Telenowele

Forum fanów telenowel :)
benio19912
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2022, 15:19
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: benio19912 »

Niestety trzeba przyznać ze informacje z Novelas+ ma tutaj @Liam i @pablo21 . Liam wrzuca info o telenowelach jakie będą i jakie pasmo jest zarezerwowane na pasmo powtórkowe, czyli takie najkonkretniejsze informacje kanału. Za to Pablo podaje nam informacje od nadawcy które są mnie ważne ale też ważne, i załatwia różne sprawy z usterkami i wadliwymi odcinkami danych telek. Także te dwie osoby widać mają chody od kogoś od nadawcy. Za to osoby które nie dostają informacji to tak jak Pablo napisał, czymś sobie zasłużyliście na nie odpisywanie. I nie ciągnijmy Liama i Pablo za język jak chcemy sprawdzone informacje. A robicie to teraz z Pablo na temat kanału gdzie televisa prowadzi rozmowy z kanałem telewizyjnym. Pablo mówi ze nie może nic powiedzieć a wy ciągniecie temat wykluczając kanały tv po kolei. Zrozumcie ze jak nie może powiedzieć to nie może 🙈. Tajemnica jest tajemnicą.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jantar pisze: 23 wrz 2022, 23:58 TVP Kobieta promuje już telenowelę Pięć gwiazdek:

Dzięki. :)
Właśnie miałem pytać, czy natknął się ktoś już na spot.
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Bloo411 pisze: 23 wrz 2022, 23:28 Novelas TV we Francji powtórzy emitowany także u nas serial "Meryem". Serial zastąpi dobiegające końca "Abismo de Pasion" z Angelique Boyer i Davidem Zepedą.
U nas takich powtórek ma nie być tylko same kolejne nowe tytuły. We Francji to podobno na życzenie widzów ale kto wie? Może z powodu oszczędności lub wykorzystania ponownego licencji na ten tytuł? :-)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

benio19912 pisze: 24 wrz 2022, 0:03 Niestety trzeba przyznać ze informacje z Novelas+ ma tutaj @Liam i @pablo21 . Liam wrzuca info o telenowelach jakie będą i jakie pasmo jest zarezerwowane na pasmo powtórkowe, czyli takie najkonkretniejsze informacje kanału. Za to Pablo podaje nam informacje od nadawcy które są mnie ważne ale też ważne, i załatwia różne sprawy z usterkami i wadliwymi odcinkami danych telek. Także te dwie osoby widać mają chody od kogoś od nadawcy. Za to osoby które nie dostają informacji to tak jak Pablo napisał, czymś sobie zasłużyliście na nie odpisywanie. I nie ciągnijmy Liama i Pablo za język jak chcemy sprawdzone informacje. A robicie to teraz z Pablo na temat kanału gdzie televisa prowadzi rozmowy z kanałem telewizyjnym. Pablo mówi ze nie może nic powiedzieć a wy ciągniecie temat wykluczając kanały tv po kolei. Zrozumcie ze jak nie może powiedzieć to nie może 🙈. Tajemnica jest tajemnicą.
Mylisz się niestety w pewnej kwestii. Co do premier nowych i pasma w które wchodzą też je dostaje od przedstawiciela nadawcy Novelas+ tak jak user Liam tylko on zawsze jest pierwszy w publikacji ich na forum bo robi to od ręki jak wskoczy mu info od przedstawiciela na skrzynkę e-mail. Ja się nie bawię w wyścigi bo mam pracę i inne obowiązki. Jak nie poda Liam to ja podam. Przedstawiciel Novelas+ zawsze o mnie pamięta i mi je podsyła. :-) Tak więc proszę nas z userem Liam-em tak nie segregować w kwestii kontaktów z przedstawicielem Novelas+ bo jeszcze was zaskoczę przy najbliższych premierach kanału Tak przy okazji ostatnio to ja pierwszy podałem/zapowiedziałem emisje "Avenida Brasil" z tłumaczeniem TVN-u w Novelas+ a user Liam potem już zbiorczo tylko opublikował wszystkie trzy premiery w Novelas+ podając pozostałem 2 premierowe tytuły razem z "Avenida Brasil". :-)
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

"Avenida Brasil" to dla mnie naprawdę okropny serial, ale z niezrozumiałych dla mnie przyczyn ma on swoich fanów.
Dodatkowo leciał na innych stacjach pod innym tytułem, więc raczej każdy mógł sobie obejrzeć/nagrać i imo jego ponowna emisja jest błędem, bo tylko zajął miejsce potencjalnej premierze.
Nie wiem, czy oni sami chcieli emitować ten tytuł, czy pablo im go podrzucił. Jeśli tak, no to wielka szkoda, ale wiadomo - każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzisz.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

pablo21 pisze: 24 wrz 2022, 7:57
Bloo411 pisze: 23 wrz 2022, 23:28 Novelas TV we Francji powtórzy emitowany także u nas serial "Meryem". Serial zastąpi dobiegające końca "Abismo de Pasion" z Angelique Boyer i Davidem Zepedą.
U nas takich powtórek ma nie być tylko same kolejne nowe tytuły. We Francji to podobno na życzenie widzów ale kto wie? Może z powodu oszczędności lub wykorzystania ponownego licencji na ten tytuł? :-)
Świetna wiadomość.
Novelas TV we Francji zawsze bardzo mocno obrywa w komentarzach od widzów za te powtórki.

U nas jest taka posucha pod względem premier, że jeszcze gdyby Novelas+ zaczęła powtarzać niedawno emitowane przez siebie telenowele, to już byłby dramat.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pomyśleć że 2-3 lata temu płacze były że jedna premiera w tv jest góra. Jest teraz kanał i afera bo dali Avenidę Brazylię 🤦🤦🤦 Zamiast cieszyć się z kanału w HD z naprawdę dobrą jakością i jednak sporą liczbą premier dla polskich widzów.
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

vlv pisze: 24 wrz 2022, 10:12 "Avenida Brasil" to dla mnie naprawdę okropny serial, ale z niezrozumiałych dla mnie przyczyn ma on swoich fanów.
Dodatkowo leciał na innych stacjach pod innym tytułem, więc raczej każdy mógł sobie obejrzeć/nagrać i imo jego ponowna emisja jest błędem, bo tylko zajął miejsce potencjalnej premierze.
Nie wiem, czy oni sami chcieli emitować ten tytuł, czy pablo im go podrzucił. Jeśli tak, no to wielka szkoda, ale wiadomo - każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzisz.
To ja im go podrzuciłem. :-) Chciałem go obejrzeć sobie w jakości Full HD z lektorem TVN-u. :-) Poza tym ZPR Media SA, która emitowała ten serial w Nowa TV i Polo TV wtedy nadawała te kanały tylko w marnym SD oraz chyba nie miała dobrej jakościowo kopi tego serialu. No i ten tytuł nowy od nich był bez sensu. :-)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Jordi pisze: 24 wrz 2022, 12:44 Pomyśleć że 2-3 lata temu płacze były że jedna premiera w tv jest góra. Jest teraz kanał i afera bo dali Avenidę Brazylię 🤦🤦🤦 Zamiast cieszyć się z kanału w HD z naprawdę dobrą jakością i jednak sporą liczbą premier dla polskich widzów.
"Avenida Brasil" jest premierą w Novelas+ bo nigdy wcześniej kanał tego tytułu nie emitował. To że był emitowany w innych kanałach się dla nich nie liczy. Poza tym nie wszyscy go obejrzeli przez godziny emisji w tamtych kanałach. :-) Teraz jest kanał całodobowy tematyczny, na którym o każdej porze jest powtórka odc. i weekendowe maratony z całego tygodnia. :-)
Nie marudzić i cieszyć się z tego co macie. Ja myślę że jeszcze kanał nas może bardzo miło zaskoczy wkrótce. :-)
No i "Avenida Brasil" była emitowana we francuskim Novelas TV. :-)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Ktoś wie czemu Novelas+ nie emituje dziś reklam?
Kolejna awaria systemu emisyjnego?
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Pewnie dlatego że mieli wg. zapowiedzi przedstawiciela nadawcy ogarnąć emisję i jej błędy, które ostatnio się wysypały znowu. :-)
Evelyn1692
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:05
x 2
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evelyn1692 »

