[TVN] Kuchenne Rewolucje

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2396
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Coś czuję, że w u mnie nagrywano ostatnio największą klapsiorę ever w nadchodzącej edycji.

Aż specjalnie kupiłem gazetę by sprawdzić co się stało i no...
[ Spoiler ]
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Czyżbyśmy się doczekali jakiejś rewolucji w oprawie graficznej? Dzisiaj poleciał zwiastun nowego sezonu, a pod koniec można było zobaczyć logo programu w innej grafice.
vlcsnap-2022-08-15-06h36m14s934.png
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W końcu by się przydało po tylu latach, można też zauważyć, że na nożu nie ma oczu Magdy Gessler.

Zwiastun:
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Obecna oprawa już trąci myszką, tak samo jak to intro, które w każdym odcinku przedstawia, kim jest Magda Gessler, a to już chyba wie każdy, nawet ktoś kto nie ogląda tego programu. :D

Ciekawi mnie ten sezon, bo szykują się aż dwie rewolucje z mojego miasta, a poza tym, z postów tutaj i zwiastunów widzę, że również z innych miejsc zapowiadają się mocne odcinki.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3404
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 705
Kontakt:

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Słyszałem, że były plany, aby zrobić update KR do 4K.
Może będą produkować w tym formacie i dlatego zrobiono odświeżenie oprawy graficznej.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

A mnie czasem zastanawiało, że przy zapowiedziach KR pod koniec nie było loga programu, a był zwykły napis na niebieskim kole, tak jak się zapowiada "Uwagę", albo jakieś filmy. To może tym razem będzie inaczej. Odświeżenie oprawy by się przydało. Intro z Gesslerką i starymi materiałami rzeczywiście do naprawy.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2022, 18:36 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ogólnie firma Constantin Entertainment nie zmienia raczej opraw graficznych swoich produkcji. Ewentualnie mogą wprowadzić jakieś drobne liftingi, ale nie kojarzę ani jednej ich produkcji, która doczekała się gruntownej zmiany swojej oprawy (nie licząc nowej grafiki SAMW po 8-letnim powrocie).
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Gdyby nie "Kuchenne rewolucje" nigdy nie podejrzewałbym, że istnieje w Polsce aż tyle restauracji. Liczba rewolucji robi wrażenie i budzi we mnie podziw, bo przecież każda restauracja to osobna historia, osobny pomysł, a było już ich aż 329 na ten moment.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2396
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Niedawno był Fun Fact w sprawie niedoszłego angażu Roberta Sowy na którym zależało sponsorowi. To teraz w jutrzejszym (dzisiejszym dla subskrybentów Onet Premium) Newsweek'u gdzie głównym tematem są Terentiew i Miszczak. Piotr Fromowitz podzielił się ciekawą historią o angażu Gessler do programu sprzed lat, gdy był związany z Constantinem.
Jak większość szefów, nie lubi przyznawać się do błędów, za to uwielbia podpisywać się pod sukcesami.

Piotr Fromowitz pamięta, jak przyszedł ze zdjęciami próbnymi do "Kuchennych rewolucji". Najlepiej wśród prowadzących wypadła Magda Gessler. Miszczak od razu przerwał: jest beznadziejna, niejeden program mi położyła.

– Jechał po niej, a wszyscy jak jeden mąż zaczęli kiwać głowami, że to fatalny pomysł. Obecny na spotkaniu prezes Piotr Walter zapytał, w jakim programie się nie sprawdziła. Edward popatrzył na zespół, ale nikt nie potrafił powiedzieć, w czym dokładnie – wspomina producent.

Walter zarządził, że jednak chce zobaczyć nagranie, a prowadząca mu się podobała. Miszczak przyznał mu rację, a cały zespół zaczął potakiwać, że była świetna i to doskonały pomysł. Kiedy program wszedł na antenę, jego sukces Miszczak przypisał swojej intuicji.

– Kiedyś spotkał mnie na korytarzu TVN i zadowolony dotknął mnie swoim sporym brzuszkiem: – Nieźle to zrobiliśmy, co? – śmieje się Fromowitz.
https://www.newsweek.pl/polska/spolecze ... et/sce92kt
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Zwycięzców się nie sądzi, ale ta anegdota jest komiczna. Miszczak chyba miał protegowanego, skoro od startu chciał zdetonować kandydaturę MG.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Coś w tym jest, skoro stacja programowo faktycznie ma się gorzej od czasu odejścia Walterów, a ten artykuł dobitnie pokazuje, że Miszczak nie jest nieomylny. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Nowy sezon ruszył, zmian technicznych brak. Niestety, przestarzała czołówka nadal jest w obiegu. Nic nie zmienili, nic nawet nie odświeżyli. Dziwię się, że nie dbają o świeżość oprawy graficznej programu. To problem wielu formatów w TVN. A taka świeża była ta grafika promocyjna - idealnie by się sprawdziła w nowej wersji czołówki. No cóż...
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

W pierwszym odcinku za dużo się nie działo. Trochę akcji było w trzeciej części odcinka, kiedy przyjechała staż pożarna i policja z powodu zgłoszenia, że w lokalu jest materiał wybuchowy. Okazało się, że był to fałszywy alarm.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ciekawostka - w drugim odcinku ze Szczecina, wśród gości na kolacji pojawił się główny bohater innego szczecińskiego epizodu - właściciel zlikwidowanej już restauracji „Rozmaryn”, której rewolucja odbywała się w 2018. Nawet dali mu kilka sekund wypowiedzi do kamery na temat dania, ale temat nieudanej rewolucji nie był poruszany. :D
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Kuchenne Rewolucje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wiedziałem, że gdzieś go widziałem, ale nie mogłem sobie przypomnieć, w którym odcinku. :P

Ogólnie w drugim odcinku
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damian1998 i 14 gości