[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

3rd pisze: 05 lip 2022, 17:33 Rozenek 53 lata
Małgosia ma 44 lata!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: Do składu Mołek-Rozenek brakuje jeszcze Kini Rusin, ta - niestety - już nie może wystąpić :twisted:
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Ale Karolina Ferenstein-Kraśko może. :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@pulkownik Jastrząbpost powinien ten artykuł wyrzucić do kosza, tak to jest dramatycznie napisane, a już w przypadku DWTS kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tymi duetami Nyle i Jodie. W ogóle research oryginalnego artykułu kiepski, bo nie wspomniano o dwóch postaciach: Alfons Haider - pierwsza męska para w austriackim i w ogóle na świecie Tańcu z Gwiazdami oraz Nicolas Puschmann, który zatańczył tak jak Alfons z... Vadimem Garbuzovem w zeszłorocznej edycji, ale niemieckiego Let's Dance.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dejmian pisze: 05 lip 2022, 17:19 Myślicie, że naprawdę Rozenkowa odejdzie z TVN? Jeśli tak, to za Edwardem sznur jego piewców poleciał. Tylko TVN jakoś tak jest rozszarpywany na kawałki, a niewiele z niego zostało.
To, że odejdzie to wierzę NATOMIAST nie klei mi się udział w programie i Mołek i Rozenek z tym rzekomym przejściem Edka do Polsatu. Magda nie bez powodu odeszła z TVNu, Gośka dawno przestała być ulubienicą w dworku Edzia, nawet jej na ślub nie zaprosił.
3rd pisze: 05 lip 2022, 17:35 Ale Karolina Ferenstein-Kraśko może. :)
Ooo tak i jeszcze z mężem w pakiecie, chociaż on bardziej pasowałby do drugiego sezonu Mask Singer :twisted: Przebrany za jakiś drób.
Rektor pisze: 05 lip 2022, 17:36 @pulkownik Jastrząbpost powinien ten artykuł wyrzucić do kosza, tak to jest dramatycznie napisane, a już w przypadku DWTS kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tymi duetami Nyle i Jodie.
Biję się w piersi, pobieżnie przejrzałem przed zalinkowaniem XD

BTW, WSPANIALE że para jednopłciowa pojawi się właśnie teraz, w takiej edycji robionej z rozmachem i na bogato, a nie jako celowy naganiacz widowni przy budżetowym sezonie jak rok temu.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Zgadzam się, że lepiej teraz niż jakiś naganiacz na siłę.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jutro o 9 oficjalne ogłoszenie Jacka Jelonka.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Po Mołek myślałem że nikt i nic nas nie zaskoczy, a tu wczoraj Gośka, dziś Jacek, strach myśleć kogo jutro portale ogłoszą :P
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Gdyby nie ambicje polityczne, to obstawiałbym Mariannę. :twisted:
Rektor pisze:@M@rcin zgadzam się z jednym z powyższych głosów, że Ewelina mogłaby nie odpaść jako pierwsza. Nie zapominajmy, że my jako osoby poruszające się w świecie internetu i telewizji dość szeroko, mamy nieporównywalnie większą wiedzę niż przeciętny zjadacz chleba oglądający sympatyczną panią łapiącą przestępców.
Wiem to doskonale, bardziej chodziło mi o moje kibicowanie do jej szybkiej odpadki. Tak też miałem z Mrozem, wyszło jednak odwrotnie. :twisted:
Ostatnio zmieniony 05 lip 2022, 18:21 przez M@rcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jacek w pierwszym wywiadzie o TZG, mówi że ma wątpliwe umiejętności taneczne, długo się zastanawiał, był zaskoczony propozycją Polsatu, jednak cieszy się, że kolejna duża stacja "dokłada swoją cegiełkę w edukowaniu społeczeństwa i budowaniu pozytywnego obrazu osób LGBT w mediach".
https://www.pomponik.pl/plotki/news-jac ... Id,6137709
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

pulkownik pisze: 05 lip 2022, 18:11 Po Mołek myślałem że nikt i nic nas nie zaskoczy, a tu wczoraj Gośka, dziś Jacek, strach myśleć kogo jutro portale ogłoszą :P
Nazwiska codziennie zaskakują, ale obawy też są, że na koniec ogłoszą Ewelinę Ruckgaber :twisted:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Do tej ekipy pasowała by jeszcze Hanka lub Lenka z brzuszkiem ;)
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 240

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Tutaj wstawiam link do filmiku dla chętnych w którym Maser, Malit, Iwona i Jeschke wypowiadali się o pomyśle par jednopłciowych w poprzedniej edycji
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/tani ... eo/q1zwlpj
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tutaj Iwonka jaka otwarta a pamiętam jak 11 lat temu z oczami jak 5 złotych oglądała pierwszego walca Szpaka i mówiła że musi się przyzwyczaić do jego paznokci i włosów :D

A co Jacka Jelonka i jaką rolę miałby pełnić w parze - akurat tutaj jestem lekką konserwą i uważam że sprawiedliwie by było gdyby uczył się męskich kroków, żeby to było w jakiś sposób uczciwe i porównywalne do innych gwiazd-facetów.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

To jest bardzo dobra wiadomość. :) Ta edycja szykuje się wyśmienicie pod względem uczestników i wizji, że w końcu pojawi się para jednopłciowa. Polsat idzie z duchem czasu. :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

M@rcin pisze: 05 lip 2022, 18:15 Gdyby nie ambicje polityczne, to obstawiałbym Mariannę. :twisted:
Rektor pisze:@M@rcin zgadzam się z jednym z powyższych głosów, że Ewelina mogłaby nie odpaść jako pierwsza. Nie zapominajmy, że my jako osoby poruszające się w świecie internetu i telewizji dość szeroko, mamy nieporównywalnie większą wiedzę niż przeciętny zjadacz chleba oglądający sympatyczną panią łapiącą przestępców.
Wiem to doskonale, bardziej chodziło mi o moje kibicowanie do jej szybkiej odpadki. Tak też miałem z Mrozem, wyszło jednak odwrotnie. :twisted:
Akurat Mrozu to miał ogromnego pecha, ta edycja była mocna tanecznie, a na jego nieszczęście Grochola miała duże poparcie u widzów. Nawet gwiazdy tańczące średnio były ogólnie niezłe.
pulkownik pisze:A co Jacka Jelonka i jaką rolę miałby pełnić w parze - akurat tutaj jestem lekką konserwą i uważam że sprawiedliwie by było gdyby uczył się męskich kroków, żeby to było w jakiś sposób uczciwe i porównywalne do innych gwiazd-facetów.
Szalenie ciężko przy tym wzroście, żeby był followerem, więc też mam taką nadzieję, że będzie miał tylko męskie kroki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejmian i 12 gości