pablo21 pisze: 22 wrz 2022, 19:25
M@rcin pisze: 22 wrz 2022, 18:30 W 100% zgadzam się z @Liam, "Te acuerdas de mi" pogrąży pasmo już na starcie.
@pablo21 podpowiedz im coś bardziej klasycznego, lżejszego.
"Quererlo todo", "Lo imperdonable", "Las amazonas", "Vino el amor" czy "El vuelo de la Victoria" byłyby idealne.
Już im podpowiedziałem min te tytuły:
QUERERLO TODO
FUEGO ARDIENTE
El color de la pasion
Amor de barrio
Lo imperdonable
Quiero amarte
Hasta el fin del Mundo

To co oni już kupią to już w ich gestii? :-)
Jak już podpowiadacie tytuły telenowel to wymieniajcie takie, które naprawdę są warte uwagi i takie, które nie pogrążą stacji. Zgadzam się z tym zapychaniem pasma emisjami powtórkowymi. Ludzie po to nagrywają odcinki i umieszczają w internecie, żebyśmy mogli je oglądać.

Z wymionych wyżej jedynie "El Color de la Pasión" i "Querelo Todo" warto zobaczyć. Reszta to meksykańskie klapy.

"Las Amazonas", "Si Nos Dejan", "Los Ricos Tambien Lloran", "Yo No Creo en los Hombres", "Que Te Perdone Dios", "A Que No Me Dejas", "Corazon Que Miente", "Mi Fortuna es Amarte", "La Herencia" czy cała seria "Vencer". To są telenowele, które u nas powinny być wyemitowane.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Evelyn1692 pisze: 24 wrz 2022, 20:23 Z wymionych wyżej jedynie "El Color de la Pasión" i "Querelo Todo" warto zobaczyć. Reszta to meksykańskie klapy.
Jeśli masz tu na myśli oglądalność, to muszę ci powiedzieć, że jeśli w Meksyku było klapą to nie znaczy że u nas też musi być. W Meksyku jak i na świecie "Burza" była wielką klapą a w Polsce się przyjęła. "Triumf Miłości" w Meksyku też klapa w Polsce mega sukces. "Lo Imperdonable" czy "Fuego Aridente" u nas mogą się przyjąć. Pamiętaj to co jest klapą na świecie, nie musi być też w Polsce. :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Evelyn1692 pisze: 24 wrz 2022, 20:23 Ludzie po to nagrywają odcinki i umieszczają w internecie, żebyśmy mogli je oglądać.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że publicznie piszesz o nielegalnym, pirackim udostępnianiu telenowel na branżowym forum, które czytane jest w wielu redakcjach stacji telewizyjnych??? Myśl trochę, co piszesz i gdzie!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Evelyn1692 pisze: 24 wrz 2022, 20:23 Z wymionych wyżej jedynie "El Color de la Pasión" i "Querelo Todo" warto zobaczyć. Reszta to meksykańskie klapy.

"Las Amazonas", "Si Nos Dejan", "Los Ricos Tambien Lloran", "Yo No Creo en los Hombres", "Que Te Perdone Dios", "A Que No Me Dejas", "Corazon Que Miente", "Mi Fortuna es Amarte", "La Herencia" czy cała seria "Vencer". To są telenowele, które u nas powinny być wyemitowane.
Do tej listy dodałbym jeszcze "La Desalmada".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości