Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja ile bym chciał telenowel w Polsce ale muszę się obejść smakiem. Oglądam bez lektora. Język hiszpański nie jest trudny. :)
Wiertarka
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:26
x 3

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wiertarka »

Czyli Avenida Brasil po raz trzeci w Polsce i na trzecim kanale. Była już w Polo tv i w Nova tv teraz Novelas+.
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

W sumie to po raz czwarty bo była też emisja na Eska TV 🙂
kokos
Użytkownik
Posty: 248
Rejestracja: 03 lis 2021, 17:52
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kokos »

AlBundy pisze: 06 lip 2022, 21:11 Dla mnie niestety to zła wiadomość, liczyłem jednak na "W stronę marzeń"... :( Jestem fanem Globówek od czasu "Klona" i super się ogląda "Słodką ambicję", która jest dla mnie pierwszą premierową telenowelą z tej wytwórni od 2015 roku, kiedy oglądałem "Rzekę kłamstw". Jednak "W niewoli przeszłości" widziałem już dwa razy, więc pozostaje mieć nadzieję, że Globo na dłużej zagości na Novelas+. :)

Ale oczywiście jak najbardziej polecam każdemu "W niewoli przeszłości", jak dla mnie najlepsza obok "Klona" telenowela z Globo.
To fakt, pomijając telenowele Venevision z pierwszych lat Romantici, to "Klon" był najlepszy. Swoją drogą szkoda że TVP swego czasu nie zdecydowała się na emisję.
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Wiertarka pisze: 06 lip 2022, 21:59 Czyli Avenida Brasil po raz trzeci w Polsce i na trzecim kanale. Była już w Polo tv i w Nova tv teraz Novelas+.
Polo TV i Nowa TV to jeden nadawca, który po prostu wyemitowała ponownie serial na innym swoim kanale. :-)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Dokładnie, a druga sprawa taka, że telenowela pasowała tam jak przysłowiowa pięść do nosa (szczególnie w Polo TV i Eska). Teraz "W niewoli przeszłości" będzie mieć szansę trafić do swojego widza.

Do dziś zachodzę w głowę dlaczego oni zdecydowali się wtedy zakupić telenowelę? Chyba tylko ze względu na hitową wtedy piosenkę z czołówki. ;)
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Od poniedziałku 11 lipca "Pierścionek z Rubinem" tylko z jedynym odcinkiem o 16.55, powtórki o 9.50 ;)
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Huerco »

W niewoli przeszłości to jedna z najlepszych telenowel XXI wieku i prawdopodobnie ostatnia telenowela, która sparaliżowała kraj w dzień emisji ostatniego odcinka. Warto to zobaczyć, jeśli ktoś nie widział.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dla mnie jedna z najgorszych, jakie oglądałem. W sumie to odpadłem po kilku odcinkach. Brzydka główna bohaterka (subiektywna opinia), nudna i za długa historia. Dużo osób zachwalało tutaj tę telenowelę, widocznie ma coś w sobie, ale do mnie nie przemawia kompletnie.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Wiadomo już jaka nowa telka Meksykańska będzie od sierpnia na Novelas+ ?
Magda67
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:16
x 5
x 36

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda67 »

Niestety z Meksyku nie będzie
Będą trzy premierowe latynoskie jedna z Brazylii druga z Kolumbii i trzecia z USA :D
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Magda67 pisze: 07 lip 2022, 13:03 Niestety z Meksyku nie będzie
Będą trzy premierowe latynoskie jedna z Brazylii druga z Kolumbii i trzecia z USA :D
Dzięki za info,ale Słabo wtedy.Novelas+ schodzi na psy z takimi telkami.Liczyłem że będą puszczali nowości z Meksyku jak kanał,Las Estrellas.Z USA jedyna fajna telka była to,Eva Luna bo dużo fajnych aktorów gościło właśnie z Meksykańskich telek :D
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Tu się z Tobą nie zgodzę, ponieważ taką ramówką Novelas wręcz przeciwnie zyskuje. Ileż to lat musiałem czekać na telenowelę kolumbijską w naszej telewizji...
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Będzie różnorodność z różnych wytwórni w tym Globo TV i Telemundo czy też RCN. :-) Nie marudzić! :-)
Oni biorą pod uwagę tytuły sprzed lat, które nigdy u nas nie były emitowane w TV a sporo nas ominęło niestety bo np. Polsat w TV4/TV6 emitował prawie samą Televisę a omijał Telemundo i inne wytwórnie.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Jeśli się nie mylę to ze stajni RCN mieliśmy zaledwie cztery telenowele - "Yo soy Betty, la fea", "Ecomoda", "Solterita y a la orden" i "Chica vampiro"
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości