Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1554
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 629

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Sprawa jest taka, mam dekoder Cyfrowego Polsatu. Nie wiem jaki mam pakiet. Do 14 stycznia do 23:59 w ramach otwartego okna była dostępna stacja Novelas+, potem niedostępny kanał. To co mam wyrzucić dekoder przez okno czy płacić za jakiś pakiet? Fajnie było mieć kanał, ale cóż - zostało mi oglądanie w internecie. :) I jest to wygodniejsze, bo oglądam telenowele jak mam wenę.
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Ten kanał jest w pakiecie za 60zl.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Ja nie mam żadnego pakietu na Polsat Box, a mam dostęp do Novelas :o I dodatkowo do MiniMini+. To jedyne kanały, które odbieram w aplikacji będąc jeszcze klientem sieci Plus.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1233
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Bloo411 pisze: 18 sty 2022, 17:39
FanTheBlues pisze: 18 sty 2022, 14:46 Rozmawiałem z konsultantem UPC i od 1 lutego mają się pojawić w pakiecie Max premium nowe kanały.Oby wśród nich był również,Novelas+ ;)
To będzie strzał w kolano jak pojawią się w pakiecie najdroższym. Na start ograniczą sobie widownie. Novelas+ to stacja, która powinna być w pakietach 30-60 zł, a nie w pakietach za prawie 100 zł
To zależy od umów z operatorami. Pamiętajcie że Novelas+ jako kanał od Grupy C+ jest od najniższego pakietu tylko w ofertach C+Polska i ich ofertach TNK. Wszędzie indziej u zewnętrznych operatorów trzeba dobrać jakiś wyższy trochę pakiet by go mieć i oglądać lub zmienić operatora na C+Polska SA. :-)
Ja jestem abonentem C+Polska SA i mam ten kanał od pakietu najniższego Entry+ za 9,99 zł w abonamencie. :-)
Bloo411
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@FanTheBlues , jaki standard?. Ludzie liczą teraz każdy grosz, poza tym większość ludzi teraz bierze tańsze pakiety, a resztę dopełnia serwisami streamingowymi, gdzie masz filmy i seriale bez reklam, a nie jak w stacjach TV masa reklam. Nikt nie chce płacić za masę reklam i powtórek na setkach kanałach. Poza tym, skoro takie Novelas+ jest w Canal+ w pakietach od 9,99 zł, to tylko pokazuje jako operatorzy kablowi kroją swoich klientów.

Kolejna kwestia, im w wyższych pakietach dany kanał, tym mniejsza szansa na dużą widownie.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 359
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Bloo411 pisze: 18 sty 2022, 19:14 @FanTheBlues , jaki standard?. Ludzie liczą teraz każdy grosz, poza tym większość ludzi teraz bierze tańsze pakiety, a resztę dopełnia serwisami streamingowymi, gdzie masz filmy i seriale bez reklam, a nie jak w stacjach TV masa reklam. Nikt nie chce płacić za masę reklam i powtórek na setkach kanałach. Poza tym, skoro takie Novelas+ jest w Canal+ w pakietach od 9,99 zł, to tylko pokazuje jako operatorzy kablowi kroją swoich klientów.

Kolejna kwestia, im w wyższych pakietach dany kanał, tym mniejsza szansa na dużą widownie.
Tak tylko że ich to zbytnio nie obchodzi,dla nich tylko kasa się liczy.Kto chce niech płaci więcej i ogląda to co najlepsze u nich,a jak nie to niech bierze najtańszy pakiet i nie narzeka na brak programów.Ja akurat mam max premium w cenie zwykłego pakietu Max za to że mam ich dekoder 4K i dlatego mi obojętne że będzie w najdroższym pakiecie,cieszę się że w ogóle będzie do niego dostęp u nich.Ale zgadzam się że takie programy powinny być dostępne w mniejszych pakietach.

Dodam jeszcze że takim programom jak,Novelas+,czy bratnim programom Canal+ nie zależy tak na widowni,bo to są programy premium.To nie jak Polsaty i TVNY biją się o widzów
Bloo411
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@FanTheBlues , nie do końca, bo taki Canal+ Kuchnia, Canal+ Domo, Ale Kino+ czy Planete+ są w tańszych pakietach w UPC. Poza tym, kanały które emitują reklamy też patrzą na oglądalność, gdyż od tego też zależy wpływ $ z ich emisji.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 359
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

To już zależy wyłącznie od operatora.Np.Novela tv taki śmieciowy kanał,gdzie lecą same powtórki staroci,a też wrzucili wyłącznie do Max premium.A inne o wiele ciekawsze programy są już w niższych pakietach.Tak już zrobili wszędzie że Novelas+ trafia do najdroższych pakietów,jedynie 1 miesiąc dali w ramach promocji do tańszych pakietów.A jak ktoś chce mieć go w najniższym pakiecie,to musi przejść do C+
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Obejrzałbym premierę na plus. Od zakończenia Słodkiej miłości nie było chyba premiery. Ta stacja tylko Zbuntowany anioł.
Bloo411
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Kamil1998 pisze: 18 sty 2022, 17:58 Sprawa jest taka, mam dekoder Cyfrowego Polsatu. Nie wiem jaki mam pakiet. Do 14 stycznia do 23:59 w ramach otwartego okna była dostępna stacja Novelas+, potem niedostępny kanał. To co mam wyrzucić dekoder przez okno czy płacić za jakiś pakiet? Fajnie było mieć kanał, ale cóż - zostało mi oglądanie w internecie. :) I jest to wygodniejsze, bo oglądam telenowele jak mam wenę.
Widzę, że jesteś totalną nogą w takich rzeczach, więc podpowiem. Nie masz wyrzucać dekodera. Wystarczy, że zadzwonisz do Biura Obsługi Klienta Polsat Box i powiesz, że chcesz przejść na nową pakietyzację (Novelas+ jest w pakiecie L za 60 zł). Przejście na nową pakietyzację wiąże się też z przedłużeniem umowy.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Przynajmniej w lutym TV4 nie zaskoczy nas telenowelą :(
Może jednak coś puszczą od marca?. Szkoda ze już ich nie emitują
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Izabel a mieli zaskoczyć ? Chyba jakby mieli coś dać to już by wcześniej zapowiedzieli.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Niekoniecznie. Gdyby telenowela miała zadebiutować po 20 lutego to jeszcze mają czas
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Izabel wkurzająca jesteś z tymi swoimi domysłami. Ale by wcześniej powiedzieli, że mają zamiar dać telenowele. A tak to tylko twoje domysły. Jakoś nikt inny tutaj nie liczy na TV4 po za tobą.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2022, 21:20 przez Dominik19891, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1554
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 629

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Może i jestem noga ale nie będę specjalnie zmieniać oferty pakietu aby mieć jeden kanał z telenowelami. Dzięki za rady ale aż taki pazerny nie jestem. 😎

Izabel może mieć nadzieję, że coś będzie w TV4 i jaki problem? Domysły, podejrzenia to nie żadna zbrodnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości