Puls 2 (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: Flis » 12 cze 2012, 16:12

Zobaczymy już wkrótce co tam zaprezentują ciekawego i jaką ramówkę, zawsze nowy kanał powstający jest ciekawym przynajmniej do roku.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 102
x 227

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 13 cze 2012, 17:26

Kilka mniejszych i większych ogólników o TV Puls 2:
portalmedialny.pl pisze:W dniu startu stacja będzie obejmować swoim zasięgiem ponad 96% mieszkańców naszego kraju za pośrednictwem naziemnych nadajników (MUX2). TV PULS 2 ma być uzupełnieniem i rozwinięciem oferty programowej TV PULS.

W ofercie programowej nowego kanału mają znaleźć się bajki dla dzieci, seriale, programy rozrywkowe, edukacyjne i poradnikowe, informacje ze świata show-biznesu oraz programy dokumentalne prezentujące tajniki naszego globu.

TV PULS 2 emitować będzie również programy typu talk-show, programy interwencyjne oraz kulinarne. W ofercie stacji ma również pojawić się rozrywka filmowa oraz muzyczne pasma z niezapomnianymi hitami.
Dominik miał wczoraj rację. To wygląda na zbitkę powtórek programów emitowanych dawniej bądź obecnie w TV Puls. Jak na początek, nie wygląda to bardzo źle.
0 x
Pozdrawiam, Direct
odziom91
Użytkownik
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: odziom91 » 14 cze 2012, 13:32

Dominik pisze:(...) czy nawet TVN 7, który premierowo w ramówce ma tylko kilka seriali, a reszta to powtórki z TVN'u. (...)
Tak. Ale z TVN 7 wydaje mi się, że jest troszkę lepiej. ;) Nawet ostatnio pojawiły się plotki o emisji Dragon Balla. TVN 7 co prawda zdementował te informacje, ale nie wykluczył ich emisji. ;)

A co do TV Puls 2. Szykuje się mix programów - co z tego będzie, nie wiadomo. ;)
0 x
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 19
x 94

Puls 2 (HD)

Post autor: Dominik » 14 cze 2012, 16:19

Powiem szczerze, że przewidziałem prawie wszystkie elementy ramówki na początek istnienia TV Puls 2. Mógłbym być ich menadżerem programowym, bo pewnie dałbym podobne pozycje do ramówki :D
Minusem jest to, że niestety kanał będzie czystko powtórkowy, nie będzie to jakiś kanał tematyczny. Przy wszystkich elementach ramówki od razu mogę sobie wyobrazić jakie to będą programy. Tak jak się domyślałem, na początek głównym zadaniem pana Podhajskiego będzie po prostu poszperanie w zasobach programowych Pulsu i wybrać kilka pozycji dla Pulsu 2. Można się domyślić, że premier żadnych nie będzie, może jakieś zobaczymy jesienią.
W każdym razie ostatecznie T 6 jest też w dużej mierze kanałem powtórkowym, ale jednak nie ma zbytniej różnorodności programowej, a oferta TV Puls 2 zapowiada się przynajmniej różnorodnie.
Jak wyjdzie - zobaczymy, ale na wiele nie ma co liczyć :)
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 102
x 227

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 14 cze 2012, 19:27

Mała zgadywanka, co może się znaleźć w TV Puls 2:

bajki - wiadomo, wszystkie z pasma Junior TV
seriale – "Koń, który mówi", "McGregorowie"
programy rozrywkowe - na bank wszystkie ukryte kamery, z "Goło i wesoło" na czele, cyrki
programy edukacyjne i poradnikowe – "Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki", "Martha Stewart - inspiracje"
informacje ze świata show-biznesu – "Taki jest świat – pod lupą", "Ból za kulisami sławy"
programy dokumentalne - serie przyrodnicze, "Najniebezpieczniejszy zawód świata", "Szpital - nagłe przypadki", "Szok Video", "Wojownicy wszech czasów", "Ludzie, zwierzęta i doktorzy"
talk-show - zapewne "Jerry Springer Show"
programy interwencyjne - "Dyżur", "JRG w akcji", "Z archiwum policji", "Zbrodnie niedoskonałe"
kulinarne – "Gotuj jak mistrz", "Menu na miarę"
rozrywka filmowa oraz muzyczne pasma - wiadomo

