Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

"El vuelo de la Victoria" od maja w TV4 :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Dobrze, że to tylko prima aprilis, i nie będzie tej telki u nas bo pewnie skończyłaby tak jak droga do szczęścia :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Moim zdaniem bez sensu jest pisanie takich postów w wątku telenowel bo jeszcze ktoś się nastawi że będzie premiera a tutaj to tylko zabawa na Prima aprilis.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Popieram za takie źarty to ban się należy.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Pytanie do ekspertów 8)
Orientuje się ktoś czy telenowela Venevision "Rosangelica" była hitem? :)
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Nie wiem czy była hitem, ale mnie bardzo się podobała. 😊Chyba bardziej od późniejszej Rosalindy z Thalią, a to było remake, nie wiem czy akurat Rosangelici, ale to była kolejna wersja tej samej historii.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 357
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Od poniedziałku o 17:00 na Novela TV,Pieska miłość.Kochać to za mało od czwartku o 19:00 na tym samym kanale.
Liam
Junior
Posty: 1430
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Od maja na Noveli TV będzie telenowel w dużej dawce: „Królowa Południa”, „Pieska miłość”, „Kochać to za mało”, „Wieczna miłość”, „Celeste”, „Namiętności” i „Stellina”.

Miejmy nadzieję, że wkrótce stacja zaskoczony nas kolejną premierą :)
Nawet jeśli będzie to coś tak niskiej jakości jak 'Kochać to za mało' i 'Wieczna miłość'.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Nawet jeśli niższej jakości, to akurat "Kochać to za mało" świetnie mi się oglądało. Klasyczna telenowela o walce dobra ze złem, właśnie w stylu dawniejszych produkcji. Pełna typowo telenowelowych klisz i zwrotów akcji. Nie można też zapomnieć o wspaniałym czarnym charakterze w wykonaniu Aury Cristiny Geithner czy pięknych plenerach Acapulco.

Życzyłbym sobie więcej produkcji Azteca w podobnym stylu, m.in. "Destino", "Los Rey", "Pobre Diabla" czy "Tanto amor".
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Również czekam na premierę w Novela TV :)
A jak tam z Novelas+? Kiedy dołączy do innych operatorów? :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

W sumie z większych operatorów Novelas+ brakuje już tylko w ofercie UPC oraz Vectra/Multimedia.
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Oby dali coś nowego w Novela TV, brakuje mi czegoś klasycznego w tv. Marcin ma rację. "Kochać to za mało" niby klapa a fajnie się oglądało.

Obecna ramówka Novelas+ mnie totalnie rozczarowuje. Słodka ambicja, mnie nie przekonuje. Próbuję oglądać ale nie idzie, to bardziej serial niż telenowela, z brzydkimi aktorkami. Okrutne miasto widziałem, Fatmagul to nudy, na dodatek powtórka.
Jedynie oglądam "W obcej skórze" ale telenowela robi się coraz cięższa i mniej przyjemna. Plusem jest piękna aktorka grająca Monice.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2022, 22:02 przez shawu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Osobiście jestem pod wrażeniem "Słodkiej ambicji". Może i realizowana jest nowocześnie, ale jednocześnie z zachownaniem całej esencji klasycznego melodramatu. Nie brakuje zwrotów akcji i świetnej muzyki, aktorstwo również na wysokim poziomie, ale to już standard w produkcjach Globo. Co do urody aktorek, to kwestia gustu. Osobiście zawsze podobała mi się Juliana Paes, która gra tutaj protkę. Agatha Moreira, Paolla Oliviera i Nathalia Dill to również piękne aktorki.

No i jeszcze chemiczna para Vivi&Chiclete. ❤️

Co do "W obcej skórze" to przekonałem się do niej dopiero gdzieś od 59 odcinka czyli od zabójstwa Estebana i rozpoczęcia etapu z zemstą Monicii, wtedy cała akcja mocno ruszyła do przodu. Uwielbiam sceny, gdy Monica próbuje doprowadzić do obłędu Elenę. Wreszcie jest ten cały cyrk, którego zawsze oczekiwałem od produkcji Telemundo. Ach te dawne telenowele koprodukcji Univision i Venevision kręcone w Miami... Telemundo przywołuje mi ten klimat, też kręcą w Miami i angażują wenezuelskich aktorów.
Wiertarka
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:26
x 3

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiertarka »

A ja najbardziej lubię momenty powrotu Adriany, tak jak było wczoraj. Myślałem ze będzie dłużej Adrianą i Selma ją zabierze do Diego a ten akurat będzie miał miłosną schackę i Adriana zemdleje i znów powróci Monica. No ale na krótko była Adrianą.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Mnie 'Kochać to za mało' oglądało się super :). Gorzej było z 'Wieczną Miloscia' ;)
Podobnie jak wy mam nadzieję że Novela TV szybko coś wyemituje
Jestem też ciekawa czy nasza TV4 wróci do telenowel 🤔. Bo z tego co wiem mocno inwestują w seriale :-\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości