Telenowele

Forum fanów telenowel :)
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

Za głosem serca mimo ,że jest bardzo długa to jest bardzo ciekawa ,dużo się dzieje ,brak nudy i polecam ją każdemu kto nie oglądał . @pablo21 Można wiedzieć jakie propozycję im poddałeś z nowych telenowel ? Czy możesz im zaproponować
Mi fortuna es amarte , La Mujer de mí Vida czy Perdona nuestros pecados ?
thommy26
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 13 sie 2016, 16:22
x 5

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thommy26 »

A mi będzie brakowało premiery z Globo...:( Prosił się po Avenida Brasil choć jeden tytuł brazylijski, wolałbym powtórkę z itvn Totalmente demais, gdyż tego na terenie Polski nie było..niestety, a wersja z lektorem nie jest nigdzie dostępna w necie:(
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Bloo411 pisze: 13 mar 2023, 23:18 @pablo21 , ale to że "Avenida Brasil" ma dobrą oglądalność na Novelas+ nie musi oznaczać, że tak samo będzie w przypadku "Za Głosem Serca". Co do "Rubi" (2004), to zakup i emisja w Novelas+ ma to większy sens, aniżeli emisja "Za Głosem Serca", gdyż telenowela u nas była emitowana na tvn bodajże w 2006 roku, czyli baaardzo dawno temu.
"Za głosem serca" nie była u nas emitowana w TVN tylko w TV Puls. W tamtych czasach Grupa TVN już dawno sobie dała spokój z serialami latino na swoich antenach. Jeszcze tylko TV4/TV6 oraz TV Puls to ciągnęły. To właśnie tłumaczenie z lektorem PL od TV Puls będzie na Novelas+ przy emisji tego tytułu.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Masakra że powtarzają Za głosem serca. Przecież to można sobie obejrzeć gdzies w internecie. A nie że wrzucają tak długą telkę do TV. Słabiutki wybór, mimo że telka fajna i kiedyś się ją dobrze oglądało.
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

@thommy26 Nie lubię telenowel z Globo,ale też uważam,że lepiej by było gdyby kupili Totalmente demais,bo u nas to by była premiera i nigdzie nie jest dostępna w Polsce.
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Cieszmy się z tego co jest!
Przypomnę tylko, że jeszcze w 2019 liczba latino wynosiła okrągłe 0, i już postawiliśmy krzyżyk na telenowelach.

A teraz:
Dwie dobre Premiery z USA i Meksyku na Novelas+ do tego jedna powtórka z przed lat.
Red Carpet dopiero się rozkręca, ale już dali dwie premiery z Kolumbii i powtórkę Burzy, co ważne zapowiadają nowości z Televisy
Nawet Novela TV ma nowość "Na przekór przeznaczeniu" i powtórki po wielu latach przerwy.

Nie ma co narzekać, naprawdę jest w czym wybierać!
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 14 mar 2023, 7:32
Bloo411 pisze: 13 mar 2023, 23:18 @pablo21 , ale to że "Avenida Brasil" ma dobrą oglądalność na Novelas+ nie musi oznaczać, że tak samo będzie w przypadku "Za Głosem Serca". Co do "Rubi" (2004), to zakup i emisja w Novelas+ ma to większy sens, aniżeli emisja "Za Głosem Serca", gdyż telenowela u nas była emitowana na tvn bodajże w 2006 roku, czyli baaardzo dawno temu.
"Za głosem serca" nie była u nas emitowana w TVN tylko w TV Puls. W tamtych czasach Grupa TVN już dawno sobie dała spokój z serialami latino na swoich antenach. Jeszcze tylko TV4/TV6 oraz TV Puls to ciągnęły. To właśnie tłumaczenie z lektorem PL od TV Puls będzie na Novelas+ przy emisji tego tytułu.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że "Za Głosem Serca" było emitowane w tvn. Pisałem, że to "Rubi" (2004) była emitowana bodajże w 2006 roku w tvn i jej emisja miałaby większy sens, aniżeli "Za Głosem Serca", gdyż od pierwszej emisji minęło sporo lat. "Za Głosem Serca" było w TV Puls, nawet leciało w pewnym momencie po 2 odcinki, żeby szybciej zakończyć emisję (w końcu telenowela liczy 197 odcinków).
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

@shawu Gdzie Red Carpet zapowiada nowość z Televisy? Na razie chyba oprócz tego,że będzie w tym roku nic więcej nie wiadomo?
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Popieram poprzedników komentujących z tymi powtórkami.Poza tym,ZA GŁOSEM SERCA jest za free na CDA.Więc bez sensu jest ją puszczać na,Novelas+
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

A jak nagle magicznym sposobem zniknie z sieci? Kto obejrzy ten obejrzy? Część przecież nadal nie ma dostępu do Novelas, więc...?
Szkoda, że ta propozycja nie trafiła zamiast "Siły serca" - minimalnie krótsza, a fabułowo o niebo ciekawsza.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

FanTheBlues pisze: 15 mar 2023, 14:45 Popieram poprzedników komentujących z tymi powtórkami.Poza tym,ZA GŁOSEM SERCA jest za free na CDA.Więc bez sensu jest ją puszczać na,Novelas+
Widzę że popierasz piractwo bo to co jest udostępnione na CDA nie jest wrzucone legalnie? Zastanów się o czym piszesz i co piszesz.
Co do "Siły Serca' to jest to premiera i ja o to gorąco prosiłem tak jak o inne przegapione u nas premiery z Telemundo takie jak: "Rosa Diamante", "Pasion Prohibida" czy "La Patrona".
Powiem i dodam do tego że popieram i wnioskuje u nadawcy Novelas+ o powtórzenie takich pozycji latino Telemundo z dawnych emisji w TV Puls jak: "El Clon - Pustynna miłość", "Moje serce bije dla Loli", przerwana w emisji "Santa Diabla" czy "Królowa serca". :-)
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

"Santa Diabla" chyba się nie oglądała dobrze, skoro przerwali. "Królowa serc" była także na Playerze, więc teoretycznie z TVN-u mogli by też wziąć.
Mnie osobiście żaden z w/w nie interesuje.
Napisze po raz n-ty. Żadnych powtórek. Nawet coś teoretycznie gorszego, ale żeby to była premiera.
Jeśli chcą powtórek, to powinni zrobić osobne pasmo na to, a nie zajmować miejsce (często na długie miesiące jak to będzie teraz) premierom.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

pablo,akurat CDA jest w pełni legalnym serwisem.
Evelyn1692
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:05
x 2
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evelyn1692 »

Ciekawe czy po Sile serca Novelas nie powróci do drugiego pasma z tureckim serialem?
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

Santa diabła to słaba telenowela ,ale odcinki przez jakiś czas były dostępne na VOD pulsa,nie pamiętam nazwy.
Uważam ,że jak telenowela nie radziła sobie na bardziej dostępnym kanale,to tym bardziej nie poradzi sobie na Novelas.Mi psuje jedynie Pustynna miłość,ale bo nie oglądałam, ale i tak wolę premiery.
Mam nadzieję,że po Siłę serc w końcu będzie La Patrona albo nowa telenowela z Ivanem Sanchez.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości