[TVN] Julka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 8

[TVN] Julka

Post autor: Mocny FULL »

Półtora roku temu Majka zastępowała na antenie notwującą po przerwie świątecznej świetne wyniki oglądalności BrzydUlę. Wszyscy zastanawiali się, jak poradzi sobie nowy, opowiadający o młodej fotografce serial kręcony w Krakowie. Spotkał się on z bardzo przychylnym odbiorem widzów, jednak po finale, w którym tytułowa bohaterka i jej wybranek wreszcie stanęli przed ołtarzem, zastąpiono go produkcją z Anną Muchą w roli głównej, Prosto w serce.

Jednak, jak donosi Świat Seriali, wiele wskazuje na to, że wielbiciele talentu Joanny Osydy na jesieni mogą przeżyć bardzo miłą niespodziankę. TVN szykuje bowiem nowy serial, który akcja również toczyć się ma Krakowie. Co ważne, nie będzie to format na licencji, tylko oryginalny, polski pomysł. Jego robocza nazwa to Julka, i jak wypowiadają się tajemniczo przedstawiciele stacji, "fani Majki będą zadowoleni".

Czyżby więc na antenie miały pojawić się dalsze przygody Majki lub osób z jej otoczenia? Julka
ma zastąpić Prosto w serce już za kilka miesięcy.
Obrazek

Obrazek

źr: PUDELEK.pl

Mnie ta wiadomość cieszy, bo telenowela pt.,,Majka" mi się podobała, ale nie będę miał już czasu, żeby oglądać dalsze losy Majki, a właściwie to Julki :(
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

Julka

Post autor: sziraczek17 »

Może i fabuła jest ciekawa ale "aktorzy" tam "grający" bardzo mnie odstręczają. Zaobserwowałem to w Brzyduli i w Majce. Zdarzają się tam oczywiście dobre role, ale na ogół występują tam nieomalże amatorzy.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 8

Julka

Post autor: Mocny FULL »

Ukazał się kolejny news na temat tego serialu, w którym nie ma mowy o Joannie Osydzie, dziwne.

Czytaj więcej.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Mat.212347
Użytkownik
x 9
x 11

[TVN] Julka

Post autor: Mat.212347 »

Ciekawe jak by się przyjęła kontynuacja tego serialu, jakby TVN się zdecydował przywrócić ten serial.
PS. Takie wydarzenie znalazłem jak patrzyłem na fb czy jest jakiś profil tego serialu.
https://facebook.com/events/s/chcemy-ko ... 713448972/
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 430
x 526
Kontakt:

[TVN] Julka

Post autor: kacper3100 »

"Takie wydarzenie znalazłem"...
aha.png
aha.png (4.19 KiB) Przejrzano 557 razy
Uważasz, że jesteśmy głupi, naiwni?
***** ***, ***** i jeszcze raz *****.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 652
x 3382

[TVN] Julka

Post autor: Karol »

Omg. Ktoś tu ma fioła na punkcie TVN7 i programów, których zapewne nigdy nie widział, a najwięcej chciałby kontynuować 🤣
Mooniaa
Junior
x 135
x 123

[TVN] Julka

Post autor: Mooniaa »

Co to w ogóle za odgrzebywanie starych wątków?
A druga sprawa, nie było nigdy serialu Julka, tylko Julia, i nie była to kontynuacja Majki, tylko zupełnie nowa telenowela z innymi aktorami.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 652
x 3382

[TVN] Julka

Post autor: Karol »

Zablokowany

Wróć do „Seriale polskie”