Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Pamiętam że swego czasu Puls starał się o prawa emisji Esmeraldy, ale poszło coś nie tak.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Gdy TV Puls rozważał emisję 'Esmeraldy' telenowela nie była już w sprzedaży. Gdy Televisa wznowiła sprzedaż telenowele zdążyła wykupić Czwórka.
Bloo411 pisze: 16 sty 2022, 16:35 A ja zamiast tych dwóch wolałbym "Betty en NY". Naprawdę moim zdaniem jest to udana produkcja Telemundo.
„Betty en NY” to komediodramat a Novelas nie emituje telenowel o zabarwieniu komediowym. Novelas TV od 7 lat istnienia nie wyemitował ani jednej telenoweli komediowej.

'Betty en NY' idealnie nadawała by się do Siódemki, ale na to raczej nie ma co liczyć.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Jakoś teraz trudno wyobrazić sobie telenowele w siódemce.
Ogólnie gdy były telenowele w TV4 o 16.00/17.00 to Puls i Siódemka walczyli z nimi.
Gdy telenowele zniknęły z tych pasm z TV4 to i tamci dali sobie spokój (wiem ze dawno tamci zrezygnowali ale piszę ze próbowali)
Teraz spokojnie gdy nie ma na TV4 to Puls i Siódemka też nie próbują o 16.00/17.00 ehhh
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Betty do TVN7? Niekoniecznie.

Za duża konkurencja. "Niewinna intryga" chyba leciała o 19 ale długo nie zabawiła o tej godzinie. "Teresa" bodajże o 15 i też roszady z emisją. Chwiejnie to wszystko wypadło w Siódemce. 🙄
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Brzydula" (nie kontynuacja!) to ukochany format widzów Siódemki, tak więc emisja "Betty en NY" byłaby doskonałą decyzją.

W przeszłości problemem były tytuły, które Siódemka wybierała.
"Niewinna intryga" i "Teresa" nie miały prawa się przyjać. Śmieszyło mnie, gdy dyrektor stacji z dumą podreślała, że nie są to telenowele w stylu "Isaury". Kobieta nie miała bladego pojęcia o tym jakiego typu telenowele lubi polska widownia.
"Kobieta ze stali" już szybciej mogła się przyjąć, ale zabili ją na starcie dając do bezpośredniej rywalizacji z "Dzikim sercem" (TV4).
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Liam pisze: 17 sty 2022, 16:41 „Betty en NY” to komediodramat a Novelas nie emituje telenowel o zabarwieniu komediowym. Novelas TV od 7 lat istnienia nie wyemitował ani jednej telenoweli komediowej.

'Betty en NY' idealnie nadawała by się do Siódemki, ale na to raczej nie ma co liczyć.
To, że nie wyemitowali, to nie znaczy, że coś się nie zmieni. Różnie może być. Z Rede Globo też nie emitowali specjalnie telenowel (poza jedną), a teraz nagle zakupili kolejną i w pierwszej kolejności poleci ona u nas. Tak naprawdę czasami nie da się do końca przewidzieć, co zakupią, a co nie.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

M@rcin pisze: 17 sty 2022, 18:48 "Niewinna intryga" i "Teresa" nie miały prawa się przyjać. Śmieszyło mnie, gdy dyrektor stacji z dumą podreślała, że nie są to telenowele w stylu "Isaury". Kobieta nie miała bladego pojęcia o tym jakiego typu telenowele lubi polska widownia.
Paradoksalnie są to bardzo dobre telenowele, ale niestety statystyczny polak nie lubi tego typu produkcji, bo nie są to klasyczne opowieści o Kopciuszku, co automatycznie przekłada się na oglądalność (a właściwie jej brak). Obie telenowele nadają się do emisji w Novelas+, które jest kanałem płatnym od gniazdka i słupki oglądalności nie mają dla nich aż takiego znaczenia, jak w przypadku kanałów naziemnych (otwartych), gdzie decyduje oglądalność.

Takie "Imperium Kłamstw", "Prześladowana" czy "W Obcej Skórze" gdyby były emitowane w TV4, TV Puls czy TVN7 również poniosły by klęskę.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2022, 23:18 przez Bloo411, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Prześladowana" i "W obcej skórze" mogłyby się sprawdzić w TV Puls, jak niegdyś "Królowa serc" czy "Twarz Analiji".
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Też myślę, że "W obcej skórze" trafiłoby do widza Pulsu
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Przecież W obcej skórze to prawie ta sama telenowela co Prawo pożądania która w TVNie miała dobrą oglądalność. Wiec czemu miała by się telenowela W obcej skórze nie przyjąć w naziemnej telewizji?
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Bo prawie ta sama jak stwierdziłaś.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Rozmawiałem z konsultantem UPC i od 1 lutego mają się pojawić w pakiecie Max premium nowe kanały.Oby wśród nich był również,Novelas+ ;)
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

A mnie się coś wydaje ze Novelas+ w Multimedii się nie pojawi
No cóż szkoda
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

FanTheBlues pisze: 18 sty 2022, 14:46 Rozmawiałem z konsultantem UPC i od 1 lutego mają się pojawić w pakiecie Max premium nowe kanały.Oby wśród nich był również,Novelas+ ;)
To będzie strzał w kolano jak pojawią się w pakiecie najdroższym. Na start ograniczą sobie widownie. Novelas+ to stacja, która powinna być w pakietach 30-60 zł, a nie w pakietach za prawie 100 zł
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Bloo411 pisze: 18 sty 2022, 17:39
FanTheBlues pisze: 18 sty 2022, 14:46 Rozmawiałem z konsultantem UPC i od 1 lutego mają się pojawić w pakiecie Max premium nowe kanały.Oby wśród nich był również,Novelas+ ;)
To będzie strzał w kolano jak pojawią się w pakiecie najdroższym. Na start ograniczą sobie widownie. Novelas+ to stacja, która powinna być w pakietach 30-60 zł, a nie w pakietach za prawie 100 zł
Teraz pakiet Max premium to jest standard już.Każdy przeciętny abonent ma któremu zależy na dobrych programach.A ci co mają nalane na tv,to i tak nie zakładają kablówek.Tylko wystawiają zwykłą antenę na balkon i jadą z naziemnej tv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 13 gości