Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Amor dividido nie było na novelas tv,
To lista telenowel latino, które były emitowane na tamtym kanale, a których nie było jeszcze u nas

La patrona
Yo no creo en los hombres
Corazon valiente
La dona
Vino El amor
Sin no dejan
La Madrastra
La Chacala
Gavilanes
Terra nostra
Sin senos sí hay paraíso
Al otro lado del muro
Vuelve temprano
Más sabe El Diablo
Dos vidas
Pura sangre
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Bloo411 pisze: 26 cze 2022, 0:07
vlv pisze: 25 cze 2022, 10:00 Tylko, że Dizi emituje (poza małymi wyjątkami) denne tytuły i powtarza w kółko te same seriale.
Od startu kanału było wiadomo, jakie tytuły będą i od tamtej pory nie dodali nic nowego.
Na Novelas+ tureckie seriale były przynajmniej wszystkie z wyższej półki bez porównania do tej sieczki z Dizi.

Dizi chyba od czasu startu na polskim rynku ciągle mieli te same tytuły, w tym niektóre tytuły można było wcześniej oglądać w kanałach w naziemnej telewizji. Myślę, że póki stacja nie zwiększy znacząco zasięgu, to raczej nie liczyłbym na wysyp premier, bo i dla kogo?
Dopiero co niedawno Grupa C+ przejęła nadawcę kanału Dizi i Filmbox-ów/Kino Polska TV. Już rozpoczęły się synergie pomiędzy Grupą C+ a SPI Int. na zagranicznych rynkach. Kanały od SPI Int. są wprowadzane do ofert platform sat. z Grupy C+. U nas zapewne za chwilę się to zacznie. Od przejęcia do połączeń struktur trzeba czekać nawet rok czasu. :-( Wg. mnie kanały SPI Int., których brakuje na sat. w tym Dizi pojawią na tp C+Polska SA wkrótce gdy zrobi się miejsce po opuszczenia tp tego operatora przez kanały Discovery Net. Polska, które przenoszą się na tp Grupy TVN. Trzeba czekać na komunikaty prasowe Grupy C+ i SPI Int. Na stronach SPI Int. już jest dopisek pod logiem SPI: "A Canal+ Company". :-)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zwiastun „Niewolnicy Victorii” w Tele 5.

Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Tymczasem ja wczoraj dodzwoniłam się do Telewizji Polsat, zapytałam o ewentualną emisję telenoweli. Pani z którą rozmawiałam powiedziała ze w chwili obecnej wyemitują "Pierścionek z rubinem" (od jutra emisja). Powiedziałam ze jest potrzeba także na telenowele z Meksyku, pracownica telewizji Polsat odpowiedziała ze uwagi zostaną przekazane. :)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@Magda67 , pewnie każdemu tam mówią, bo niby co innego mają. Niemniej jednak nie spodziewałbym się jakiegoś pospolitego ruszenia.
Wiertarka
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:26
x 3

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiertarka »

Magda67 pisze: 28 cze 2022, 15:42 Tymczasem ja wczoraj dodzwoniłam się do Telewizji Polsat, zapytałam o ewentualną emisję telenoweli. Pani z którą rozmawiałam powiedziała ze w chwili obecnej wyemitują "Pierścionek z rubinem" (od jutra emisja). Powiedziałam ze jest potrzeba także na telenowele z Meksyku, pracownica telewizji Polsat odpowiedziała ze uwagi zostaną przekazane. :)
Niegdyś nie jaka Izabel tez pisała tutaj takie rewelacje bez pokrycia które się nigdy nie sprawdzały tak ze pisanie o dzwonieniu do stacji jest mało wiarygodnym źródłem.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Magda67 pisze: 28 cze 2022, 15:42 Tymczasem ja wczoraj dodzwoniłam się do Telewizji Polsat, zapytałam o ewentualną emisję telenoweli. Pani z którą rozmawiałam powiedziała ze w chwili obecnej wyemitują "Pierścionek z rubinem" (od jutra emisja). Powiedziałam ze jest potrzeba także na telenowele z Meksyku, pracownica telewizji Polsat odpowiedziała ze uwagi zostaną przekazane. :)
Jak nie Turcja,to Ukraina.Powaliło już ich totalnie w tej TV.Niech sobie sami to oglądają
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Mimo że co do twojego komentarza o Tureckich się zgadzam tak tą Ukraińską tele zobaczę :) . Jednak wolałabym Meksykańską telenowelę ;)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Magda67 pisze: 28 cze 2022, 18:15 Mimo że co do twojego komentarza o Tureckich się zgadzam tak tą Ukraińską tele zobaczę :) . Jednak wolałabym Meksykańską telenowelę ;)
Oni teraz się litują nad Ukrainą,więc z Meksykańskimi telkami musimy obejść się smakiem.Pozostaje jedynie czekać aż w sierpniu Novelas+ coś konkretnego zapoda Nam ;)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Wbrew pozorom ta ukraińska produkcja zapowiada się ciekawie
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Obejrzałam pierwszy odcinek i na razie jestem na tak. Oglądając ten serial czułam się jakbym oglądała Meksykańską telenowele. Wogóle to zapowiada się klasycznie - dwie siostry jedna dobra, druga zła. Do tego jeden z najlepszych dla mnie lektorów Paweł Straszewski moje serce się
raduje. Oglądam dalej :D
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Fabułą trochę przypomina "Uzurpatorkę" 🤔
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

A mi trochę ten wątek przypomina Marfil i Debore z Osaczonej, gdzie Debora zajęła miejsce Marfil i ją udawała, gdy ta była w śpiączce
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Ujdzie w tłoku. Oglądam co drugi odcinek.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Ciekaw produkcja nie powiem :). Oglądam codziennie jak nadejdzie 16.55. Rzuciłam dla niej nudny Turecki serial "Zakazany Owoc" który mi się nie spodobał. Próbowała oglądać ale wszedł "Pierścionek z Rubinem" z ciekawszą historią :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 12 gości