chcą reaktywować choć po trochu niektóre części "Komputerowej" do nowej formuły programu. Tu widać w tym rękę Wojciechowskiego i Starybrata (co on akurat pomagał sekretarzowi Olszewskiemu przy całości konstrukcji wiosennej ramówki).

- po drugie: Duet Starybrat-Motyka jest dziwny. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Robert ma doświadczenie, co sam przyznał w powyżej postawionym wywiadzie, że pracuje już od czasów kiedy on był w Radiu Jowisz w Zielonej Górze, był w Roxy FM na porankach przez pewien czas, więc - hmm... - co miałoby pójść nie tak? Ale jakoś z Budnikiem (który pracuje w Melo) nie chce ten pierwszy mieć nic wspólnego? Zobaczymy na ile będą jajcarscy i kontrowersyjni jak niegdyś ten wspomniany przeze mnie duet Starybrat-Budnik sprzed lat.

- po trzecie: Wyczuwam tu trochę podobieństw do projektów, albo z innych czasów (jak choćby "Dzieje się" = stare "Nie do zobaczenia" sprzed chyba 2008, kiedy to zmieniono formę na bardziej informacyjno-lifestylową) - albo z innych anten (te "poranne rapy" Majewskiego, to nic innego jak kontynuacja rapów z "Szymorninga" Eski).

Mnie najbardziej boli brak konkurencji podcastowej z RMF-em. Oni w Krakowie mają sporą bazę podcastów, będących ciekawymi treściami jak "Misja specjalna" czy "Dorwać bestię" oraz nawet tworzone w ramach radia internetowego RMF24 rozmowy z gośćmi do odsłuchu w niemalże wszystkich platformach streamingowych. A Zetka ma tylko jeden podcast - i to powstały we współpracy z Upday o układach politycznych - jakieś rozmowy w ramach "Nie mam pytań" czy "Cały ten świat" i nic ponadto. I te podcasty trudno znaleźć w API ListenNotes, z którego często korzystam, nie mówiąc już o Spotify. A stać ich na więcej.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Tych nazw stąd i zowąd znajomych jest sporo 🤔 „Dzieje się” to był program newsowy w WP, „Szczyt wszystkiego” to lista przebojów światowych w RNŚ, a w Trójce Olka Kaczkowska prowadzi „Jasną Stronę Mocy”, ale w ZETce codziennie będzie przecież „Jasna Strona Nocy”, więc nie wiem czego się czepiam 🤨
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości