Pierwsza społecznościowa aplikacja doradcza

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
OrangePolska
Konto oficjalne
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OrangePolska »

Witamy,

Wiemy, że na telekomunikacji znacie się jak mało kto, dlatego zapraszamy Was do serwisu „Daj mi radę” – pierwszej w Polsce społecznościowej aplikacji doradczej, w której możecie wykorzystać swoją wiedzę, pomagając innym w wyborze najlepszej oferty telekomunikacyjnej. Możecie także uzyskać poradę od innych internautów w interesującym Was temacie.

„Daj mi radę” jest bezstronnym źródłem informacji. Na pytania internautów odpowiadają inni internauci. Wszystkie odpowiedzi są punktowane przez osoby zadające pytania. Najbardziej pomocne osoby, eksperci, nagradzani są automatycznie – kodami na minuty, SMS, MB.

Zapraszamy Was do sprawdzenia aplikacji. Wspólnie z Wami chcemy zbudować prawdziwą społeczność ekspertów telekomunikacyjnych. Ciekawi nas również Wasze zdanie na temat serwisu „Daj mi radę”. Co Wam się w nim podoba, a co chcielibyście zmienić?

https://www.facebook.com/orangepolska/a ... 7796364190

Jesteśmy do Waszej dyspozycji tutaj oraz na Facebooku. Jeśli macie pytania, piszcie.

Pozdrawiamy,
zespół Orange
[img]http://diff3.smartadserver.com/call/adi ... [timestamp]?[/img]
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: zesepo »

Ktoś zajrzał? Mi avast stronę z aplikacją zablokował. Nie mogę z niej skorzystać, widzi malware.

Poza tym nieźle to sobie wymyśliliście:
-Niech anonimy pomagają (jak co, będzie na nich!);
-Oszczędzimy na tabunie studentów przy telefonach.

Resztę ocenię jak uda mi się wejść.
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Awatar użytkownika
OrangePolska
Konto oficjalne
Kontakt:

Post autor: OrangePolska »

zesepo, rzeczywiście do aplikacji wkradł się złośliwy kod. Dzięki Twojej sugestii wyeliminowaliśmy to zagrożenie. Usprawniliśmy również zabezpieczenia, aby taka sytuacja nie zdarzyła się w przyszłości.

Odnosząc się do drugiej części Twojej wypowiedzi, chcemy zauważyć, że serwis "Daj mi radę" nie stanowi alternatywy dla naszego BOK, do kontaktu z którym zapraszamy wszystkich Klientów. Mamy nadzieję, że "Daj mi radę" stanie się miejscem, w którym Klienci Orange wymieniają się opiniami i radami na temat naszych ofert.

Zapraszamy Cię zatem do zapoznania się z "Daj mi radę" i czekamy na Twoją opinię. :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”