A to tylko mój pobieżny wyciąg z archiwalnych ramówek TV Puls, które zgromadziłem.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Jantar
Activist
x 8
x 38
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 14 cze 2012, 19:48

direct39 pisze:Mała zgadywanka, co może się znaleźć w TV Puls 2:

bajki - wiadomo, wszystkie z pasma Junior TV
seriale – "Koń, który mówi", "McGregorowie"
programy rozrywkowe - na bank wszystkie ukryte kamery, z "Goło i wesoło" na czele, cyrki
programy edukacyjne i poradnikowe – "Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki", "Martha Stewart - inspiracje"
informacje ze świata show-biznesu – "Taki jest świat – pod lupą", "Ból za kulisami sławy"
programy dokumentalne - serie przyrodnicze, "Najniebezpieczniejszy zawód świata", "Szpital - nagłe przypadki", "Szok Video", "Wojownicy wszech czasów", "Ludzie, zwierzęta i doktorzy"
talk-show - zapewne "Jerry Springer Show"
programy interwencyjne - "Dyżur", "JRG w akcji", "Z archiwum policji", "Zbrodnie niedoskonałe"
kulinarne – "Gotuj jak mistrz", "Menu na miarę"
rozrywka filmowa oraz muzyczne pasma - wiadomo

A to tylko mój pobieżny wyciąg z archiwalnych ramówek TV Puls, które zgromadziłem.
w wykazie brakuje kilku seriali niemieckich, ale tytułów nie pamiętam + Robinson Crusoe + Łowcy skarbów + mieli kiedyś MacGyvera

no i wszystkie telenowele, a trochę ich na antenie mieli - mogę podać wszystkie tytuły
0 x
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 68
x 70
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: SNOL » 14 cze 2012, 21:56

Za powtórki "El Clon" - nawet w marnym czasie antenowym - bym się nie obraził! To jedyna telenowela, którą oglądałem od wielu, wielu lat (aż sam się sobie dziwię).
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Jantar
Activist
x 8
x 38
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 14 cze 2012, 22:08

SNOL pisze:Za powtórki "El Clon" - nawet w marnym czasie antenowym - bym się nie obraził! To jedyna telenowela, którą oglądałem od wielu, wielu lat (aż sam się sobie dziwię).
powinieneś obejrzeć wersję oryginalną, czyli brazylijską! wersja Telemundo z Pulsu nie dorasta oryginałowi nawet do pięt - wielu wątków została pozbawiona z uwagi na dużą różnicę w ilości odcinków (250 oryginalna, 182 Telemundo), a i część z tego, co zostało, jest także pocięta... poza tym swoje znaczenie też ma umiejscowienie części akcji - w oryginale w Rio de Jainero, a tu w mieście amerykańskim...
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 294
x 1500

Puls 2 (HD)

Post autor: Karol » 15 cze 2012, 13:30

Ze strony TVK Toya:

Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 102
x 227

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 15 cze 2012, 13:40

Nawet ładne. Jeśli takie logo faktycznie będzie, to podoba mi się. Uwagę zwraca mikroskopijny dopisek "tv", w wersji ekranowej pewnie go nie będzie. Rzekłbym nawet, że to logo jest ładniejsze od zwykłego TV Puls :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
kruq
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: kruq » 15 cze 2012, 13:46

Jeśli prawdziwe - bardzo ładnie się prezentuje
0 x
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 30
x 84

Puls 2 (HD)

Post autor: matik » 15 cze 2012, 14:32

Logotyp ładny, ale:
-niespójny z obecnym logotypem TV PULS, który jest jednak ładniejszy od TV PULS 2
0 x
kruq
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: kruq » 15 cze 2012, 14:48

Loga TVN i TVN7 też są odmienne.

A może... PULS też zmieni logo :D ?
0 x
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 235
x 10

Puls 2 (HD)

Post autor: MaciejOlek » 15 cze 2012, 14:57

No oczywiście. Logo jest niespójne z logiem Pulsu głównego. Ale mi się podoba.
0 x
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 8
x 18

Puls 2 (HD)

Post autor: brk » 15 cze 2012, 15:08

Mnie te logo przypomina logo "n" ki :)
0 x
8 lat minęło :D , a już bliżej do 9...
ODPOWIEDZ